28.06.2019, 16:30 • Waldstadion Westendorf (Westendorf) • Mateusz

Spotkanie zakończone. Legia Warszawa notuje pokaźny triumf w starciu z Viktorią. (18:15:01)

90+2

90+2

Jeszcze atakują reprezentanci Viktorii.

90

90 minut gry minęło.

88

Mało interesująca końcówka spotkania.

87

Rezultat spotkania ani drgnie. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy sparing zakończy się wynikiem 3:0.

86

Póki co zanosi się na najwyższy triumf Legii w starciu z Viktorią Pilzno.

85

I jeszcze rzut rożny dla Viktorii.

84

Jeden z reprezentantów Legii faulował Havela. Gra została przerwana przez sędziego.

82

Ekipa z Pilzna próbuje zaskoczyć, jednak bez większych efektów.

81

Za około dziesięć minut już wszystko będzie jasne. Legia praktycznie na pewno wygra ten mecz. Pytanie z jaką przewagą.

80

Żółtą kartkę otrzymuje Havel (Viktoria Pilzno).

79

Brzydkie wejście w nogi Praszelika.

78

Agra rewelacyjnie powrócił do obrony po nieudanym natarciu warszawiaków.

77

Mocno przycisnęła teraz Legia Warszawa. Za moment ekipa z naszego kraju będzie egzekwować kolejny rzut wolny.

76

Vuković jeszcze próbuje zmotywować swoich podopiecznych, którzy cały czas są pod grą.

75

Około kwadrans do końca. Jeszcze szarpią do przodu zawodnicy warszawskiej Legii.

73

73. Niezgoda (LEG) - 3:0

73

Gol dla Legii!
Strzelcem bramki JAROSŁAW NIEZGODA. Ze spokojem minął golkipera i wpakował futbolówkę do siatki. Hruska wręcz ośmieszony.

71

Przerwa na nawodnienie.

71

Ale ładnie próbowali teraz przeciwnicy Legii! Zawahał się jeden z przedstawicieli Viktorii i nie oddał strzału.

70

Korner dla ekipy z Czech. Za momencik może być gorąco.

69

Viktoria bez pomysłu na zaskoczenie przeciwników.

67

Kapitalnie interweniował teraz Stolarski.

66

Nieco ponad dwadzieścia minut do zakończenia rywalizacji.

65

Wymieniają się teraz podaniami zawodnicy Viktorii.

64

64. Salvador Agra (LEG) - 2:0

64

Strzelcem bramki SALVADOR AGRA. Ależ przepiękne uderzenie! Absolutnie nic do powiedzenia nie miał w tym przypadku Hruska.

61

Ależ zakotłowało się pod bramką Viktorii! Niewiele brakowało, a Niezgoda wpakowałby piłkę do siatki.

60

Godzina gry już za nami. W dalszym ciągu mamy jednobramkową przewagę Legii.

59

Piękne górskie widoki wokół boiska, na którym toczy się dzisiejszy pojedynek. Miło pooglądać takie obrazki.

58

Rosołek dał się złapać na ofsajdzie.

57

Viktoria Pilzno trochę bez pomysłu na przedarcie się w okolice pola karnego rywala.

56

Ależ było gorąco! Niewiele brakowało, a Cafu wpakowałby futbolówkę do siatki!

55

Legia przedarła się na połowę przeciwnika i szuka szansy na oddanie celnego uderzenia.

54

Gra w takich warunkach na pewno jest wyczerpująca, co widać po postawie obu ekip.

53

Legia przy piłce. Musi się teraz trochę pogłowić, jak rozbić szczelną defensywę rywala.

52

Tempo rywalizacji nie porywa. Kompletnie nie spieszą się teraz zawodnicy Viktorii Pilzno.

50

Pięć minut gry w ramach drugiej partii już za nami. Wciąż mamy jednobramkowe prowadzenie Legii.

48

Dobrze interweniował teraz Stolarski. Rzut rożny dla Viktorii Pilzno.

47

Pewny chwyt Cierzniaka.

46

Ruszamy z drugą partią! Mocno odmienione składy obu ekip. Wkrótce postaramy się je państwu przedstawić.

46

45

45

Legia zanotowała dobry powrót do obrony.

44

Odrobiny dokładności zabrakło podczas podania autorstwa Kostorza.

43

Uspokoili swe poczynania legioniści.

42

Kayamba uderzył prosto w dobrze ustawionego Majeckiego.

41

Viktoria szuka szansy na wyrównanie, lecz niewiele z tego wynika.

39

Hruska na raty, ale skutecznie.

37

Viktoria znów w posiadaniu piłki. Widać, że Czesi są trochę podrażnieni utratą gola.

36

36. Dominik Nagy (LEG) - 1:0

36

Strzelcem bramki DOMINIK NAGY. Ależ kapitalnie uderzył zawodnik warszawskiej Legii. Piłka odbiła się od słupka, a następnie wylądowała w bramce. Wcześniej futbolówka przeleciała między nogami Hlouska.

36

Świetną interwencję w defensywie zaliczył teraz Jodłowiec. Nic dodać, nic ująć.

35

Za około 10 minut pierwsza połowa zostanie zakończona.

33

Legia przechwyciła inicjatywę i próbuje zaatakować, ale rywale dość dobrze organizują się w obszarze defensywnym.

32

To taki typowy mecz kontrolny. Są zrywy, są akcje, ale generalnie poziom widowiska nie porywa.

31

Trochę przekombinowali teraz zawodnicy Legii. Jędrzejczyk nie wywalczył nawet wznowienia z narożnika boiska.

30

Od pierwszego gwizdka sędziego minęło już pół godziny. Nadal czekamy na premierowego gola.

28

Legia przechwyciła futbolówkę i znów ruszyła z atakiem, jednak niewiele z tego wynikło. Hruska bez problemu wyłapał uderzenie Nagy'ego.

27

Trochę za długo z oddaniem strzału zwlekał teraz Nagy! Zamiast do bramki, uderzył prosto w przeciwnika!

26

Trochę prostych błędów Legii, ale nie wykorzystują tego przeciwnicy.

25

Woda uzupełniona. Gramy! W posiadaniu piłki Viktoria.

23

Przerwa na uzupełnienie płynów.

21

Faulowany Sanogo. Groźny rzut wolny dla Legii!

20

Zaczyna się dynamiczne granie i walka o pierwszego gola. Wynik jednak ani drgnie.

19

Bardzo dobra interwencja Majeckiego! Wybronił strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

18

Obecnie inicjatywa po stronie Viktorii Pilzno.

17

Troszeczkę przycisnęli reprezentanci czeskiej drużyny, ale na posterunku był Astiz. Korner dla Viktorii.

16

Viktoria Pilzno próbuje przyspieszyć, lecz niewiele z tego wynika. Skutecznie bronią się zawodnicy warszawskiej Legii.

15

Kwadrans rywalizacji już za nami. Na tablicy wyników nadal bezbramkowy remis.

14

Carlitos uderzył z większej odległości, jednak Hruska zdołał odnotować skuteczną interwencję.

13

Teraz Legia trochę się cofnęła i rozgrywa piłkę na własnej części boiska.

12

Obecnie bez większych emocji. Gra toczy się na połowie czeskiej Viktorii.

11

Kolejna akcja, która nie dała Legii żadnych korzyści. Na posterunku przeciwnicy.

10

Ależ gorąco jest dziś w Westendorf. Trudne warunki do gry w piłkę.

9

Na spalonym znalazł się jeden ze skrzydłowych Viktorii Pilzno.

8

Sanogo odnalazł się w polu karnym i... strzelił prosto w objęcia Hruski.

8

Zarówno Viktoria, jak i Legia w zeszłych sezonach notowały wicemistrzostwa swoich krajów.

7

Kiepsko rozegrali korner reprezentanci klubu z Warszawy. Piłka wróciła w posiadanie przeciwników. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

6

Kwietniewski wrzucił piłkę w pole karne, gdzie na posterunku był Hlousek. Rzut rożny dla Legii Warszawa.

5

Sanogo przewrócony przez przeciwnika. Rzut wolny dla zespołu z Polski.

4

Od początku rywalizacji zdecydowanie lepiej sprawują się piłkarze warszawskiej Legii.

3

Doskonała sytuacja Kwietniewskiego, jednak na posterunku był Hruska. Kapitalna parada bramkarza Viktorii.

2

Carlitos uderzył tuż obok bramki!

1

Składy wyjściowe:

Legia Warszawa: Majecki – Vesović, Jodłowiec, Astiz, Jędrzejczyk – Kwietniewski, Gwilia, Martins, Nagy – Carlitos – Sanogo.

Viktoria Pilzno: Hruška – Řezník, Pernica, Brabec, Hloušek – Hrošovský, Kalvach – Kayamba, Čermák, Kopic – Krmenčík.
Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji. Startujemy kilka chwil przed godziną 16:30. Do usłyszenia!
FC Viktoria Plzen ma za sobą trzy sparingowe triumfy z rzędu. Dziś ekipa ta z pewnością dołoży wszelkich starań, aby przedłużyć dobrą passę.
W poprzednim meczu towarzyskim Legia dała pokaz strzelecki. Ekipa ze stolicy pokonała 1.FK Pribram aż 5:0.
Podczas tej relacji śledzić będziemy mecz kontrolny z udziałem warszawskiej Legii, która zmierzy się z Viktorią Pilzno. Początek rywalizacji został wyznaczony na godzinę 16:30.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

3:0

finał (1:0)

Gole: 36. Nagy, 64. Agra, 73. Niezgoda

Kartki:   80. Havel (PLZ)

Legia Warszawa: I połowa: Majecki – Vesović, Jodłowiec, Astiz, Jędrzejczyk – Kwietniewski, Gwilia, Martins, Nagy – Carlitos – Sanogo. II połowa: Cierzniak – Lewczuk, Remy, Kopczyński, Stolarski – Cafu, Antolić – Agra, Praszelik, Kostorz – Niezgoda.

Viktoria Pilzno: I połowa: Hruška – Řezník, Pernica, Brabec, Hloušek – Hrošovský, Kalvach – Kayamba, Čermák, Kopic – Krmenčík. II połowa: Hruška – Havel, Hejda, Hubník, Limberský – Janošek, Herc – Mihálik, Šulc, Kovařík – Beauguel