28.06.2019, 16:30 • Waldstadion Westendorf (Westendorf) • Mateusz

Spotkanie zakończone. Legia Warszawa notuje pokaźny triumf w starciu z Viktorią. (18:15:01)

90+2

90+2

Jeszcze atakują reprezentanci Viktorii.

90

90 minut gry minęło.

88

Mało interesująca końcówka spotkania.

87

Rezultat spotkania ani drgnie. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy sparing zakończy się wynikiem 3:0.

86

Póki co zanosi się na najwyższy triumf Legii w starciu z Viktorią Pilzno.

85

I jeszcze rzut rożny dla Viktorii.

84

Jeden z reprezentantów Legii faulował Havela. Gra została przerwana przez sędziego.

82

Ekipa z Pilzna próbuje zaskoczyć, jednak bez większych efektów.

81

Za około dziesięć minut już wszystko będzie jasne. Legia praktycznie na pewno wygra ten mecz. Pytanie z jaką przewagą.

80

Żółtą kartkę otrzymuje Havel (Viktoria Pilzno).

79

Brzydkie wejście w nogi Praszelika.

78

Agra rewelacyjnie powrócił do obrony po nieudanym natarciu warszawiaków.

77

Mocno przycisnęła teraz Legia Warszawa. Za moment ekipa z naszego kraju będzie egzekwować kolejny rzut wolny.

76

Vuković jeszcze próbuje zmotywować swoich podopiecznych, którzy cały czas są pod grą.

75

Około kwadrans do końca. Jeszcze szarpią do przodu zawodnicy warszawskiej Legii.

73

73. Niezgoda (LEG) - 3:0

73

Gol dla Legii!
Strzelcem bramki JAROSŁAW NIEZGODA. Ze spokojem minął golkipera i wpakował futbolówkę do siatki. Hruska wręcz ośmieszony.

3:0

finał (1:0)

Gole: 36. Nagy, 64. Agra, 73. Niezgoda

Kartki:   80. Havel (PLZ)

Legia Warszawa: I połowa: Majecki – Vesović, Jodłowiec, Astiz, Jędrzejczyk – Kwietniewski, Gwilia, Martins, Nagy – Carlitos – Sanogo. II połowa: Cierzniak – Lewczuk, Remy, Kopczyński, Stolarski – Cafu, Antolić – Agra, Praszelik, Kostorz – Niezgoda.

Viktoria Pilzno: I połowa: Hruška – Řezník, Pernica, Brabec, Hloušek – Hrošovský, Kalvach – Kayamba, Čermák, Kopic – Krmenčík. II połowa: Hruška – Havel, Hejda, Hubník, Limberský – Janošek, Herc – Mihálik, Šulc, Kovařík – Beauguel