9:4

finał (5:0)

17.03.2019, 18:00 • Runda 21 • Paweł

Dziękuję za uwagę i życzę spokojnego wieczoru! (19:36:05)

W drugiej odsłonie Rekord pewnie kontrolował prowadzenie nad chojniczanami, choć nieco po przerwie wydawało się, że ci zaczną wyraźniej odrabiać straty. Bielszczanie spokojnie jednak utrzymali 5-bramkową przewagę.

39:43

Gol dla Red Devils!
Strzelcem bramki ANDRIJ BURDIUH, który niemal z linii bramkowej strzela po dograniu bodajże Jakuba Kąkola.

39:17

Faulowany w dryblingu lewą flanką Wojciech Łasak.

39:02

Time-out.
Faule: 5 – 0.

39:02

Werner broni strzał z bliska Łasaka!

38:35

Z przedłużonego rzutu karnego w samo okienko trafia PATRYK KUBISZEWSKI.

38:34

Ręką zagrał jeden z "Rekordzistów". Przedłużony rzut karny dla gości!

36:45

Ładna, składna akcja gości, ale Nawrat skutecznie obronił dostępu do bramki.

35:31

Fatalny błąd chojniczan. Od autu zaczną miejscowi.

34:23

Gol dla Rekordu!
Strzelcem bramki MICHAŁ MAREK.
Cóż tu się wydarzyło! Zawodnik z Bielska-Białej po prostu huknął z dystansu, a futsalówka w mgnieniu oka minęła Michała Wernera!

34:12

Strzelcem bramki MICHAŁ MAREK, który przepięknym wolejem trafia do siatki "Czerwonych Diabłów"!

33:56

Fantastyczna interwencja Wernera po strzale Dudka w okienko!

33:49

Werner broni mocny strzał Budniaka!

33:40

Nawrat skutecznie interweniuje po strzale Kąkola.

32:40

Tymczasem zaszła zmiana w bramce Rekordu. W miejsce Michała Kałuży wszedł Bartłomiej Nawrat.

32:11

Kamil Surmiak w wybornej sytuacji trafia tylko w słupek!

30:32

Czwarte już przewinienie na koncie Rekordu. Tymczasem "Czerwone Diabły" nie zanotowały jeszcze żadnego.

28:57

Strzelcem bramki BERNARDO LUDOVICE APPLETON FIGUEIRA CRUZ, który po rzucie rożnym zmniejsza straty do mistrzów Polski!

28:39

Świetne wyjście Michała Kałuży!

28:19

Niecelnie Paweł Budniak.

27:42

Strzelcem bramki JAKUB KĄKOL, który wykończył naprawdę ładny atak swojego zespołu!

26:59

Artur Popławski wślizgiem w polu karnym przerywa kontratak rywali!

26:50

Budniak spróbował ze skrzydła, ale trafił w nogę jednego z przeciwników.

26:27

Po raz drugi w tej połowie fauluje Rekord.

26:20

Za bardzo rozluźnili się w rozegraniu bielszczanie i łatwo stracili posiadanie.

24:46

Strzelcem bramki ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR, który wykorzystuje błąd rywali i po raz drugi z rzędu trafia do kajetu sędziego!

24:22

I znów dłużej przy piłce gospodarze. Może się okazać, że Alex Viana tą bramką ostudził zapędy przyjezdnych.

23:34

Strzelcem bramki ALEX VIANA DA SILVEIRA JUNIOR.

23:24

Arbiter uznał, że goście za długo wykonywali stały fragment gry. "Czerwone Diabły" wyraźnie nie zgadzają się z decyzją sędziego.

23:00

Nieporozumienie w ekipie z Bielska-Białej. Rzut rożny dla przyjezdnych.

22:46

Budniak w ostatniej chwili wybija piłkę z własnego pola karnego. Goście grają coraz groźniej.

22:12

Chyba pierwszy dziś groźny atak chojniczan, ale minimalnie zabrakło celności.

21:46

Przemysław Laskowski blokuje uderzenie Pawła Budniaka.

21:09

Strzał Kąkola zablokowany przez jednego z bielszczan.

20:50

Błąd gospodarzy, ale Red Devils nie zdołali wyprowadzić skutecznej kontry.

20:06

Przyjezdni rozpoczynają połowę od niecelnego strzału z dystansu.

20:01

Za nami jednostronne 20 minut meczu. Rekord zdominował sytuację na parkiecie, nie dając rywalom żadnych złudzeń. Czy w drugiej odsłonie "Czerwone Diabły" zdołają się przebudzić?

Strzelcem bramki ARTUR POPŁAWSKI.
Cóż to był za gol! Artur Popławski przez nikogo nie niepokojony czekał na podanie tuż obok bramki "Czerwonych Diabłów". Gdy do niego doszło, tylko dołożył nogę i skierował futsalówkę do siatki!

16:58

Niezwykle mocna "petarda" puszczona przez Oleksandra Bondara, ale tym razem skutecznie obronił Michał Werner!

16:08

Sobański niedokładnie wykończył podanie jednego z kolegów.

15:43

Czas dla trenera gości.
Faule: 0 – 5.

15:43

Bramkę z 10 metrów zdobywa ARTUR POPŁAWSKI.

15:42

Kolejny faul gości! Przedłużony rzut karny dla Rekordu!

15:12

Szybka kontra Red Devils, ale zabrakło w niej nieco dokładności.

14:47

Tymczasem podczas tej kontry chojniczanie zanotowali 5. przewinienie!

14:46

Strzelcem bramki MICHAŁ KUBIK, który wykończył zabójczy kontratak rozpoczęty przez Alexa Vianę!

14:39

Kałuża broni indywidualną kontrę Burdiuha!

14:34

Kolejna szybka akcja Rekordu, ale tym razem zabrakło wykończenia.

13:39

Kubik przerzucił piłkę nad poprzeczką bramki rywali.

13:15

Werner broni mocny strzał Alexa Viany!

13:05

Strata piłki w wykonaniu Łukasza Sobańskiego.

12:02

Przyjezdni mają duże problemy z rozegraniem piłki. Na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, w których na dłużej wyszli oni z własnej połowy.

09:32

Alex Viana trafia zaledwie w boczną siatkę!

09:06

Strzelcem bramki KAMIL SURMIAK. Bielszczanin przechwycił piłkę na połowie przeciwnika i po chwili dryblingu oddał celny strzał na bramkę Michała Wernera!

08:54

I znów Michał Werner broni dostępu do swojej bramki!

08:51

Fenomenalna interwencja Wernera!

08:00

Dobre wyjście Kałuży, który zatrzymał tym samym atak rywali.

07:31

Goście mieli teraz okazję do kontry, ale nie zdołali wyjść z własnej połowy.

06:39

Ładna akcja Rekordu, ale czujnie interweniował Michał Werner.

05:57

Groźny strzał Popławskiego z niewielkiej odległości, ale piłka odbiła się od nóg Kołesnyka i wyszła poza boisko.

05:41

Wyraźne pudło Artura Popławskiego.

05:21

Bondar strzela z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza!

05:13

Faulowany tuż przy polu karnym rywali Michał Marek. Żółty kartonik dla Jakuba Kąkola.

04:41

Michał Kubik oddał wysoki strzał po dośrodkowaniu, ale Michał Werner sparował piłkę na rzut rożny.

04:38

Pierwszy faul w tym spotkaniu na koncie drużyny z Chojnic.

04:25

Długo rozgrywają gospodarze.

03:18

Strzał Sobańskiego ze skrzydła, ale bez trudu obronił Michał Kałuża.

02:35

Strzelcem bramki PAWEŁ BUDNIAK, który wykorzystał świetne podanie Oleksandra Bondara!

02:22

Mocny strzał Popławskiego, ale Werner pozostał niepokonany!

02:02

Łatwa strata gości.

00:43

Nieznacznie niecelne uderzenie Pawła Budniaka.

00:10

Od razu do ataku ruszyli gospodarze.

00:01

Zawodnicy pojawili się na parkiecie! Za moment prezentacja!

Oto składy, w jakich wystąpią dziś obie drużyny:

Rekord Bielsko-Biała: Kałuża (Nawrat) – Surmiak, Dudek, Gąsior, Popławski, Budniak, Da Silveira Junior, Łasak, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky.

Red Devils Chojnice: Werner (Kartuszyński) – Sobański, Burdiuh, Prz. Laskowski, Kąkol, Mazurkiewicz, Kołesnyk, Cruz, Ginter, D. Laskowski, Kubiszewski.

Sędziowie: Mariusz Krupa, Łukasz Szymczyk – Marcin Miśta, Dawid Konieczny.
Jak będzie tym razem? Czy lider z Bielska-Białej wywiąże się z zadania stawianego przed faworytem? A może niespodziankę sprawią "Czerwone Diabły"? Aby się dowiedzieć, warto śledzić naszą relację! Zapraszam już od godziny 18:00!
W pierwszym meczu w Chojnicach zgodnie z planem zwyciężyli mistrzowie Polski. Rekord bez problemu odjechał wówczas już w pierwszej połowie i pomimo starań chojniczan, wygrał 7:3.
W innych rejonach tabeli utrzymuje się z kolei drużyna z Chojnic. "Czerwone Diabły" mają na swoim koncie 19 punktów, co pozwala im zajmować 9. lokatę w ligowej klasyfikacji. Mają oni jednak dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową, która wynosi obecnie 7 "oczek".
Faworytem tego pojedynku jest ekipa z Bielska-Białej, która wciąż przewodzi stawce. Rekord z bilansem 14-1-3 miał przed tą kolejką 5 "oczek" przewagi nad FC Toruń. Jako że ekipa z województwa kujawsko-pomorskiego wygrała swój wczorajszy mecz, bielszczanie również muszą zanotować dziś zwycięstwo, jeśli chcą utrzymać dystans do wicelidera.
21. kolejka Futsal Ekstraklasy trwa w najlepsze! W jednym z ostatnich spotkań Rekord Bielsko-Biała podejmie na własnym obiekcie Red Devils Chojnice.

9:4

finał (5:0)

Gole: 3. Budniak, 10. Surmiak, 15. Kubik, 16. Popławski (10 m rzut karny), 18. Popławski, 24. Alex Viana Da Silveira Junior, 25. Alex Viana Da Silveira Junior, 35. Marek, 35. Marek – 28. Kąkol, 29. Cruz, 39. Kubiszewski (10 m rzut karny), 40. Burdiuh

Kartki:   6. Kąkol (CHO)

Red Devils Futsal Club: Werner (Kartuszyński) – Sobański, Burdiuh, Prz. Laskowski, Kąkol, Mazurkiewicz, Kołesnyk, Cruz, Ginter, D. Laskowski, Kubiszewski.

Sędziowie: Mariusz Krupa, Łukasz Szymczyk – Marcin Miśta, Dawid Konieczny