GI Malepszy Arth Soft Leszno – Malwee Łódź

2:5

finał (0:1)

17.03.2019, 16:00 • Hala Trapez, Leszno • Info o zminach stanu (Jarek)

Sensacja w Lesznie! Lider grupy północnej przegrywa we własnej hali 2:5 z Malwee Łódź! Leszczynianie utrudniają sobie tym samym drogę do wymarzonej Futsal Ekstraklasy. Dziękuję za uwagę! (17:38:00)

21

Do przerwy mała niespodzianka w Lesznie, gdyż miejscowi przegrywają z Malwee Łódź 0:1. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

15

Faule: 4-5.

14

Dość niespodziewanie goście obejmują prowadzenie!

14

Żółtą kartkę otrzymuje Wróblewski (Malwee Łódź).

10

Dziesięć minut gry w Lesznie za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

1

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Sędzia I: Kamil Grzębowski
Sędzia II: Michał Żurawski
Sędzia czasowy: Krzysztof Malinowski.

2:5

finał (0:1)

Gole: 33. Niedźwiedzki, 38. Niedźwiedzki – 14. ., 25. ., 28. Sobczak, 31. Sztaba, 38. Sobczak

Kartki:   14. Wróblewski (LDZ)