22.10.2018, 21:00 • Emirates Stadium, Londýn • Runda 9 • Mateusz Nyka

66

66. Pierre-Emerick Aubameyang (ARS) - 3:1

66

Gol dla Arsenalu!

CO ZA AKCJA "KANONIERÓW"! Bellerin ruszył ze skrzydła i podał do Ozila, który przepuścił piłkę pod nogami do Lacazette! Ten zagrywa do wspomnianego Niemca, który miał przed sobą tylko Schmeichela i przytomnie podał do niepilnowanego PIERRE-EMERICKA AUBAMEYANGA! Gabończyk dostawił nogę i mamy 3:1!

63

63. Pierre-Emerick Aubameyang (ARS) - 2:1

63

Londyńczycy wreszcie wychodzą na prowadzenie! Ozil fenomenalnie wypuścił na wolne pole Bellerina, który momentalnie znalazł się w polu karnym! Podanie wzdłuż bramki do stojącego tam PIERRE-EMERICKA AUBAMEYANGA, a ten tylko dołożył nogę i jest 2:1!

45

45. Mesut Özil (ARS) - 1:1

45

Zaraz przed przerwą doprowadzają do wyrównania "Kanonierzy"! MESUT ÖZIL rozciąga grę na prawo do rozpędzonego Bellerina, który po chwili kapitalnie centruje po ziemi do wbiegającego na wolne pole wspomnianego Niemca! Ten tylko dokłada nogę i płaskim uderzeniem nie daje szans Schmeichelowi! 1:1!

32

32. Héctor Bellerín (LEC) - 0:1

32

Gol dla Leicesteru!

W końcu wychodzą na prowadzenie "Lisy"! Ndidi mając sporo wolnego miejsca na połowie rywali kapitalnie w tempo podał do rozpędzonego Bena Chilwella! Ten świetnie przyjął sobie piłę i tym samym mógł od razu strzelać! Uderzenie po ziemi odbija się jeszcze od nogi HECTORA BELLERINA, czym zupełnie myli Leno! 0:1!

3:1

finał (1:1)

Gole: 45. Özil, 63. Aubameyang, 66. Aubameyang – 32. Bellerín (sam.)

Kartki:   19. Holding (ARS), 36. Xhaka (ARS) – 64. Albrighton (LEC), 65. R. Pereira (LEC)

Posiadanie piłki: 69 % : 31 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 11:3. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 2:1. Foule: 10:10.