5:1
finał (2:0, 0:1, 3:0)
16.10.2018, 18:00 • Tampere Ice Stadium • Grupa E
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Tappara Tampere – Djurgårdens IF
5:1
finał (2:0, 0:1, 3:0)
Składy i statystyki: 5. Fälth (Erkinjuntti), 9. Levtchi (Jarvinen Ja.), 42. Ojamaki (Kemilainen, Záborský), 52. Luoto, 59. Jarvinen – 32. Bemström (Alsing, Josefson)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Tappara Tampere:
Heljanko (Rautiainen) – Rantakari, Vittasmaki, Kemilainen, Utunen, Fälth, Jarvinen Jo., Rautanen, Elorinne – Ojamaki, Jarvinen, Záborský – Levtchi, Jarvinen Ja., Luoto – Erkinjuntti, Jasu, Moilanen – Simontaival, Tanus, Puistola
Zmiany:
Trener:
Djurgårdens IF:
Jensen (Reideborn) – Hultstrom, Norell, Alsing, Urbom, Pettersson, Bernhardt, Wia, Petersson – Brodin, Josefson, Lilja – Davidsson J, Davidsson M., Grewe – Walterholm, Strandberg, Eriksson – Bemstrom, Lundin, Possler
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Daniel Piechaczek, Aaro Brännare – Joona Elonen, Markus Hagerström
Widownia:
1. tercja | ||||
04:25 | TAP | 1:0 | Fälth (Erkinjuntti) | |
06:02 | DJU | 2 | Norell, spowodowanie upadku przeciwnika | |
08:10 | TAP | 2:0 | Levtchi (Jarvinen Ja.) | |
13:29 | TAP | 2 | Tanus, atak kijem trzymanym oburącz | |
17:07 | TAP | 2 | Jarvinen, przeszkadzanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
25:13 | TAP | 2 | Rantakari, atak kijem trzymanym oburącz | |
29:08 | TAP | 2 | Záborský, zahaczanie | |
31:14 | DJU | 2:1 | Bemström (Alsing, Josefson) | |
34:03 | DJU | 2 | Pettersson, zahaczanie | |
36:26 | DJU | 2 | Brodin, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
41:19 | DJU | 2 | Urbom, zahaczanie | |
41:37 | TAP | 3:1 | Ojamaki (Kemilainen, Záborský) | |
51:04 | TAP | 4:1 | Luoto | |
53:54 | TAP | 2 | Tanus, przeszkadzanie | |
57:50 | TAP | 2 | ||
58:17 | TAP | 5:1 | Jarvinen | |
Finał |
Jekaterynburg – Barys 16:00 1:2
Magnitogorsk – Saławat • koniec po dogrywce 16:00 1:2
Czelabińsk – Novosibirsk • koniec po rz. karnych (3:1) 16:00 2:1
Din. Ryga – Chabarowsk 18:00 0:1
Bars – Helsinki 18:30 2:3
CSKA Moskwa – Kunlun 18:30 3:4
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa 18:30 1:3
HC Slovan – Władywostok 18:30 4:3
Podolsk – Czerepowiec 18:30 4:1
58:17
58:17 Matti Jarvinen (TAP) - 5:1
58:17
Strzelcem bramki MATTI JARVINEN.
57:50
53:54
51:04
51:04 Joona Luoto (TAP) - 4:1
51:04
Strzelcem bramki JOONA LUOTO.
41:37
41:37 Niko Ojamaki (TAP) - 3:1
41:37
Strzelcem bramki NIKO OJAMAKI. Asysta Kemilainen, Záborský.
41:19
40:01
40:00
36:26
34:03
31:14
31:14 Emil Bemström (DJU) - 2:1
31:14
29:08
25:13