1:5
finał (0:2, 1:2, 0:1)
16.10.2018, 19:30 • Cool East Arena (Kapacita: 5 000) • Grupa A
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Aalborg Pirates – Frölunda HC
1:5
finał (0:2, 1:2, 0:1)
Składy i statystyki: 32. Mi. Hojbjerg (Hojbjerg, Jakobsen) – 7. Genoway (Lasch, Lindström), 13. Hjalmarsson (Lasch), 21. Lundqvist (Lasch, Rosseli-Olsen), 29. Po. Westerholm (Fagemo, Sigalet), 46. Stalberg (Söderlund)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Aalborg Pirates:
Quemener (Wulff) – Knudsen, Carstensen, Humphries, Harstad, Gatz, Panelin Borg, Eriksen – Spelling, Jakobsen, Jul Korsgaard – Ma. Hojbjerg, McNamee, Mi. Hojbjerg – Ladehoff, S. Brinkman, Anker – Marcussen, J. Brinkman, Walker
Zmiany:
Trener:
Frölunda HC:
Mattsson (Gustafsson) – Genoway, Lindström, Sigalet, Moverare, Ekbom, Grönlund, Gunnarsson – Lasch, Lundqvist, Rosseli-Olsen – Stalberg, Hjalmarsson, Söderlund – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Fagemo – Friberg, Nässén, Raymond – Lundin-Andersson
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Persson, Andersen – Haurum, Jensen
Widownia:
1. tercja | ||||
06:33 | FRO | 0:1 | Genoway (Lasch, Lindström) | |
11:45 | AAL | 2 | Carstensen, przeszkadzanie | |
12:04 | FRO | 0:2 | Hjalmarsson (Lasch) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:20 | FRO | 0:3 | Lundqvist (Lasch, Rosseli-Olsen) | |
24:35 | FRO | 2 | Stalberg, zahaczanie | |
28:25 | FRO | 0:4 | Po. Westerholm (Fagemo, Sigalet) | |
29:44 | FRO | 2 | Hjalmarsson, spowodowanie upadku przeciwnika | |
31:22 | AAL | 1:4 | Mi. Hojbjerg (Hojbjerg, Jakobsen) | |
37:05 | FRO | 2 | Friberg, przeszkadzanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
43:14 | AAL | 2 | Humphries, spowodowanie upadku przeciwnika | |
45:46 | FRO | 1:5 | Stalberg (Söderlund) | |
48:16 | AAL | 2 | Humphries, przeszkadzanie | |
52:42 | FRO | 2 | Sigalet, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Finał |
Jekaterynburg – Barys 16:00 1:2
Magnitogorsk – Saławat • koniec po dogrywce 16:00 1:2
Czelabińsk – Novosibirsk • koniec po rz. karnych (3:1) 16:00 2:1
Din. Ryga – Chabarowsk 18:00 0:1
Bars – Helsinki 18:30 2:3
CSKA Moskwa – Kunlun 18:30 3:4
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa 18:30 1:3
HC Slovan – Władywostok 18:30 4:3
Podolsk – Czerepowiec 18:30 4:1
52:42
48:16
45:46
45:46 Stalberg (FRO) - 1:5
45:46
Strzelcem bramki STALBERG. Asysta Söderlund.
43:14
40:01
40:00
37:05
31:22
31:22 Mi. Hojbjerg (AAL) - 1:4
31:22
29:44
28:25
28:25 Po. Westerholm (FRO) - 0:4
28:25
Strzelcem bramki PO. WESTERHOLM. Asysta Fagemo, Sigalet.
24:35
20:20
20:20 Lundqvist (FRO) - 0:3
20:20
Strzelcem bramki LUNDQVIST. Asysta Lasch, Rosseli-Olsen.
20:01
20:00