4:1
finał (1:0, 3:0, 0:1)
16.10.2018, 18:30 • Viťaz Ice Palace
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Witiaź Podolsk – Severstal Czerepowiec
4:1
finał (1:0, 3:0, 0:1)
Składy i statystyki: 20. Makejev (A. Nikulin, Jevsejenkov), 21. Švec-Rogovoj (Makejev, Jevsejenkov), 23. M. Aaltonen (Jevsejenkov), 33. P. Černov (Švec-Rogovoj, A. Nikulin) – 48. Malevič (Juňkov, Lapin)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Witiaź Podolsk:
Ortio (Samonov) – Stasenko, Jevsejenkov, Katičev, Golovkov, S. Romanov, Voronkov, Kožemjakin – Makejev, A. Nikulin, Stoljarov – Rendulić (A), A. Sjomin (A), M. Aaltonen – Švec-Rogovoj (C), Kokarev, N. Komarov – P. Černov, Vyglazov, Mons.
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec:
Magarilov (Furch) – A. Kulda, Kuljaš, V. Vasiljev, Kornějev, Malevič, Verjovkin, Lekomcev (A), Kudako, Syčuškin – Jašin, Boychuk, I. Zacharčuk – Ščerbina, Trubačjov (A), Rybin (C) – Lapin, Juňkov, Geraskin – Karlin, Monachov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kuljov, Ravodin – Viljugin, Palej
Widownia: 3151
1. tercja | ||||
07:22 | CER | 2 | nadmierna ilość zawodników na lodzie, kara za Kudako | |
12:55 | VTZ | 2 | Katičev, trzymanie | |
17:31 | CER | 5+OK | Kuljaš, atak na głowę lub szyję, kara za Kudako | |
19:12 | VTZ | 1:0 | Makejev (A. Nikulin, Jevsejenkov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:00 | VTZ | 2:0 | Švec-Rogovoj (Makejev, Jevsejenkov) | |
22:01 | VTZ | 3:0 | M. Aaltonen (Jevsejenkov) | |
28:18 | VTZ | 2 | Švec-Rogovoj, trzymanie | |
31:00 | CER | 2 | Rybin | |
32:23 | VTZ | 4:0 | P. Černov (Švec-Rogovoj, A. Nikulin) | |
34:24 | VTZ | 2 | Stoljarov, trzymanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
46:54 | VTZ | 2 | Rendulić, uderzanie | |
47:56 | CER | 4:1 | Malevič (Juňkov, Lapin) | |
Finał |
Jekaterynburg – Barys 16:00 1:2
Magnitogorsk – Saławat • koniec po dogrywce 16:00 1:2
Czelabińsk – Novosibirsk • koniec po rz. karnych (3:1) 16:00 2:1
Din. Ryga – Chabarowsk 18:00 0:1
Bars – Helsinki 18:30 2:3
CSKA Moskwa – Kunlun 18:30 3:4
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa 18:30 1:3
HC Slovan – Władywostok 18:30 4:3
Podolsk – Czerepowiec 18:30 4:1
47:56
47:56 Vladimir Malevič (CER) - 4:1
47:56
Strzelcem bramki VLADIMIR MALEVIČ. Asysta Michail Juňkov, Sergej Lapin.
46:54
40:01
40:00
34:24
32:23
32:23 Pavel Černov (VTZ) - 4:0
32:23
Strzelcem bramki PAVEL ČERNOV. Asysta Arťom Švec-Rogovoj, Alexandr Nikulin.
31:00
28:18
22:01
22:01 Miro Aaltonen (VTZ) - 3:0
22:01
Strzelcem bramki MIRO AALTONEN. Asysta Alexandr Jevsejenkov.
21:00
21:00 Arťom Švec-Rogovoj (VTZ) - 2:0
21:00
Strzelcem bramki ARŤOM ŠVEC-ROGOVOJ. Asysta Alexej Makejev, Alexandr Jevsejenkov.
20:01
20:00
19:12
19:12 Alexej Makejev (VTZ) - 1:0
19:12
Strzelcem bramki ALEXEJ MAKEJEV. Asysta Alexandr Nikulin, Alexandr Jevsejenkov.
17:31
12:55
07:22
00:01