SSC Napoli – Liverpool F.C.

1:0

finał (0:0)

03.10.2018, 21:00 • San Paolo, Neapol • 2 • Grupa C • Jarek

Bardzo dobrze w drugiej połowie zaprezentowali się gospodarze! Napoli atakowało zdecydowanie częściej i groźniej. Miejscowi strzelili gola w 90. minucie i w pełni zasłużenie pokonali Liverpool. Włosi dzięki tej wygranej awansowali na pozycję lidera grupy C. Z mojej strony to już wszystko, dziękuję za uwagę! (22:58:58)

90+3

Rzut wolny dla Napoli w środkowej strefie boiska.

90+1

Trzy minuty dolicza arbiter!

90

90. Lorenzo Insigne (NEA) - 1:0

90

Gol dla Napoli!

W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry obejmują prowadzenie miejscowi! Po świetnym zagraniu Callejona wślizgiem piłkę do pustej bramki wpakował LORENZO INSIGNE!

89

Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Sadio Mané, na boisku pojawia się Daniel Sturridge.

87

Robertson świetnie wyprzedził Callejona we własnym polu karnym, przerywającym tym samym groźną akcję gospodarzy.

86

Ospina znakomicie wyszedł poza pole karne i wślizgiem wybił piłkę przed nadbiegającym Salahem.

85

Do końca regulaminowego czasu gry pozostało jeszcze tylko pięć minut. Zobaczymy, czy któryś z zespołów będzie w stanie zadać decydujący cios.

84

Liniowy wyłapał, że Verdi zagrywał piłkę już zza linii końcowej. Od bramki rozpocznie Alisson.

82

82. Dries Mertens (NEA)

82

To powinien być gol dla gospodarzy! Po akcji Verdiego lewym skrzydłem i zagraniu na szósty metr Mertens kropnął w poprzeczkę!

81

Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Marek Hamšík, na boisku pojawia się Piotr Zieliński.

79

Rozgrzewał się jakiś czas temu Piotr Zieliński. Wydaje się, że jeśli będzie trzecia zmiana w ekipie gospodarzy, to wejdzie właśnie Polak.

78

Hamsik łatwo stracił piłkę przed własnym polem karnym i gospodarze muszą skupić się na grze defensywnej.

76

Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Roberto Firmino, na boisku pojawia się Fabinho.

1:0

finał (0:0)

Gole: 90. L. Insigne

Kartki:   25. Koulibaly (NEA) – 45+2. Milner (LIV)

Strzały celne: 5:0. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 7:1. Foule: 12:9.

SSC Napoli: Ospina – Nikola Maksimović, Albiol, Koulibaly, Rui – Allan, Hamšík (C) (81. P. Zieliński), Ruiz (68. Verdi) – Callejón, Milik (68. D. Mertens), L. Insigne.
Zmiany: Karnézis – Verdi, D. Mertens, P. Zieliński, Hysaj, Rog, Diawara.

Liverpool F.C.: Alisson – Alexander-Arnold, Joe. Gomez, V. van Dijk, Robertson – Milner (C), Wijnaldum, Keïta (19. Henderson) – M. Salah, Firmino (76. Fabinho), Mané (89. Sturridge).
Zmiany: Mignolet – Fabinho, Lovren, Henderson, Sturridge, Moreno, Shaqiri.

Sędzia główny: Viktor Kassai
Asystenci: Gyorgy Ring, Vencel Toth
Sędzia techniczny: Peter Berettyan