15.09.2018, 16:00 • Stadion MOSiR, Aleksandrów Łd. • Adrian Somorowski

Gol dla Sokoła!

Do centry dopadł Miller, zgrał do ALEKSANDRA ŚLĘZAKA, a ten głową pokonał Czaplińskiego.

52

Gol dla Olimpii Zambrów!

Ależ emocje w Aleksandrowie. Do strzału w polu karnym dopadł WOJCIECH NASUTO i mamy 3:1.

51

W polu karnym najlepiej odnalazł się PIOTR KASPERKIEWICZ i pokonał Czaplińskiego!

48

Fatalna strata gości na własnej połowie. MICHAŁ MILLER przejął piłkę i pognał prawie przez całą połowę, minął trzech obrońców, położył bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.

35

Długie zagranie w kierunku pola karnego gości, DAWID CEMPA utrzymał się na nogach i w sytuacji sam na sam pokonał Czaplińskiego.