Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Nasuto, na boisku pojawia się Jastrzębski.

Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Ostaszewski, na boisku pojawia się Prolejko.

55

Rzut wolny dla Sokoła. Nic jednak z tego nie wyniknęło.

52

Gol dla Olimpii Zambrów!

Ależ emocje w Aleksandrowie. Do strzału w polu karnym dopadł WOJCIECH NASUTO i mamy 3:1.

51

W polu karnym najlepiej odnalazł się PIOTR KASPERKIEWICZ i pokonał Czaplińskiego!

50

48

Fatalna strata gości na własnej połowie. MICHAŁ MILLER przejął piłkę i pognał prawie przez całą połowę, minął trzech obrońców, położył bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.

46

Zmiana w drużynie Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Głowiński, na boisku pojawia się Pawlak.

46

45

44

Nad bramką uderzył zza pola karnego Zalewski.

41

Rozpaczliwie broni się w ostatnich minutach Olimpia. Do piłki w polu karnym dopadł Żwir, lecz nie miał jak oddać celnego strzału.

37

Dośrodkowanie Kaczmarka marnuje Cempa. Strzał głową z kilku metrów mija słupek!

35

Długie zagranie w kierunku pola karnego gości, DAWID CEMPA utrzymał się na nogach i w sytuacji sam na sam pokonał Czaplińskiego.

34

Żółtą kartkę otrzymuje Kaczmarek (Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki).

30

Fatalna strata na własnej połowie zambrowian. Bogołębski podaję do Millera, a ten uderzył minimalnie obok słupka zza pola karnego.

27

Ślęzak nieupilnował Jackiewicza, a ten z kilku metrów uderzył głową wprost w Lemanowicza.

21

Dośrodkowanie w pole karne Olimpii. Nie opanował piłki Pecyna.

17

Na uderzenie z ostrego kąta Jastrzębskiego mija słupek.

15

Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

14

Z trudem na rzut rożny wybija strzał z rzutu wolnego Jackiewicza Lemanowicz.

12

Uderzenie z dystansu Kasperkiewicza łapie Czapliński.

12

Niecelnie uderzenie z dystansu Głowińskiego.

11

Rzut rożny dla Olimpii. Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

9

Strzał w środek bramki. Broni Czapliński..

8

Rzut karny Dla Sokoła.

7

Dośrodkowanie Żwira zamyka głową Cempa. Niecelnie uderzenie.

4

Fatalny błąd Głowińskiego. Hryszko przejmuje piłkę, mija Lemanowicza i skończyło się tylko na strachu. Nikt nie zamknął jego dośrodkowania.

1

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: Lemanowicz – Żwir, Ślęzak, Gieraga, Głowiński – Pecyna, Bogołębski, Kasperkiewicz – Miller, Cempa, Kaczmarek

Rezerwowi: Lipiec, Majak, Pawlak, Matuszczyk, Sarafiński, Woźniczak, Rogalski

Olimpia Zambrów: Czapliński – Dawidowicz, Porębski, Zakrzewski, Jastrzębski – Nasuto, Ostaszewski, Malinowski, Hryszko – Jackiewicz

Rezerwowi: Michalski, Wojtylak, Gryko, Łupiński Prolejko, Koncewicz, Jastrzębski.
W tabeli obie ekipy dzielą cztery punkty. Sokół uzbierał szesnaście punktów i jest wiceliderem rozgrywek. Goście z dorobkiem dwunastu oczek plasują się na czwartej lokacie.
W ostatnim spotkaniu obu ekip w Aleksandrowie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2:0. W rewanżu w Zambrowie, Olimpia zwyciężyła za to 4:2. Sokół z pewnością pała za to sporą chęcią rewanżu.
Jesteśmy już w Aleksandrowie. Trwa rozgrzewka obu ekip.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.