4:4

finał (2:3)

24.03.2018, 20:00 • 19. kolejka • Mikołaj Gonda

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (21:39:13)
Wicherki przez większą część meczu musiały gonić wynik. Koniec końców doprowadzają do remisu i oba zespoły musza pocieszyć się 1 punktem
Mieszko Gniezno w drugiej połowie osłabł i głęboko się cofnął. Wyprowadzali przy tym bardzo groźne kontrataki, a jeden z nich zamienili na bramkę
Za nami prawdziwe widowisko.
Mecz wyraźnie zdominowali gospodarze, którzy większą część spotkania rozgrywali piłkę na połowie Gnieźnian

39:50

Strzał Łeszyka broni bramkarz

Zdaje się, że goście ustalają wariant rozegrania rzutu rożnego
Timeout dla gości.
Groźna kontra przyjezdnych. Z lewej strony urwał się zawodnik, który stanął oko w oko z Szepczyńskim. Strzał ląduje obok bramki

38:05

Timeout dla gospodarzy.

37:45

Goście wyraźnie opadli z sił. Głęboko bronią na swojej połowie wybijając piłki po autach

33:30

Groźny strzał Mikołaja Wicbergera. Jednak piłkę zmierzającą w prawe okienko wybija Kasprzyk

32:33

Gol dla Obornik!
Strzelcem bramki M. WICBERGER.

O piłkę przy lini bocznej powalczył Antczak. Zagrał do Mikołaja Wicbergera, który potężnym strzałem pokonuje bramkarza i doprowadza do remisu

31:15

Zamieszanie w polu karnym gości. Do piłki próbuje się dobić Antczak jednak jego wślizg sędziowie interpretują jako faul na żółtą kartkę

29:50

Odważna próba jednego z zawodników Mieszka jednak strzał. Z linii bocznej jest bardzo niecelny

29:15

Gol dla MKS-u Mieszko Gniezno!
Strzelcem bramki ORCZYKOWSKI(SAM.).

Mocno wbita piłka z narożnika boiska trafia w Orczykowskiego, który niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki

28:45

Krzyżanowski wyprowadza kontrę, zagrywa do niepilnowanego Siweckiego, który marnuje doskonałą okazję

W faulach 3 – 2

27:55

Teraz z 10 metrów strzela Sander. Niepewna, ale skuteczna interwencja bramkarza

27:35

Strzał Łeszyka z prawej strony boiska. Jednak Kasprzyk staje na wysokości zadania i paruje strzał na rzut rożny

27:00

Gnieźnianie rewanżują się groźnym strzałem. Piłka odbita od nogi obrońcy wychodzi na rzut rożny

26:55

Potężna bomba Łeszyka. Piłka jednak ląduje na słupku bramki strzeżonej przez Kasprzyka

26:20

Teraz to Gnieźnianie stanęli. Bronią głęboko na swojej połowie i wybijają piłki

25:35

Strzelcem bramki KRZYŻANOWSKI.

Poza Łeszykiem na placu gry pojawił się również Krzyżyk. Dostaje piłkę przed polem karnym minął zawodnika i w sytuacji sam na sam trafia pod poprzeczkę

Na parkiecie pojawił się Bartosz Łeszyk

23:00

Antczak dostaje piłkę w polu karnym Gnieźnian. Obraca się z zawodnikiem na plecach i strzela. Jednak minimalnie chybił

22:40

Rozpędzony Siwecki wpada w bramkarza gości. Mamy przerwę w grze – bramkarz dochodzi do siebie

22:30

Głęboko cofnięci zawodnicy Mieszka odpierają ataki Wicherków

22:00

Groźna kontra Gnieźnian, jednak jeden z zawodników nie dochodzi do piłki

21:15

Okazja Gnieźnian. Jednak zawodnik w sytuacji sam na sam z Szepczyńskim nie trafia w bramkę

21:01

Zaczęlismy drugą odsłonę. Akcja pod bramką gości. Na parkiet pada Orczykowski, który źle stanął. Zdaje się, że to poważniejsza kontuzja

21

Z pewnością w drugiej połowie czeka nas jeszcze więcej emocji
Po stracie pierwszej bramki gospodarze się podłamali i popełniali coraz więcej błędów. Gnieźnianie wykorzystali swoje sytuacjie i wyszli na prowadzenie strzelając bramkę do szatni.
Za nami pierwsze 20 minut spotkania. W mecz dużo lepiej weszły Wicherki, które nie dawały gospodarzom wyjść z własnej połowy

20

19:55

Strzelcem bramki BANASIK.

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, nikt nie decyduje się na wybicie piłki, która w końcu trafia pod nogi Banasika. Ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Szapczyńskiego

Mieszko ma rzut z autu na wysokości pola karnego. Zdaje się, że omawiają wariant rozegrania tego stałego fragmentu gry

19:30

19:25

Kolejne dwie okazje zawodników z Gniezna. Gospodarze zdecydowanie opadli z sił

19:10

Piaty faul gospodarzy. Każdy następny skutkuje przedłużonym rzutem karnym

18:50

Zawodnicy przyjezdni nastawili się na grę z kontry. Są bardzo skuteczni i coraz łatwiej dostają się w okolice bramki Szepczyńskiego

W faulach 4 – 3

18:10

Żółtą kartkę otrzymuje Bereźnicki (MKS Mieszko Gniezno).

17:50

Strzelcem bramki SAWICKI.

Mamy wyrównanie. Piłka zagrana wzdłuż bramki. Trafia pod nogi Sawickiego, który zmieścił ją obok Szepczyńskiego.

W faulach 4 – 2

16:30

Sander hukął z prawego skrzydła, jednak strzał bardzo niecelny

Bramka dla gości spowodowała więcej nerwowości w poczynaniach podopiecznych Łeszyka, stąd czas na poukładanie gry.

15:45

15:35

Groźne uderzenie zawodników Mieszka. Piłka jednak trafia w poprzeczkę, a dobitka zostaje zablokowana przez obrońców

15:10

Przy piłce gospodarze, którzy cierpliwie budują atak

13:45

Mocno zagrana piłka na długi słupek, gdzie czaił się Sawicki, który ma przed sobą pustą bramkę. Zawodnik nie zwykł marnować takich sytuacji i mamy bramkę kontaktową

W faulach 4 – 1

11:45

Oborniczanie jeszcze bardziej podkręcają tempo. Trudno będzie Gnieźnianom zdobyć bramkę

10:00

Mocny strzał Antokolskiego jednak obok bramki

W faulach 3 – 1

8:50

Groźne uderzenie zawodników Mieszka. Na wysokości zadania staje Szepczyński, który broni piłkę zmierzającą w kierunku długiego słupka

8:20

Ależ błąd Szepczyńskiego. Wybił piłkę wprost pod nogi jednego z rywali. Na całe szczęście bramkarz się zrehabilitował i obronił strzał

7:50

Wicberger odebrał piłkę na połowie boiska. Popędził kilka metrów na bramkę rywali i obsłużył podaniem Siweckiego, który zmieścił piłkę obok interweniującego bramkarza

6:55

Pierwsza okazja drużyny gości. Jednak strzał został zablokowany przez Siweckiego

6:40

Lewą stroną urwał się Antczak. Dograł na długi słupek, gdzie czekał Jacek Sander, który z zimną krwią wykorzystał okazję

5:15

Sander zdecydował się na solową akcję. Strzela z wysokości pola karnego jednak minimalnie obok lewego okienka

4:15

Ależ chodzą Wicherki! Wciąż zdecydowana dominacja Oborniczan

3:45

Zagranie ręką zawodnika z Gniezna

3:20

Oborniczanie dobrze grają w wysokim pressingu. Mieszko nie może wyjść z własnej połowy