3:4
finał (2:1, 1:2, 0:1)
11.12.2017, 15:00 • Traktor Arena
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Traktor Czelabińsk – HK Sibir Nowosybirsk
3:4
finał (2:1, 1:2, 0:1)
Składy i statystyki: 7. Szczechura (Bailen), 17. Polygalov (Černikov), 33. Gynge (Nikitin, Szczechura) – 19. Zackrisson (Bergström), 23. Bergström (Sigarjov, Vereščagin), 25. S. Ivanov (Tkačenko, Osnovin), 45. Sannikov (Šarov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Šinin, Bailen, Borodkin, Mamajev, A. Petrov, Isajev – Černikov, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Videll, Szczechura – Rybakov, J. Petrov, Kokujov – Šarov, Peňkovskij, Kručinin.
Zmiany:
Trener:
HK Sibir Nowosybirsk:
Salák (Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, Jermakov, Morozov, Ignatovič, K. Alexejev, D. Lukin – Zackrisson, Bergström, Sigarjov – Enlund, Sannikov, Šarov – Pervušin, Koňkov, Levickij – S. Ivanov, Tkačenko, Osnovin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Olenin, Judakov – Sazonov, Sivov
Widownia:
1. tercja | ||||
06:07 | SIB | 2 | Sannikov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
06:40 | CLJ | 1:0 | Szczechura (Bailen) | |
16:31 | CLJ | 2:0 | Polygalov (Černikov) | |
18:01 | SIB | 2:1 | Zackrisson (Bergström) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:54 | CLJ | 2 | Černikov, zahaczanie | |
22:32 | SIB | 2:2 | Bergström (Sigarjov, Vereščagin) | |
24:14 | SIB | 2:3 | S. Ivanov (Tkačenko, Osnovin) | |
26:43 | SIB | 2 | Osnovin, zahaczanie | |
32:21 | SIB | 2 | Naumov, atak kijem trzymanym oburącz | |
32:33 | CLJ | 3:3 | Gynge (Nikitin, Szczechura) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
44:17 | SIB | 3:4 | Sannikov (Šarov) | |
49:52 | CLJ | 2 HL | Peňkovskij, nadmierna ilość zawodników na lodzie | |
Finał |
Jekaterynburg – Chanty-Mansyjsk • koniec po rz. karnych (0:2) 15:00 3:4
Magnitogorsk – Helsinki • koniec po rz. karnych (1:0) 15:00 2:1
Czelabińsk – Novosibirsk 15:00 3:4
Toljatti – Omsk 16:00 0:5
Bars – Dyn. Moskwa 17:30 6:2
CSKA Moskwa – Barys 17:30 4:1
Din. Mińsk – HC Slovan 17:30 3:1
Soczi – Sp. Moskwa 17:30 3:1
Din. Ryga – Podolsk 18:30 4:2
49:52
32:21
26:43
20:54
06:07