6:2
finał (0:0, 3:1, 3:1)
11.12.2017, 17:30 • TatNeft Arena
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Ak Bars Kazań – Dynamo Moskwa
6:2
finał (0:0, 3:1, 3:1)
Składy i statystyki: 24. Lukojanov (Tokranov), 28. Klinkhammer (Sekáč), 34. Zaripov (Lander, Galijev), 45. Glinkin (M. Gluchov), 48. Lander (Markov, Ljamkin), 50. Sekáč (Tkačov) – 26. I. Nikulin (Ignatuškin, Sidljarov), 60. I. Nikulin (Anisin, Boyd)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Ak Bars Kazań:
Garipov (Biljalov) – Jarullin, Markov, D. Musin, Tokranov, Ljamkin, Ohtamaa, Sidorov – Galijev, Lander, Sekáč – Klinkhammer, Tkačov, Zaripov – Jazkov, A. Potapov, Lukojanov – Obuchov, M. Gluchov, Glinkin.
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa:
Bočarov (50. Jerjomenko) – Rylov, D. Višněvskij, I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Kutějkin, Korjagin – Anisin, Boyd, Brjukvin – Ignatuškin, Sidljarov, Tarasov – Alexejev, Petunin, Markovin – Dm. Kazionov, Arťuchin, Sopin – Jefremov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
1. tercja | ||||
19:25 | KZN | 2 | nadmierna ilość zawodników na lodzie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:39 | DMS | 2 | Boyd, atak kolanem | |
23:08 | KZN | 1:0 | Lukojanov (Tokranov) | |
23:56 | KZN | 2 | Glinkin, zahaczanie | |
25:27 | DMS | 1:1 | I. Nikulin (Ignatuškin, Sidljarov) | |
26:12 | DMS | 2 | D. Višněvskij, zahaczanie | |
27:18 | KZN | 2:1 | Klinkhammer (Sekáč) | |
30:57 | KZN | 2 | A. Potapov, atak od tyłu | |
33:14 | KZN | 3:1 | Zaripov (Lander, Galijev) | |
34:26 | KZN | 2 | Jarullin, nadmierna ostrość w grze | |
34:26 | DMS | 2 | Brjukvin, nadmierna ostrość w grze | |
37:44 | DMS | 2 | Alexejev, zahaczanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
44:59 | KZN | 4:1 | Glinkin (M. Gluchov) | |
47:38 | DMS | 2 | Anisin, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
48:00 | KZN | 5:1 | Lander (Markov, Ljamkin) | |
49:05 | KZN | 6:1 | Sekáč (Tkačov) | |
49:05 | ||||
57:01 | KZN | 2 | Markov, przeszkadzanie | |
59:03 | DMS | 6:2 | I. Nikulin (Anisin, Boyd) | |
Finał |
Jekaterynburg – Chanty-Mansyjsk • koniec po rz. karnych (0:2) 15:00 3:4
Magnitogorsk – Helsinki • koniec po rz. karnych (1:0) 15:00 2:1
Czelabińsk – Novosibirsk 15:00 3:4
Toljatti – Omsk 16:00 0:5
Bars – Dyn. Moskwa 17:30 6:2
CSKA Moskwa – Barys 17:30 4:1
Din. Mińsk – HC Slovan 17:30 3:1
Soczi – Sp. Moskwa 17:30 3:1
Din. Ryga – Podolsk 18:30 4:2
59:03
59:03 Ilja Nikulin (DMS) - 6:2
59:03
Strzelcem bramki ILJA NIKULIN. Asysta Michail Anisin, Dustin Boyd.
57:01
49:05
49:05
49:05 Jiří Sekáč (KZN) - 6:1
49:05
Strzelcem bramki JIŘÍ SEKÁČ. Asysta Vladimir Tkačov.
48:00
48:00 Anton Lander (KZN) - 5:1
48:00
Strzelcem bramki ANTON LANDER. Asysta Andrej Markov, Nikita Ljamkin.
47:38
44:59
44:59 Anton Glinkin (KZN) - 4:1
44:59
Strzelcem bramki ANTON GLINKIN. Asysta Michail Gluchov.
40:01
40:00
37:44
34:26
34:26
33:14
33:14 Danis Zaripov (KZN) - 3:1