2. Liga

ROW 1964 Rybnik – Wisła Puławy

4:2

finał (2:0)

19.08.2017, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 4. runda • Info o zminach stanu (Piotr Grabowski (@@19pjotr93))

90+4

Koniec meczu. (20:51:29)

90+3

Żółtą kartkę otrzymuje Musiolik (ROW 1964 Rybnik).

90+2

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Koleczko, na boisku pojawia się Kalisz.

90+1

Arbiter dolicza cztery minuty!

88

Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Sedlewski, na boisku pojawia się Szczotka.

88

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Siwek, na boisku pojawia się Zganiacz.

85

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Spratek (ROW 1964 Rybnik).

82

Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
Strzelcem bramki SEBASTIAN SIWEK.

82

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jaroszewski, na boisku pojawia się Tkocz.

81

Świetna akcja gości i centra przed bramkę. Tam jest Poznański, który uderza, ale nad poprzeczką!

79

Żółtą kartkę otrzymuje Spratek (ROW 1964 Rybnik).

77

Żółtą kartkę otrzymuje Głaz (Wisła Puławy).

75

Żółtą kartkę otrzymuje Krotofil (ROW 1964 Rybnik).

74

Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Ploj, na boisku pojawia się Darmochwał.

73

Gol dla Wisły Puławy!
Kontaktowa bramka, którą zdobywa JAKUB POZNAŃSKI.

72

Świetna kontra gości! Pożak w końcu do przodu do wychodzącego na pozycję JAKUBA SMEKTAŁY, który pewnym uderzeniem trafia do siatki!

70

Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Maksymiuk, na boisku pojawia się Meskhia.

70

Rzut rożny dla gospodarzy. Centra przed bramkę i KAMIL SPRATEK pewnym uderzeniem podwyższa prowadzenie!

69

I już Musiolik uderza z dystansu, jednak skutecznie Madejski w bramce pewnie!

66

Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Brychlik, na boisku pojawia się Musiolik.

63

I jeszcze jedno uderzenie, ale ponownie na posterunku golkiper rybniczan!

60

Goście z minuty na minutę się rozkręcają. Kolejne uderzenie Smektały, ale wprost w ręce Rosy.

54

Na uderzenie z dystansu decyduje się Sulkowski, ale i on zostaje zablokowany!

50

Żółtą kartkę otrzymuje Maksymiuk (Wisła Puławy).

47

Na początek uderzenie Bobera, jednak niecelne!

46

Dwie minuty wstrząsnęły przyjezdnymi! Świetna gra rybniczan i to oni prowadzą 2:0 po pierwszych 45 minutach. Całkowicie zasłużenie. To gospodarze mają więcej z gry i to oni dominują!

45+1

43

Sulkowski centruje przed bramkę z rzutu rożnego, ale pewnie w bramce interweniuje Rosa.

39

Sedlewski fauluje Brychlika i otrzymuje kartkę!

37

Szymankiewicz uderza z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką.

33

Sporo przewinień w ostatnim czasie. Arbiter często musi używać gwizdka.

28

Tempo meczu nieco opadło. Sporo gry w środkowej części boiska w ostatnim czasie.

21

Próba przyjezdnych. Pożal z dystansu, ale trafia wprost w rywali.

19

Drużyna z Rybnika od początku spotkania spisuje się świetnie. To gospodarze zdecydowanie dominują!

17

Dośrodkowanie z lewej strony przed bramkę gości na 10 metr. Tam do futbolówki dopada SEBASTIAN SIWEK i pewnym uderzeniem w okienko podwyższa prowadzenie!

15

Nieudana próba piąstkowania Madejskiego. Do futbolówki dopada SZYMON JARY i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

14

Jaroszewski decyduje się na uderzenie na bramkę, ale to zablokowane!

12

Rzut rożny dla gospodarzy. Centra przed bramkę, jednak i Bober niecelnie! Yuż nad porzeczką!

9

Dośrodkowanie w pole karne gości, jednak Ci skutecznie w defensywie.

6

Teraz z kolej Smektała uderza, jednak minimalnie niecelnie.

2

Sulkowski centruje przed bramkę rywala wprost na głowę Poznańskiego, ale ten uderza obok!

1

Zawodnicy obu drużyn już na murawie!

ROW 1964 Rybnik: Rosa – Bober, Gojny, Jary, Krotofil, Jaroszewski, Muszalik, Siwek, Spratek, Koleczko, Brychlik
Rezerwowi: Łubik, Koch, Zganiacz, Tkocz, Polok, Kalisz, Musiolik

Wisła Puławy: Madejski – Sedlewski, Murawski, Poznański, Sulkowski, Głaz, Maksymiuk, Smektała, Szymankiewicz, Pożak, Ploj
Rezerwowi: Penkovets, Litwiniuk, Szczotka, Kusal, Meskhia, Popiołek.
A kto w tym spotkaniu okaże się lepszy? Na transmisję zapraszamy od 19:00!
Początek rozgrywek dla obu drużyn jest ciężko. ROW wygrał jedno spotkanie i jedno zremisował. W przypadku Wisły sytuacja jest nieco inna. Po dwóch porażkach na początku, ostatnio w końcu przyszło zwycięstwo.
W przypadku Rybnika, Ci walczyli o utrzymanie w 2 lidze. Z sukcesem. Po dobrej końcówce ROW gra na tym poziomie rozgrywek również w tym sezonie.
Wiślacy są spadkowiczami z zaplecza Ekstraklasy. W poprzednim sezonie walczyli do końca o utrzymanie, jednak minimalnie zabrakło do sukcesu. Przyzwyczaić się do 2 ligi może być ciężko.
W ramach trzeciej kolejki rozgrywek o Mistrzostwo 2 ligi, na przeciw siebie staną drużyny ROW-u Rybnik oraz Wisły Puławy. Faworyt? Ciężko wskazać, na razie obie drużyny nie zachwycają.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..