GKS Tychy – MKS Bytovia Bytów

1:0

finał (1:0)

19.08.2017, 14:45 • Stadion Miejski, Tychy • 4. runda • Jarek

Spotkanie w Tychach właśnie dobiegło końca! Po przerwie nie doczekaliśmy się goli, niemniej jednak emocji nie brakowało. Ostatecznie GKS Tychy zwycięża 1:0 i inkasuje komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (16:38:21)

90+5

90+4

Ależ skiksował Kpassa! Iworyjczyk przypadkowo znalazł się w wymarzonej sytuacji, ale zupełnie nieudanie uderzył z przewrotki!

90+3

Odskoczyła piłka Surdykowskiemu na dziesiątym metrze! Gdyby nie to, miałby on idealną okazję na pokonanie Dobrilińskiego i wyrównanie!

90+1

Nie wykorzystali swojej szansy z rzutu wolnego przyjezdni. Już naprawdę niewiele czasu pozostało podopiecznym Adriana Stawskiego na strzelenie gola dającego remis.

90

O cztery minuty zostaje przedłużony ten mecz!

89

Tanżyna ucierpiał po walce o górną piłkę z Kpassą, na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

88

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Błanik, na boisku pojawia się Kaczmarczyk.

86

Zupełnie nieudana próba Łuszkiewicza z ponad dwudziestu metrów.

85

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Zapolnik, na boisku pojawia się Fidziukiewicz.

83

Podopieczni Jurija Szatałowa spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska.

81

Sporo nerwów w poczynaniach zawodników ekipy gości. Przyjezdnym bardzo zależy na doprowadzeniu do remisu.

78

Piękne uderzenie Ćwielonga z narożnika pola karnego i równie urodziwa i widowiskowa interwencja Oszmańca!

77

Tyszanie nie dają rywalom zbyt wielu możliwości do odrobienia strat. GKS napiera, czym uniemożliwia to samo Bytovii.

76

Tanżyna uderzał z odległości kilku metrów, ale nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

75

Do końca tego pojedynku pozostało jeszcze tylko piętnaście minut. Obie drużyny nieustannie starają się atakować. To z pewnością zwiastuje emocjonującą końcówkę!