Widzew Łódź – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

0:1

finał (0:1)

03.06.2017, 18:00 • Stadion Widzewa, Łódź • Runda 32 • Adrian Somorowski

Koniec marzeń Widzewa o awansie. Finishparkiet wraca na fotel lidera i na dwie kolejki przed końcem już tylko dwie drużyny walczą o awans. Goście z Nowego Miasta Lubawskiego oraz Łódzki Klub Sportowy. (19:58:39)

90+6

90+5

Żółtą kartkę otrzymuje Bartusiak (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie).

90+5

Zmiana w drużynie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: z boiska schodzi Jackiewicz, na boisku pojawia się Wenta.

90+4

Żółtą kartkę otrzymuje Kazimierowicz (Widzew Łódź).

90+4

Zakotłowało się w polu karnym Drwęcy po wstrzeleniu piłki przez Wolańskiego! O mały włos, ktoś zamknąłby tą akcję. Fauluje za to w ofensywie Kazimierowicz.

90+2

Przy chorągiewce trzymali piłkę goście, lecz w końcu ją stracili. Rozpocznie Wolański.

90+2

Rzut rożny dla Drwęcy, a spotkanie potrwa pięć minut dłużej.

90+1

Crossowe podanie Budki wyłapuje Paprocki.

88

Zmiana w drużynie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Bartusiak.

87

Żółtą kartkę otrzymuje Wolski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie).

87

Dośrodkowanie pewnie łapie Wolański.

86

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Mąka, na boisku pojawia się Budka.

86

Rzut rożny dla Drwęcy.

83

Zamyka dośrodkowanie Tlaga i piłka minimalnie ląduje obok słupka bramki!

82

Rzut wolny dla Widzewa.

81

Zmiana w drużynie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: z boiska schodzi Domżalski, na boisku pojawia się Koziara.

78

Tym razem indywidualnie próbował Ogawa. Zatrzymali go defensorzy gości.

77

Zszedł do środka Mąka i uderzył wysoko nad bramką.

76

Zmiana w drużynie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: z boiska schodzi Miller, na boisku pojawia się Twardowski.

73

Głowiński uderzył nad bramką.

73

Żółtą kartkę otrzymuje Baran (Widzew Łódź).

73

Fauluje Baran i mamy rzut wolny dla Drwęcy.

70

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Ogawa.

68

Mijają kolejne minuty. Drwęca nie ma respektu przed Widzewem. Wpada w pole karne Kuciński i zbyt słabo uderza, żeby zaskoczyć Wolańskiego.

63

Upada w polu karnym Tlaga. Nie było mowy o faulu.

62

Nad bramką uderzył Jackiewicz.

61

Rozpędzonego Millera zatrzymuje Kazimierowicz. Rzut wolny tuż przed polem karnym Widzewa.

60

Nieczysto strzela Kuciński. O mały włos, a mógł dopaść jeszcze do dobitki jeden z zawodników gości. Niewiele zabrakło.

60

Tym razem dobrze w defensywie łodzianie.

59

Kolejne przewinienie i praktycznie z tego samego miejsca będzie dośrodkowywał Domżalski.

58

Dośrodkowanie Domżalskiego wyłapuje Wolański.

57

Nieprzepisowo zatrzymuje rywala Tlaga. Będzie kartka i rzut wolny dla Drwęcy.

56

Dobra akcja widzewiaków. Michalski zagrywa do środka, tam jednak byli czujni defensorzy gości.

54

Mocne uderzenie z dystansu Kamińskiego! Obok bramki.

52

Dochodząca piłka i radzą sobie łodzianie.

51

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Gromek, na boisku pojawia się Baran.

51

Ucierpiał jeszcze w starciu Gromek! Będzie zmiana.

50

Rzut rożny dla gości. Dobrze interweniował Wolański po strzale Kucińskiego.

49

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Mąka. Bez zagrożenia.

48

Do strzału z przewrotki składał się Miller, nie trafił jednak w piłkę.

47

Rzut wolny dla gości.

46

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Możdżonek, na boisku pojawia się Brochocki.

46

Widać, że widzewiacy starają się ugrać korzystny wynik, jednak nadziali się na szybki atak rywali i do przerwy mamy 1:0 dla gości. Mogło być jednak 2:0, gdyż karnego nie wykorzystał Grzegorz Domżalski.

45+5

45+4

Jeszcze jeden rzut wolny dla Drwęcy. Radzą sobie łodzianie.

45+3

Wstrzelona piłka w pole karne Widzewa. Łapie Wolański.

45+2

Długie zagranie w kierunku Kamińskiego i pewnie wychodzi z bramki Paprocki.

45

Kostkowski uderza obok bramki. Pięć minut dłużej potrwa pierwsza część gry.

44

43

Miękka wrzutka Michalskiego, Strzału z powietrza próbował Możdżonek, lecz minął się z piłką.

40

Żółtą kartkę otrzymuje Mąka (Widzew Łódź).

40

Zbyt słabe uderzenie Domżalskiego. Pewnie broni Wolański!

38

Ręka Gromka w polu karnym. Karny dla Drwęcy!

36

Gol dla Drwęcy!

Świetnie przeciął podanie Zielenieckiego- Kowalczyk. Pobiegł z piłką pół boiska, dograł do MICHAŁA MILLERA, a ten pokonał Wolańskiego!

34

Wybijają piłkę gospodarze, wychodzą z kontrą, którą nieprzepisowo zatrzymuje Wojcinowicz.

33

Kolejne wstrzelenie piłki w pole karne łodzian i na korner wybijają widzewiacy.

31

Dośrodkowanie w pole karne Michalskiego. Nie było tam jednak, żadnego z jego partnerów.

29

Pewnie wyłapuje centrę Wolański.

28

Rzut wolny dla Finishparkietu. Szansa na dośrodkowanie z prawego skrzydła.

27

Szybka odpowiedź gości i z ok. 16 metrów strzela Milller. Pewnie łapie Wolański.

26

Pognał prawym skrzydłem Mąka, próbował wziąć na zamach rywala, lecz ostatecznie stracił piłkę.

25

Kolejne przewinienie gości. Tym razem leży Kazimierowicz.

23

Faulowany w środku pola Kamiński.

22

Dobra kombinacyjna akcja gości. Dośrodkowanie w pole karne, Jackiewicz wystawia piłkę Millerowi, a ten uderzył nad bramką.

21

Wysoko zawieszona piłka po dośodkowaniu Gromka. Wybijają goście.

17

Fatalne dośrodkowanie z prawego skrzydła Michalskiego.

16

Zamieszanie w polu karnym Widzewa! Piłka wpada do siatki! Liniowy dopatrztył się jednak spalonego.

16

Rzut rożny dla Widzewa.

15

Długie zagranie w kierunku Kamińskiego. Na spalonym złapany zawodnik Widzewa.

12

Łapie dośrodkowanie Wolański.

11

Fauloawny na prawym skrzydle Domżalski. Tym razem szansa na Drwęcy.

10

Do strzału z woleja złożył się Michalski i trafił w poprzeczkę!

10

Kamiński zatrzymany przez Domżalskiego. Rzut wolny i szansa na dośrodkowanie dla Widzewa.

9

Faulowany na własnej połowie jeden z graczy Finishparkietu. Rzut wolny dla gości.

7

Kilka minut przerwy potrzebowały służby porzadkowe, aby sprzątnąć serpentyny. Gramy dalej.

3

Mecz przerwany! Masa serpentyn jak na La Bombonerze!

1

Zawodnicy już udali się do szatni.

Widzew Łódź: Wolański – Kozłowski, Rodak, Zieleniecki, Gromek, Maciej Kazimierowicz, Tlaga, Michalski, Możdżonek, Mąka, Kamiński

Rezerwowi: Humerski, Baran, Brochocki, Budka, Ogawa, Olczak, Broniszewski

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: Paprocki – Kowalczyk, Wojcinowicz, Kostkwoski, Głowiński, Wolski, Kuciński, Domżalski, Jackiewicz, Szarpak, Miller

Rezerwowi: Rzepecki, Wenta, Olszewski, Kowalski, Bartusiak, Koziara, Twardowski.
W pierwszym jesiennym meczu łodzianie prowadzili z Finishparkietem 2:0, aby ostatecznie przegrać mecz 2:3. Czy tym razem zdołają pokonać rywali, a może stracą już definitywnie najmniejsze szanse na awans? Bądźcie z nami.
Widzewiacy w ostatniej kolejce praktycznie zaprzepaścili szansę na awans przegrywając w Ełku 0:1. Obecnie ich strata do ŁKS-u wynosi osiem punktów, do Drwęcy zaś sześć. Czy widzewiacy pomogą swoim rywalom zza miedzy?
Jeszcze w piątek goście zasiadali na fotelu lidera. Za sprawą zwycięstwa ŁKS-u w Ząbkach, ich strata do zespołu Wojciecha Robasza wynosi obecnie dwa punkty. Drużyna musi zatem sięgnąć po trzy punkty w Łodzi. Łatwo jednak nie będzie, gdyż Widzew to jedyny niepokonany u siebie klub w trzeciej lidze.
W sobotnie popołudnie zapraszamy na kolejną relację z trzecioligowych boisk. RTS Widzew Łódź podejmie Finishparkiet Drwęce Nowe Miasto Lubawskie.