0:1

finał (0:1)

03.06.2017, 17:00 • Stadion 1000-lecia, Wałbrzych • Runda 31 • Radosław Radczak

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com! (18:56:00)
Górnik Wałbrzych przegrywa z Lechią Dzierżoniów 0:1. Jest to już czwarta porażka z rzędu w lidze Górnika, a Lechia przerwała passę dwóch przegranych meczów. Pierwsza połowa była zdecydowanie dla Lechii, za to w drugiej połowie gra się wyrównała.

90+5

90+3

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jan Rytko (Górnik Wałbrzych).

90+2

Górnik nadal atakuje, lecz nie potrafi skutecznie zagrozić bramce Spaleniaka.

90+1

Co najmniej trzy minuty doliczone do drugiej części spotkania.

89

Jan Rytko w ofensywnej akcji faulował w polu karnym rywala obrońcę Lechii i od rzutu wolnego zaczął grę Spaleniak.

86

Po dość przypadkowym podaniu na mocne huknięcie zza szesnastki zdecydował się Adam Kowalczyk, lecz futbolówka poszybowała obok spojenia słupka z poprzeczką.

84

Na spalonym tym razem znalazł się Dominik Bronisławski.

83

Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Kamil Popowicz, na boisku pojawia się Damian Bogacz.

83

Zmiana w drużynie Lechia Dzierżoniów: z boiska schodzi Maciej Tomaszewski, na boisku pojawia się Adam Kowalczyk.

82

Żółtą kartkę za taktyczne przewinienie otrzymuje Grzegorz Borowy (Lechia Dzierżoniów).

81

Centrę z kornera Marcina Morawskiego po zamieszaniu w polu karnym skutecznie wypiąstkował Dominik Spaleniak.

80

Bliski do dojścia sytuacji sam na sam z bramkarzem był Maciej Tomaszewski, lecz w ostatniej chwili świetnie mu odebrał piłkę Dariusz Michalak.

78

Po akcji na prawej stronie na spalonym znalazł się Kamil Młodziński.

77

Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Damian Migalski, na boisku pojawia się Kamil Młodziński.

76

W polu karnym po starciu z Mateuszem Krzymińskim przewrócił się Piotr Pietkiewicz, lecz sędzia słusznie nie odgwizdał rzutu karnego.

75

Co ciekawe, Damian Szydziak wszedł na boisko w 46 minucie spotkania... Zagrał tylko 26 minut i niezbyt chętnie schodził z murawy.

73

Na strzał zdecydował się z lewej strony Marcin Buryło, ale strzelił wprost w ręce Damiana Jaroszewskiego.