Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Kucyniak, na boisku pojawia się Grochowski.

Zmiana w drużynie GKS Kobierzyce: z boiska schodzi Pasek, na boisku pojawia się Korsak.

Konrad Kątny z prawej strony do wbiegającego w pole karne Igora Wargina, ten uderza, ale broni Dąbrowski.

58

Daniel Błachut z 20 metrów obok bramki.

55

Strzelcem bramki KUCYNIAK.
Świetne podanie za obronę do ŁUKASZA KUCYNIAKA, który przyjęciem mija bramkarza gości i trafia do pustej bramki!

54

Łukasz Orzechowski z lewego skrzydła na 10 metr do Wejerowskiego, którego strzał blokuje defensor GKS-u!

52

Żółtą kartkę otrzymuje Pasek (GKS Kobierzyce).

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena prowadzi z GKS-em Kobierzyce – 1:0, po golu Igora Wargina. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+1

3:0

finał (1:0)

Gole: 22. Wargin, 55. Kucyniak, 90+1. Kątny

Kartki:   52. Pasek (KOB)

Foto-Higiena Gać: Mazur – Strójwąs, Pożarycki, Sudoł, Orzechowski – Kątny, Kalinowski – Kucyniak, Wejerowski, Synowiec – Wróbel
Zmiany: Gąsiorowski – Grochowski, Krzyśków, Wargin

GKS Kobierzyce: Dąbrowski – Błachut, Dziedzic, Bielski, Szarek, Pasek, Prochera, Flejterski, Zgoda, Ociesa, Jamrozowicz
Zmiany: Korny – Becker, Kamiński, Korsak, Kozioł, Leśniarek, Gorczyca

Sędziowie: Kamil Wieliczko – Kamil Olejarczyk oraz Grzegorz Soroka (OZPN Jelenia Góra)