1:1

finał (1:0)

30.04.2017, 16:00 • Stadion MOSiR, Łódź • Runda 25 • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:56:45)
ŁKS Łódź zremisował 1:1 na własnym stadionie. Prowadził, przeważał w drugiej połowie, ale dał się zaskoczyć zmiennikowi Smytowi, który w 66. minucie ustalił wynik. ŁKS musiał zmagać się z przeciwnikiem, ale również z problemami kadrowymi. Zagrać nie mógł Radionow, a w trakcie spotkania boisko opuścili jeszcze z powodu kontuzji Bryła oraz Rozwandowicz. Sił i szczęścia wystarczyło do zdobycia punktu. Remis oznacza, że Sokół pozostaje niepokonany w rundzie wiosennej. Postawił kandydatowi do awansu trudne warunki. Spotkanie z ostrą walką, wieloma spięciami i nerwami.

90+5

90+4

Dośrodkowanie Kopki prosto w rękawice bramkarza Kotkowskiego. To już mogła być ostatnia szansa podopiecznych Marcina Pyrdoła na zdobycie zwycięskiego gola.

90+2

W doliczonym czasie jeszcze jedna interwencja masażystów. Nie mają już zmian trenerzy, więc obecni na boisku piłkarze muszą walczyć pomimo bólu.

90

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

88

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Hirsz, na boisku pojawia się Dmowski.

88

Nerwowe, chaotyczne próby zdobycia gola. Wysoko zawieszona piłki wybita przez obrońców Sokoła Ostróda za linię boczną.

86

Kocot faulował po stracie piłki na własnej połowie. Musiał się ratować, a karą jest żółta kartka.

85

Niewiele wynikło z rzutu wolnego dla ŁKS Łódź. Pośpiech nie jest dobrym doradcą gospodarzy, a Sokół Ostróda czeka na swoją szansę na kontratak.

84

Rozmus nadział się na interwencję defensora Sokoła Ostróda. Będzie jeszcze szansa dla ŁKS Łódź na gola z rzutu wolnego.

82

Kibice przypominają gospodarzom, by podawali piłkę do przodu, a nie do pierwszej linii. W przodzie czai się przecież Szymański.

80

10 minut zostało łodzianom na zdobycie zwycięskiego gola, a może niespodziewaną, decydującą akcję przeprowadzi drużyna z Ostródy?

78

Tymczasem właśnie zmiennik Guzik wbiegł na przebój między obrońców Sokoła Ostróda i po jego technicznym strzale futbolówka otarła się o słupek bramki gości. Pechowo młody pomocnik!