3 liga, grupa IV

JKS 1909 Jarosław – Garbarnia Kraków

0:2

finał (0:0)

15.04.2017, 12:15 • Stadion JKS, Jarosław • Runda 24 • Info o najważniejszych wydarzeniach (Piotr)

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Życząc Wesołych Świąt zapraszamy do częstego odwiedzania serwisu lajfy.com. Do usłyszenia! (14:16:19)

Koniec spotkania w Jarosławiu. Zgodnie z przewidywaniami faworyt z Krakowa wygrywa mecz w stosunku 2:0 i tym samym przynajmniej na kilka godzin wychodzi na czoło IV grupy III-ligowej. Garbarnia nieco przespała pierwszą odsłonę rywalizacji, jednak w drugiej często stwarzała zagrożenie pod bramką Mikusa i zasłużenie zgarnia komplet punktów. JKS walczył dzielnie, ale na piłkarzy z grodu Kraka to okazało się za mało.

90+4

90+3

Gol dla Garbarnii!

Krakowianie potwierdzają swoją dzisiejszą dominację w samej końcówce. Znów otwarta prawa strona boiska, skąd posłana zostaje futbolówka na szósty metr od bramki. Tam z obrońcą na plecach odwraca się TOMASZ OGAR i mierzonym uderzeniem zapewnia trzy punkty dla swojej drużyny! 0:2!

90

Cztery minuty doliczone do drugiej odsłony meczu.

87

Nie chcą odpuszczać zawodnicy Garbarnii. Klepka na prawej stronie i dośrodkowanie na piąty metr. Minimalnie niecelne uderzenie głową!

82

No i wreszcie dopięli swego goście ze stolicy Małopolski! Kolejna szybka akcja środkiem pola kończy się dograniem na skrzydło. Tam błyskawiczna decyzja o strzale i piłka po nodze interweniującego KAMILA KŁUSKA ląduje w siatce bramki strzeżonej przez Mikusa! 0:1!

77

Zmiany w obu drużynach. Wśród miejscowych Jeż zastąpił Surmiana. W ekipie z Krakowa Kiebzak "zluzował" Nieśmiałowskiego.

75

Nieustannie nacierają piłkarze gości. W ciągu kilku minut stworzyli oni sobie kilka dobrych sytuacji, jednak piłka nie chce wpaść do siatki JKS-u.

65

Ależ szansę mieli teraz gracze Garbarnii! Kapitalna centra z prawej strony na jedenasty metr. Płaski strzał Kycko, który mija bramkę o parę centymetrów.

63

Zaraz po wejściu na murawę miał świetną szansę Mak! Zawodnik JKS-u wychodzi na czystą pozycję, ale tak długo zbiera się do strzału, że zdążył interweniować obrońca z Krakowa.

62

Pierwsza korekta w ekipie miejscowych. Boisko opuszcza Pękala, a jego obowiązki przejmuje Mak.

59

Korner dla przyjezdnych. Dośrodkowanie na pole karne, jednak wybija Dudek. Jeszcze jedna centra i strzał głową! Piłka przechodzi tuż obok lewego słupka.

50

Dobrze rozpoczęli drugą część meczu piłkarze z grodu Kraka. Kilka niezłych akcji na połowie rywali, które powodują popłoch w szeregach JKS-u.

46

Po 45 minutach gry bez goli w Jarosławiu. Niewiele działo się w pierwszej połowie, dopiero w końcowych jej fragmentach gospodarze uśpili gości i dwukrotnie stanęli przed szansą zdobycia bramki.