1:3

finał (0:0)

15.04.2017, 12:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • Runda 24 • Mateusz Miś

90+6

Koniec meczu. Pierwsza połowa kompletnie nieudana, w drugiej połowie mieliśmy świetne widowisko, gdzie Podhale grało zdecydowanie lepiej od gospodarzy i zasłużenie wygrywa mecz. Gospodarze spędzą święta w średnim nastroju. Dziękuję za śledzenie relacji. (13:57:45)

90+5

Żółtą kartkę otrzymuje Mikołajczyk (Podhale Nowy Targ).

90+3

Gol dla Podhala!
Wzorowo wyprowadzona kontra zawodników Podhala, wrzutka na 10 metr do Dudy, ten przyjmuje i uderza przy długim słupku.

89

Resovia musi atakować mając jednego zawodnika mniej, Podhale Nowy Targ stara się kontrować w miarę możliwości

85

Rzut wolny dla Resovii, Buczek niecelnie obok bramki

82

Podhale utrzymuje się przy piłce przez długi czas, w końcu jednak zagrywają niecelnie i Resovia rozpoczyna z autu

81

Dwójkowa akcji Potońca i Komorka, ten drugi oddaje strzał sprzed pola karnego, piłka szybuje nad bramką

78

Dwójkowa akcja zawodników Podhala Nowy Targ, nieudane dośrodkowanie w pole karne, jednak pechowa interwencja Dariusza Frankiewicza powoduje że Marcin Pietryka nie ma żadnych szans na interwencje. Podhale znowu prowadzi jedną bramką

73

W końcu rozkręcił nam się mecz. Druga połowa obfituje w składne akcje, mamy sporo zwrotów akcji no i przede wszystkim bramki.

71

Gol dla Resovii!
Rzut wolny zatrzymuje się na murze, Pałys-Rydzik wyprowadza kontrę, holując piłkę kilkadziesiąt metrów, zagrywa na prawą stronę, dośrodkowanie kończy głową Buczek, 1:1

69

Druga żółta kartka, tym razem zagrywa piłkę ręką i przerywa groźną kontrę zawodników Podhala.

67

Dobre uderzenie Wiejaka, piłka minimalnie mija słupek Różalskiego

65

Nawrot objeżdża lewą flanką obronę Podhala i wbiega w pole karne, kąt jednak zbyt ostry. Podhale ma rzut rożny