Betclic 2. Liga

ROW 1964 Rybnik – Polonia Warszawa

1:1

finał (1:0)

15.04.2017, 12:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 26 • 26. kolejka • Bartosz Bednarek (@Bednarek_B)

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na pozostałe. Do zobaczenia! (13:53:42)
Po 93 minutach gry można powiedzieć tylko jedno: rybniczanie tracą zwycięstwo z własnej winy. Polonia Warszawa znakomicie odnalazła się w drugiej połowie, dzięki czemu zdołała w końcówce wyrównać. Wielkie brawa dla przyjezdnych za wykonanie ogromnej pracy.

90+3

90+3

Co się dzieje! Piłka przemknęła tuż obok słupka! Mamy remis, sędzia kończy widowisko w Rybniku.

90+3

To już ostatnie chwile. Będzie rzut wolny dla zielono-czarnych. Żółtą kartką ukarany Cezary Sauczek.

90+2

Poloniści przy piłce. Chwila nieuwagi i z kontrą próbują wyjść gospodarze. Coraz goręcej na boisku!

90+1

Arbiter przedłużył spotkanie o dodatkowe 3 minuty. Rybniczanie pomimo przewagi tracą gola w kluczowym momencie.

90

Gol dla Polonii W.!
Co się wydarzyło! Totalny chaos na linii bramkowej. Bronił Kajzer, wyciągając rękę to w lewo to w prawo. Istna kopanina. Piłka dosłownie na linii bramkowej została dobita przez RAFAŁA ZEMBROWSKIEGO!

89

Rozpaczliwa obrona twierdzy Rybnik trwa. Polonia to z rzutu rożnego, to z wolnego.

88

Szymon Popiela w miejsce Pawła Jaroszewskiego. Rybniczanie mają w zanadrzu jeszcze jedną roszadę.

87

Piekielnie gorąco! Sędzia już sięgał po gwizdek, lecz w ostatniej chwili zrezygnował. Było czysto! Sauczek upadł w polu karnym, lecz nie można było dopatrzeć się faulu.

86

Warszawianie nieco cofnięci. Szykuje się jeszcze jedna zmiana w ekipie gospodarzy.

85

Co prawda "Gladiator" mają liczebną przewagę, jednakże należy pamiętać, że spoglądając w historię ROW-u, można wyciągnąć wnioski, iż rybniczanie nie potrafią grać w przewadze. Przykładem jest ostatni mecz z Kotwicą Kołobrzeg.

84

Dzieje się! Litwin Donatas Nakrosius fauluje od tyłu zawodnika gospodarzy, gdy ten chciał wyprowadzić kontratak. Zawodnik Czarnych Koszul wylatuje z boiska. ROW do końca meczu będzie grał w przewadze.

83

Dobra okazja dla miejscowych. Jarabica minimalnie ponad poprzeczką. Były gracz Cracovii zebrał należyte oklaski.

82

Gojny na drugą flankę. Wojdyga fauluje Koleczko. ROW przed szansą z rzutu wolnego. Jak nie teraz, to kiedy?

80

Jarabica głową na aut. Cały czas w posiadaniu futbolówki jest Polonia Warszawa. Do końca meczu pozostało 10 minut. Czy coś się jeszcze zmieni?