6:3

finał (1:1)

19.02.2017, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • Runda 15 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (19:37:18)
Ależ to był piękny mecz w tyskiej hali sportowej. Heiro Rzeszów walczyło ambitnie do samego końca o punkty na tym trudnym terenie. Udało im się nawet w drugiej połowie wyjść na prowadzenie, ale później straty odrobili tyszanie z nawiązką. Bohaterem meczu należy jednak uznać Sebastiana Brockiego. To on zdobył dzisiaj trzy bramki i był jednym z najaktywniejszych zawodników na boisku. Poza tym świetne zawody rozegrał Adam Matusz, który wpisał się dwukrotnie na listę strzelców.

39:55

W ostatnich sekundach meczu po zagraniu Bartłomieja Sitko fatalnie z bliskiej odległości spudłował Michał Słonina!

38:57

Gol dla GKS-u Futsal Tychy!
Strzelcem bramki MARCIN JÓZEFOWICZ.

Kolejne trafienie dla miejscowego zespołu! Tym razem piłkę na własnej połowie boiska opanował Marcin Józefowicz i trafił do pustej bramki rywali!

38:35

Ambitnie do samego końca walczą przyjezdni piłkarze. Kolejne uderzenie z ostrego kąta Brockiego trafia tylko w boczną siatkę.

37:49

Borowski interweniował rękami minimalnie za własnym polem karnym, jednak sędziowie nie dopatrzyli się niczego w tej sytuacji!

37:31

Bartłomiej Sitko popisał się w końcówce kapitalnym rajdem przez niemal całe boisko, ale ostatecznie Codello zdołał wybronić jego strzał z bliskiej odległości!

37:00

Do końca spotkania pozostały już tylko trzy minuty. Heiro Rzeszów rusza do szaleńczych ataków, żeby odrobić dwubramkową stratę.

36:34

Timeout dla gości.

36:20

Bramkę dla miejscowego zespołu zdobywa MICHAŁ SŁONINA! Grający trener gospodarzy przejął piłkę jeszcze na własnej połowie boiska i strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie swojego teamu!

35:30

W samej końcówce goście decydują się na grę z lotnym bramkarzem. Filip Biernat popełnia piąte przewinienie po stronie gospodarzy.

34:54

Strzelcem bramki ADAM MATUSZ.

Na listę strzelców wpisał się Adam Matusz pięknym strzałem z dalszej odległości! Zbliżamy się powoli do zakończenia meczu! Goście decydują się na grę z lotnym bramkarzem!

33:14

Strzelcem bramki NIKODEM WYBRANIEC.

Piękny mecz mamy okazję dzisiaj oglądać na boisku w Tychach! Tyszanie dogonili bardzo szybko rzeszowian, a na listę strzelców pięknym uderzeniem z dystansu wpisał się Nikodem Wybraniec!

32:22

Co tu się dzieje?! Ponownie tyszanie trafiają w słupek bramki Heiro Rzeszów! Tym razem Dawid Kochanowski strzelał z trzech metrów niemal do pustej bramki, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców!

32:01

31:17

Gol dla Heiro Rzeszów!
Strzelcem bramki SEBASTIAN BROCKI.

Co za mecz w wykonaniu tego zawodnika! Trzecia bramka na jego koncie i to znowu po pięknym uderzeniu! Huknął on potężnie z lewej strony boiska, a piłka wpadła w krótki róg bramki Borowskiego!

31:03

Piękne zagranie Słoniny do wychodzącego na pozycję Adama Matusza! Młody zawodnik uderzał z powietrza w krótki róg, ale trafił tylko w słupek!

30:50

Tym razem na indywidualny rajd zdecydował się Słonina, jednak jego strzał po ziemi bez większych wybronił golkipera gości!

30:09

Momentalnie okazję na ponowne objęcie prowadzenia mieli gospodarze! Pięknie interweniuje jednak Piszczek przy strzale z bliska Pytla!

29:41

No i zdecydowanie najjaśniejsze ogniwo ze strony gości znowu wpisuje się na listę strzelców! Sebastian Brocki po dobrym dryblingu na lewej stronie boiska mocnym strzałem z ostrego kąta zaskoczył golkipera tyskiego zespołu!

29:25

Dobry pomysł na rozegranie akcji miał Bartłomiej Sitko, ale ostatecznie jego podanie nie dotarło do Nikodema Wybrańca.

29:07

Fabian Biernat urwał się rywalowi na lewej stronie boiska, jednak jego strzał w pełnym biegu nie mógł zaskoczyć bramkarza gości.

28:50

GKS Futsal Tychy stara się wyprowadzić akcję z własnej połowy boiska. Goście jednak stosują pressing na całym boisku.

28:01

Wydaje się, że poważniejszej kontuzji doznał Piotr Krawczyk. Mamy chwilową przerwę i czas na udzielenie temu zawodnikowi pomocy medycznej.

27:46

Bartłomiej Sitko fauluje swoje rywala i w efekcie mamy już czwarte przewinienie GKS-u w tej odsłonie meczu.

27:00

Starał się w tej sytuacji wymusić przewinienie Piotr Krawczyk i sędziowie nie dali się na to nabrać.

26:17

Piotr Krawczyk tym razem miał okazję finalizować składny atak swojego teamu, jednak nie trafił czysto w piłkę na piątym metrze!

26:00

To powinna być bramka wyrównująca! Jakub Wdowik otrzymał idealne podanie na piątym metrze, ale w fatalny sposób chybił celu!

25:39

Adam Matusz przepisowo walczył tym razem o piłkę z Brockim i w efekcie od bramki grę wznowi Borowski.

25:02

Trzecie przewinienie w drugiej połowie rywalizacji tyskich piłkarzy. Ich rywale nadal są w tej części gry bez faulu.

24:31

Znowu aktywny w tym meczu Brocki mógł pokonać golkipera miejscowego teamu, ale najpierw przegrał pojedynek z brakarzem, a później jego strzał został zablokowany na linii bramkowej!

24:08

Sporo zmian mamy w tym meczu po stronie GKS-u Futsal Tychy. Nie mogą sobie z kolei na taki komfort pozwolić przyjezdni piłkarze.

23:48

Dwa z rzędu rzuty rożne dla rzeszowian. Nie potrafili sobie jednak goście stworzyć sytuacji strzeleckiej.

23:19

Rozkręcił nam się ten mecz na dobre w drugiej połowie spotkania. Heiro Rzeszów nie przestaje szukać swoich okazji na wyrównanie.

22:53

Świetnie z kontrą wyszedł przyjezdny team i w fenomenalnym stylu uderzenie Sebastiana Brockiego w róg bramki wybronił nogami Borowski!

22:22

Uderzenie ze stałego fragmentu gry było słabej jakości i futbolówka odbijając się od Bartłomieja Sitko wychodzi na korner.

22:11

Żółtą kartkę otrzymuje Kochanowski (GKS Futsal Tychy).

21:45

Adam Matusz fauluje rywala na siódmym metrze. Później po strzale z rzutu wolnego futbolówka trafiła w mur złożony z tyskich graczy.

21:30

Ależ sytuację marnuje Michał Słonina! Grający trener tyszan popędził sam na sam z bramkarzem rywali i jego techniczne uderzenie przelatuje obok słupka Heiro Rzeszów!

20:46

Strzelcem bramki ADAM MATUSZ. Asysta Słonina.

Spokojnie grę z własnej połowy wznowili tyszanie i Słonina dokładnym podaniem obsłużył Matusza! Ten z kolei zbiegł do środka boiska i potężnym strzałem w okienko bramki wyprowadził GKS na prowadzenie!

20:45

Uderzenie z bardzo ostrego kąta Sebastiana Brockiego zostało zablokowane i piłka wychodzi za linię boczną boiska.

20:10

Tym razem grę od środka boiska rozpoczynają rzeszowianie. Od razu ruszają ze swoją ofensywną akcją.

21

Za nami bardzo szybka i prowadzona w dobrym tempie pierwsza połowa spotkania. GKS Futsal Tychy remisuje 1:1 z Heiro Rzeszów. Bramkę dla miejscowych zdobył w pierwszej minucie rywalizacji Filip Biernat. Bardzo szybko do wyrównania zdołał doprowadzić Sebastian Brocki. Oba teamy stworzyły sobie później całe mnóstwo podbramkowych sytuacji, ale należy podkreślić bardzo dobrą dyspozycję obu golkiperów. Liczymy na równie dobrą drugą część meczu w tyskiej hali sportowej!

20

19:59

W ostatniej sekundzie tej odsłony kapitalną okazję miał Piotr Codello! Jego strzał z szóstego metra z trudami wybronił golkiper tyszan!

19:28

Ależ sytuację marnują gospodarze! Piotr Pytel z lewej strony pola karnego uderzył minimalnie nad bramką! Później po szybkiej kontrze w słupek przymierzył z ostrego kąta Piotr Krawczyk!

19:00

To już ostatnia minuta pierwszej części spotkania. Za moment grę od autu na wysokości pola karnego gości wznowią tyszanie.

18:30

Łukasz Krawczyk był faulowany na wysokości linii środkowej boiska przez rywala. Chwilę później przejął piłkę w środkowej strefie Bartłomiej Sitko, ale przegrał pojedynek z bramkarzem rywali! Uderzył on tuż obok słupka!

17:45

Mamy dzisiaj bardzo czyste spotkanie. Oba teamy przewiniły zaledwie po dwa razy. To już sama końcówka pierwszej części gry.

17:08

Fabian Biernat potężnie huknął z ósmego metra, ale intuicyjnie interweniuje na linii bramkowej Piszczek i paruje futbolówkę na korner!

16:50

Dawid Kochanowski nie poradził sobie z dwoma rywalami na skrzydle i ostatecznie od autu wznowią grę zawodnicy Heiro Rzeszów.

16:05

Dobra kombinacja miejscowego zespołu na prawym skrzydle i znowu techniczny strzał Bartłomieja Sitko wybronił Piszczek!

15:36

Dwa uderzenia z dość ostrego kąta Piotra Krawczyka nie miały szans trafić do siatki młodego golkipera tyszan.

15:00

Filip Biernat wybił piłkę za linię boczną, gdyż na boisku leżał Michał Słonina. Grającemu trenerowi tyszan jednak na szczęście nic nie dolega.

14:41

Heiro Rzeszów przez dłuższy czas wymienia podania na połowie swoich rywali. Tracą jednak futbolówkę i nie udało się finalnie z kontrą wyjść Pytlowi.

14:03

Po dobrym zagraniu od Adama Matusza starał się uderzyć w okienko bramki Michał Słonina, jednak piłka trafiła jedynie w spojenie!

14:00

Już nie decydują się przyjezdni piłkarze na grę z lotnym bramkarzem. Między słupkami znowu pojawił się Piszczek.

13:38

13:38

Na boisku leży kontuzjowany Piotr Codello. We wcześniejszej sytuacji Michał Słonina nie trafił z własnej połowy do pustej bramki przyjezdnych.

13:24

Świetną okazję strzelecką stworzyli sobie goście! Strzał Sebastiana Brockiego z bliskiej odległości wybronił jednak Borowski!

12:37

Ależ mieliśmy sytuacji z obu stron. Ostatecznie kontra GKS-u Tychy kończy się niecelnym podaniem Słoniny do Sitko.

12:00

Bramkarz GKS-u Tychy był w tej sytuacji mijany przez Jakuba Wdowika i ratował się faulem, ale sędziowie tego nie dostrzegli!

11:39

Ciekawa taktyczna zagrywka ze strony trenera gości. Na boisku pojawił się lotny bramkarz Piotr Codello.

11:08

Pogubił się nieco w dryblingu na własnej połowie Sitko i futbolówka uciekła mu za linię boczną boiska.

10:13

Potężnie z dziesiątego metra uderzył Dawid Kochanowski, jednak Rafał Piszczek z trudami broni ten strzał.

10:00

To już połowa tej części gry za nami. Na boisku mamy okazję oglądać dobre spotkanie i póki co teamy remisują 1:1.

9:33

Futbolówka odbiła się od nogi Kochanowskiego i wychodzi za linię końcową boiska. Od rzutu rożnego grę wznowi Lutsiv.

9:10

Gospodarze przed meczem stawiani byli w roli zdecydowanego faworyta do wygranej i to oni aktualnie przejmują inicjatywę. Strzał z dalszej odległości Bartłomieja Sitko wybija golkiper przed siebie!

8:20

GKS Futsal Tychy zapisuje na swoim koncie drugie przewinienie. Goście nadal faulowali zaledwie raz.

8:00

Tym razem to Adam Matusz przymierzył w słupek! Młody zawodnik huknął potężnie z linii pola karnego, a później bramkarz tylko obserwował jak futbolówka ostatecznie nie trafia do jego siatki!

7:36

Bliscy objęcia prowadzenia byli gospodarze! Po dograniu od partnera strzał Słoniny z bliskiej odległości został zablokowany i futbolówka wyszła na korner!

7:17

Michał Słonina wziął się za rozgrywanie akcji w ataku pozycyjnym. Poradził z nim sobie jednak odpowiednio Piotr Krawczyk.

6:52

Tyszanie starają się teraz uspokoić nieco swoją grę, ale Pytel nie zdołał dojść do futbolówki po mocnym podaniu Matusza.

6:14

Filip Biernat uderzał po zagraniu na linię pola karnego Adama Matusza, ale futbolówka trafiła jedynie w słupek!

5:40

Rzeszowianie starają się dokładnymi podaniami wykreować sobie sytuację strzelecką. Po zagraniu Brockiego nie zdążył do futbolówki przed bramką Piotr Krawczyk!

5:13

Bartłomiej Sitko ładnie szarżował na prawym skrzydle, ale żaden z partnerów nie zamknął jego podania na trzecim metrze.

5:00

Mamy bardzo szybkie tempo na początku rywalizacji. Przewagę wykreowali sobie goście z Rzeszowa.

4:45

Codello fauluje uciekającego mu rywala i otrzymuje słowne upomnienie od sędziego Andrzeja Śliwy.

4:06

Uderzenie Piotra Krawczyka z rzutu wolnego okazało się bardzo niecelne piłka wyraźnie mija bramkę rywali.

3:55

GKS Futsal Tychy musi grać w głębokiej defensywie. Faulowany przez rywala na ósmym metrze był Brocki.

3:21

Dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się teraz przyjezdni. Codello ładnym zwodem nabrał dwóch rywali, a później jego strzał z prawego skrzydła nogami wybronił Borowski!

2:59

Goście mają zdecydowanie lepszy okres w swojej grze! Kolejne dwie szanse Sebastiana Brockiego, ale młody golkiper nie dał się zaskoczyć!

1:31

Strzelcem bramki SEBASTIAN BROCKI. Asysta Codello.

No to mamy dobrą odpowiedź ze strony gości! Po prostej stracie tyszan w ofensywnej akcji z szybką kontrą wyszli rzeszowianie! Zagrywał dobrze Codello, a Brocki z bliska pakuje piłkę do bramki!

1:12

Goście starają się wyprowadzić swoją pierwszą ofensywną akcję w tym meczu. Muszą sobie jednak radzić z wysokim pressingiem tyszan.

0:36

Strzelcem bramki FILIP BIERNAT.

Bardzo szybko w tym meczu prowadzenie obejmują gospodarze! Dobrą akcję na skrzydle przeprowadził młody Pytel, a później dobijający strzał Filip Biernat wpisał się na listę strzelców!

0:15

Bardzo dobrą sytuację stworzyli sobie na początku meczu gospodarze, ale z bliskiej odległości niecelnie uderzał Adam Matusz!

1

Składy obu ekip:

GKS Futsal Tychy: Borowski (Modrzik) – Matusz, Filip Biernat, Słonina, Piotr Pytel – Józefowicz, Fabian Biernat, Kochanowski, Krzyżowski, Sitko, Wybraniec.

Heiro Rzeszów: Piszczek – Lutsiv, Codello, P. Krawczyk, Brocki – Wdowik, Ł. Kraczyk.

Główny: Andrzej Śliwa (Pińczów)
Drugi: Tomasz Olszak (Miąsowa)
Czasowy: Tomasz Kąsek (Jastrzębie-Zdrój).
Na to spotkanie zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 do naszej relacji!
Heiro Rzeszów:

Zdecydowanie inaczej kibice wyobrażali sobie ten sezon. Aktualnie rzeszowianie plasują się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli i mają na koncie zaledwie osiem punktów. Warto jednak podkreślić, że mają o jeden mecz rozegrany mniej niż reszta stawki (poza Malwee Łódź). Bilans bramkowy jest prawie najgorszy z całej ligi (46:72). W ostatnim ligowym meczu Heiro podzieliło się punktami z Futsal Brzeg Team (6:6).
GKS Futsal Tychy:

Tyszanie w obecnym sezonie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Aktualnie plasują się dopiero na szóstym miejscu w tabeli i po trzynastu kolejkach mają na koncie 16. punktów. Do strefy barażowej tracą aż jedenaście oczek. Bilans bramkowy podopiecznych Michała Słoniny jest zdecydowanie ujemny (51:63). W ostatniej ligowej kolejce GKS uległ na wyjeździe Malwee Łódź aż 7:2.
Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku w tyskiej hali sportowej. Miejscowy GKS Futsal zmierzy się z ostatnim w tabeli Heiro Rzeszów. Oba teamy jeszcze w ubiegłym sezonie znajdowały się w czołówce ligowej, natomiast obecnie przyjdzie im najpewniej walczyć o utrzymanie. Tyszanie na własnym obiekcie w obecnych rozgrywkach zgarniają sporo punktów, więc to oni uznawani są za faworyta spotkania. Liczymy na dobre futsalowe widowisko.

6:3

finał (1:1)

Gole: 1. Biernat, 21. Matusz (Słonina), 34. Wybraniec, 35. Matusz, 37. Słonina, 39. Józefowicz – 2. Brocki (Codello), 30. Brocki, 32. Brocki

Kartki:   23. Kochanowski (TYC)

Czasowy: Tomasz Kąsek (Jastrzębie-Zdrój)