Liga Mistrzów

Berlin Recycling Volleys – Asseco Resovia Rzeszów

3:2

finał (25:20, 25:22, 21:25, 20:25, 15:13)

14.02.2017, 19:30 • Max-Schmeling-Halle - Berlin, Niemcy • 5. kolejka • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

15:13

Pudłuje z lewego skrzydła Ivović i mamy koniec spotkania, górą gospodarze.

14:13

Zablokowany Ivović, meczbol miejscowych.

12:12

As serwisowy Jaeschkego!

20:25

Trafia z prawej flanki Jaeschke, remis w meczu!

19:24

Możdżonek z krótkiej i jest setboll rzeszowian!

13:18

Asem popisał się Jaeschke, linia końcowa!

21:25

Jaeschke wykorzystuje kontrę mocno uderzając z prawego skrzydła! Set dla Resovii.

21:24

Kuhner psuje serwis, setbol rzeszowian!

3:2

As serwisowy Carolla, sam narożnik!

25:22

Potężny atak z lewego skrzydła gospodarzy i to oni wygrywają drugiego seta!

24:21

Jeszcze raz w kontrze widzimy gospodarzy, która tym razem zakończona pewnym atakiem ze środka siatki! Berlińczycy przed szansą na wygranie drugiego seta!

22:21

A teraz czas na życzenie szkoleniowca gospodarzy!

21:18

Kąśliwa zagrywka Kromma, piłka po taśmie przedostaje się na stronę rzeszowian i wpada w boisko. Drugi czas dla Andrzeja Kowala!

19:17

Od razu o czas prosi Andrzej Kowal, który widzi, że ten set powoli ucieka!

16:15

Kontra gości. Perrin atakuje na podwójnym bloku i zostaje zatrzymany! Druga przerwa techniczna!

12:11

Jeszcze jedna punktowa zagrywka Paula Carrolla!

6:8

W kolejnej akcji Dryja bardzo pewnie w punkt! Trafia idealnie w trzeci metr! Pierwsza przerwa techniczna!

25:20

Punktowy atak gospodarzy i to oni wygrywają pierwszego seta dosyć pewnie.

24:19

Skutecznie w ataku gospodarze i to oni przed szansą na wygranie seta!

20:15

Kolejny raz udanie w ataku gospodarze. Od razu o drugi czas prosi Andrzej Kowal!