Liga Mistrzów

Berlin Recycling Volleys – Asseco Resovia Rzeszów

3:2

finał (25:20, 25:22, 21:25, 20:25, 15:13)

14.02.2017, 19:30 • Max-Schmeling-Halle - Berlin, Niemcy • 5. kolejka • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

:

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM! (22:08:48)

:

Niestety nie udaje się rzeszowianom wygrać w Berlinie i tym samym nie mają już szans zająć drugiego miejsca w grupie dającego awans. To rozegrania został im już tylko mecz o pietruszkę z Duklą Liberec.

15:13

15:13

Pudłuje z lewego skrzydła Ivović i mamy koniec spotkania, górą gospodarze.

14:13

Timeout dla gości.

14:13

Zablokowany Ivović, meczbol miejscowych.

13:13

Kromm trafia po skosie z lewej flanki.

12:13

Mocny atak z lewego skrzydła w kontrze Ivovicia!

12:12

Timeout dla gospodarzy.

12:12

As serwisowy Jaeschkego!

12:11

Kontra gospodarzy, ale jest blok rzeszowian!

12:10

Po skosie z prawej flanki uderza Ter Maat.

11:10

Mocny atak po skosie z lewej strony Ivovicia.

11:9

Kolejna popsuta zagrywka na koncie Resovii.

6:6

Po skosie w aut z prawej flanki uderza Ter Maat!

6:5

Po prostej z lewej flanki punktuje Ivović.

3:3

Trafia po skosie z prawej flanki Jaeschke.

3:2

Jaeschke zatrzymany na prawym skrzydle. Miał trudną piłkę w kontrataku.

2:2

Skutecznie w defensywie zagrali rzeszowianie a po chwili także w bloku!

2:1

Teraz Kuhner serwuje w siatkę.

2:0

Kuhner punktuje zagrywką.

1:0

Niecelny atak z lewej flanki Jaeschkego.

0:0

Piąty set rozpoczęty.

:

Odrodziła się Resoviia. Wygrała dwa sety i na pewno ma szansę też kolejny a to oznaczałoby wygraną w Niemczech, cenną w kontekście walki o awans.

20:25

Czwarty set skończony.

20:25

Trafia z prawej flanki Jaeschke, remis w meczu!

20:24

Popsuta zagrywka po stronie Resovii.

19:24

Możdżonek z krótkiej i jest setboll rzeszowian!

19:23

Dobra akcja na prawym skrzydle miejscowych.

18:23

Z lewej flanki po skosie trafia Jaeschke.

18:22

Fisher punktuje krótką.

17:22

Mają piłkę miejscowi, wystawa na lewo do Kromma i ten nadział się na podwójny blok rzeszowian!

17:21

Po bloku z prawej flanki kończy kontrę Ter Maat.

16:21

Ter Maat trafia po prostej z prawej strony.

15:21

Perrin z trudnej piłki obija blok na lewej flance.

14:18

Dobra akcja na lewej flance miejscowych.

13:18

Asem popisał się Jaeschke, linia końcowa!

13:17

Kontra Resovii i znów z krótkiej trafia Dryja!

13:16

Ze środka trafia Dryja. Druga przerwa techniczna.

13:15

Punkt dla gospodarzy.

12:15

Sytuacyjna piłka na lewym skrzydle do Ivovicia po wystawie dołem Wojtaszka i ten trafia w sam narożnik po skosie!

12:14

Kromm korzysta z piłki na siatce.

11:14

Punktuje zagrywką Perrin!

11:13

11:13

Ivović korzysta z piłki przechodzącej! Bardzo dobrym serwisem popisał się Perrin.

11:12

Dobra kiwka z szóstej strefy Ivovicia.

11:11

Z sytuacyjnej piłki na lewej flance pudłuje Perrin.

10:11

Z krótkiej trafia Możdżonek.

10:10

Dryja psuje zagrywkę.

9:10

Jaeschke trafia z prawej flanki po prostej. Piłka spadła w linię boczną!

9:9

Dotknięcie siatki po stronie rzeszowian.

8:9

Atak w aut z lewej flanki u rywali.

8:8

Najdłuższa wymiana w tym secie. Kończy to wszystko atakiem po bloku z prawej strony Jaeschke.

8:7

W antenkę z lewego skrzydła trafia Ivović. Punkt przewagi miejscowych na pierwszej przerwie.

7:7

Ter Maat kończy wymianę z prawej flanki.

6:7

Blok-aut w kontrze z prawej flanki Jaeschkego.

5:3

Skuteczne uderzenie Kromma z lewej strony.

4:3

Ivović w kontrze obija blok na lewej stronie.

4:2

Mocny atak po skosie z prawego skrzydła Perrina.

4:1

Serwuje w aut Drzyzga.

3:1

Trafia z lewej flanki po prostej Perrin.

3:0

Jakimś cudem wybronili się gospodarze, a w odpowiedzi z prawej flanki pudłuje Jaeschke.

:

Nadal są w grze rzeszowianie, nie poddali się po dwóch przegranych partiach. Na pewno poprawił się ich atak, ale wciąż są spore rezerwy w zagrywce.

21:25

Trzeci set skończony.

21:25

Jaeschke wykorzystuje kontrę mocno uderzając z prawego skrzydła! Set dla Resovii.

21:24

Kuhner psuje serwis, setbol rzeszowian!

21:23

Pudłuje z sytuacyjnej piłki w kontrze Perrin.

20:23

20:23

Ter Maat nadział się na podwójny blok na prawej flance. Blisko wygrania partii rzeszowianie.

20:22

Okolić serwuje w siatkę.

20:21

Zmarnowana kontra Resovii, zadziałał blok rywali.

19:21

Mocny atak po skosie z lewej flanki Ivovicia.

19:20

Z sytuacyjnej piłki po bloku uderza z lewej flanki w kontrze Kuhner. Jeszcze mamy challenge i... nie było dotknięcia siatki.

18:20

Lemański zagrywa w siatkę.

17:20

Trafia z lewej strony po prostej Ivovć.

17:19

Trafia po skosie z prawej flanki Ter Maat.

16:19

Blokiem uratowali się goście a konkretniej nie dał się zaskoczyć Możdżonek po zagraniu na siatce Okolicia.

16:18

16:18

Z piłki przechodzącej korzysta Ter Maat.

15:18

Drzyzga serwuje w siatkę.

14:18

Blok-aut na prawym skrzydle w kontrze Ter Maata. Mamy jeszcze challenge i... była obcierka u zawodnika gospodarzy, punkt dla rzeszowian!

14:17

Podwójne odbicie Możdżonka.

13:17

Dobra akcja an prawym skrzydle miejscowych.

12:17

Wykorzystana kontra przez Resovię, obity blok rywali z prawego ataku.

12:16

Trafia z prawej strony po skosie Jaeschke. Cztery oczka przewagi rzeszowian na drugiej przerwie.

12:15

Zerwany atak Perrina na lewej flance w kontrze.

11:15

11:15

Kończy kontrę z prawego skrzydła Jaeschke.

11:14

Jaeschke trafia po prostej z prawej flanki.

11:13

Skuteczna akcja gospodarzy.

10:13

Dobrze uderza z szóstej strefy Jaeschkego.

8:11

Z sytuacyjnej piłki na prawym skrzydle punktuje Perrin.

6:8

Punktuje zagrywką Dryja! Dwa punkty przewagi gości na pierwszej przerwie technicznej.

4:5

Z lewego skrzydła po skosie trafia w kontrze Perrin.

4:4

Dobra akcja środkiem rzeszowian.

4:3

Skuteczny atak Carolla po skosie z prawej strony.

1:2

Skuteczna akcja gospodarzy na prawej flance.

0:2

Wygrywają wymianę rzeszowianie a konkretnie robi to mocnym uderzeniem z lewej strony Ivović.

0:1

Perrin punktuje z prawego skrzydła.

0:0

Trzeci set rozpoczęty.

0:0

Gospodarze ponownie rozegrali świetnego seta. Po niemrawym początku z biegiem czasu przejmowali inicjatywę i ostatecznie wygrali i prowadzą już 2:0!

25:22

Drugi set skończony.

25:22

Potężny atak z lewego skrzydła gospodarzy i to oni wygrywają drugiego seta!

24:22

Ter Maat zagrywa prosto w siatkę.

24:21

Jeszcze raz w kontrze widzimy gospodarzy, która tym razem zakończona pewnym atakiem ze środka siatki! Berlińczycy przed szansą na wygranie drugiego seta!

23:21

Kapitalny atak ze środka i drugiej linii w wykonaniu Kromma.

22:21

A teraz czas na życzenie szkoleniowca gospodarzy!

22:21

W odpowiedzi po przekątnej bardzo dobrze w ataku Jaeschke.

22:20

Potężny atak Zhukovskiego po skosie. Wojtaszek broni, ale piłka spada minimalnie poza boiskiem!

21:20

Jest punktowy blok rzeszowian na prawej stronie siatki!

21:19

Po krótkiej przerwie rozegranie na środek, gdzie Dawid Dryja w punkt.

21:18

Kąśliwa zagrywka Kromma, piłka po taśmie przedostaje się na stronę rzeszowian i wpada w boisko. Drugi czas dla Andrzeja Kowala!

20:18

Krótka na środek do Okolicia, który pewnie przez ręce skaczących do bloku rzeszowian.

19:18

Ivović po przerwie skutecznie po skosie przez dziurę w bloku.

19:17

Od razu o czas prosi Andrzej Kowal, który widzi, że ten set powoli ucieka!

19:17

Ponownie w kontrze Asseco Resovia, ale jeszcze raz w bloku skutecznie gospodarze.

18:17

Rzeszowianie jeszcze nie dają za wygraną. Tym razem Perrin z wykorzystaniem rąk blokujących rywali wybija na aut.

18:16

Carroll znajduje dziurę w bloku i atakuje po skosie.

17:16

Świetne rozegranie na prawą stronę do Jaeschke, który na czystej siatce trafia po prostej.

17:15

Po przerwie po skosie obok bloku w aut atakuje Jaeschke. Ponownie sytuacja rzeszowian zaczyna wyglądać nieciekawie.

16:15

Kontra gości. Perrin atakuje na podwójnym bloku i zostaje zatrzymany! Druga przerwa techniczna!

15:15

Rzeszowianie nie dają za wygraną. Pewny atak.

15:14

Niemcy nie odpuszczają. Wygrywają dłuższą akcję i wychodzą ponownie na prowadzenie.

14:14

Rossard pewnie po prostej obok bloku.

14:13

Potężny atak Carrolla, jednak fantastycznie broni Wojtaszek. Odpowiedź rzeszowian, ale Ivović zablokowany przez trzech rywali.

13:13

Krótka na środek, gdzie pewnym atakiem w punkt popisuje się Dryja.

13:12

Berlińczycy nie odpuszczają. Kolejny udany atak ze środka i drugiej linii.

12:12

Ivović dwukrotnie nie kończy ataku. Odpowiedź rywali, ale punktowym blokiem popisuje się Marcin Możdżonek.

12:11

Jeszcze jedna punktowa zagrywka Paula Carrolla!

11:11

Za to Carroll popisuje się punktowym serwisem! Trafia idealnie w 9 metr!

10:11

Kolejna popsuta zagrywka rzeszowian.

9:11

Jaeschke w kolejnej akcji atakuje pewnie na pojedynczym bloku.

9:10

Jaeschke zablokowany na lewej stronie siatki przez Vigrassa.

8:10

Popsuta zagrywka Fabiana Drzyzgi.

7:10

Kapitalna kontra gości. Rozegranie na środek, gdzie z drugiej linii pewnym atakiem popisuje się Ivović!

7:9

Rossard z drugiej strony siatki po przekątnej na podwójnym bloku.

7:8

Po przerwie popsuta zagrywka w zespole Asseco Resovii.

6:8

W kolejnej akcji Dryja bardzo pewnie w punkt! Trafia idealnie w trzeci metr! Pierwsza przerwa techniczna!

6:7

Dryja nie kończy ze środka siatki. Kontra gospodarzy i pewnie na środku Carroll.

5:7

Tym razem Ivović minimalnie myli się przy zagrywce.

4:7

Do tego teraz asem serwisowym popisuje się Marko Ivović!

4:6

Druga linia i pewny atak po przekątnej Jaeschke.

4:5

Dosyć dobrze w defensywie rzeszowianie. Ci jednak zmuszeni oddać za darmo. Szybka akcja berlińczyków i pewny atak Okolicia po ostrym skosie

3:5

Ale teraz Kromm myli się w polu serwisowym i trafia prosto w siatkę.

3:4

Na lewej stronie do prostej obraca Kromm i pewnie atakuje.

2:4

Nieudanie w ataku na skrzydle gospodarze. Po skosie w aut.

2:3

Ponownie w ataku rzeszowianie.

2:2

Niestety Rossard myli się w polu serwisowym. Spory aut po jego zagrywce.

1:2

Do tego teraz pojedynczym blokiem na środku siatki popisuje się Możdżonek.

1:1

W odpowiedzi Rossard udanie na skrzydle.

1:0

Gospodarze rozpoczynają od pewnego ataku ze środka siatki i drugiej linii.

0:0

Drugi set rozpoczęty.

0:0

Początek spotkania bardzo wyrównany, jednak z biegiem czasu to gospodarze przejęli inicjatywę. To oni zdecydowanie lepiej spisywali się w ataku i defensywie i dzięki temu wygrali pierwszego seta.

25:20

Pierwszy set skończony.

25:20

Punktowy atak gospodarzy i to oni wygrywają pierwszego seta dosyć pewnie.

24:20

Jaeschke pewnie w ataku.

24:19

Skutecznie w ataku gospodarze i to oni przed szansą na wygranie seta!

23:19

A teraz w ataku skutecznie Rossard!

23:18

Tym razem dobra akcja przyjezdnych.

23:17

Po chwili w polu serwisowym myli się Rossard. Trafia prosto w siatkę.

22:17

Krótka na środek do Możdżonka, który pewnie na pojedynczym bloku.

22:16

Kolejna nieudana akcja rzeszowian. Tym razem atak w taśmę i 22 oczko trafia na konto berlińczyków.

21:15

Po przerwie znów skutecznie w ataku gospodarze. Szybka kontra i pewny atak po przekątnej.

20:15

Kolejny raz udanie w ataku gospodarze. Od razu o drugi czas prosi Andrzej Kowal!

18:16

Ze skrzydła kończą rzeszowianie.

18:15

Psuje serwis Fabian Drzyzga.

17:15

Przepraszamy, ale mieliśmy problemy techniczne! Od początku tego spotkania obie drużyny walczą jak równy z równym. Gospodarze mają dwa oczka przewagi.

0:0

Dzień dobry. Niestety z powodu problemów technicznych naszą relację rozpoczniemy z opóźnieniem.

0:0

0:0

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 19:30, bądźcie z nami.

0:0

Drużyna z Rzeszowa może patrzeć na pojedynek z Niemcami z optymizmem. To właśnie Resovia jako jedyna w tegorocznych rozgrywkach pokonała BR. Jak będzie tym razem?

0:0

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie ostatnio Resovia. Rzeszowianie po serii porażek w ostatnich meczach zaczęli wygrywać. Gorzej idzie polskiemu zespołowi w Europie. Asseco obecnie zajmuje trzecie miejsce w grupie B i awans do dalszej rundy wydaje się bardzo trudny. Jedno jest pewne, w starciu z BR Volleys nie można sobie pozwolić na stratę punktów.

0:0

Berlińczycy prezentują w ostatni wysoką formę. BR Volleys przegrał w siedmiu ostatnich meczach ligowych przegrał tylko raz. Niemiecki zespół równie udanie radzi sobie w Europie. Drużyna z Berlina przewodzi grupie B.

0:0

Przed nami piąta seria gier siatkarskiej ligi mistrzów mężczyzn. BR Volleys podejmie przed własną publicznością Asseco Resovie Rzeszów.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

3:2

Berlin Recycling Volleys: Okolić, Marshall, Kromm, Perry, Fisher, Vigrass, Kuhner, Zhukouski, Carroll, Schott, Auste, Ter Maat, Bogachev

Asseco Resovia Rzeszów: Nowakowski, Jaeschke, Lemański, Perrin, Tichacek, Dryja, Ivović, Rossard, Schops, Drzyzga, Masłowski, Możdżonek, Wojtaszek, Winters

Sędziowie: Harald Sodja