Spotkania towarzyskie

Arka Gdynia – FK Rad Belgrad

3:1

finał (2:0)

01.02.2017, 14:00 • Agía Nápa, Cypr • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Adam Ka)

67

Gol dla Arki!
Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW TRYTKO.

Dośrodkowanie na pole karne w wykonaniu Dominika Hofbauera, a piłkę pewnie do bramki wpakował z bliskiej odległości wracający do Gdyni napastnik!

61

Gol dla FK Rad Belgrad!
Strzelcem bramki BORKO VESELINOVIĆ.

Kontaktowy gol dla rywali Arki. Pewnie wykorzystał rzut karny gracz FK Rad Belgrad!

35

Bramkę z rzutu karnego zdobywa MARCUS DA SILVA.

Pewne trafienie MARCUSA DA SILVY z 11 metrów!

26

Strzelcem bramki DAMIAN ZBOZIEŃ.

Wrzut z autu Marcina Warcholaka, a w polu karnym najwyżej do piłki wyskakuje DAMIAN ZBOZIEŃ, który głową pokonuje bramkarza rywali!

3:1

finał (2:0)

Gole: 26. Zbozień, 35. Silva (kar.), 67. Trytko – 61. Veselinović (kar.)

Kartki:   74. Nalepa (ARK), 80. Węsierski (ARK) – 40. Kosanin (RAD), 79. Z (RAD)

Arka Gdynia: I połowa: Jałocha – Zbozień, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak – Da Silva, Sambea, Hofbauer, Bożok – Szwoch – Barisić. II połowa: Steinbors – Socha, Stolc, Sołdecki, Marciniak – Zarandia, Łukasiewicz, Nalepa, Formella – Hofbauer (71. Węsierski) – Trytko.

FK Rad Belgrad: Filipović, Sipcić, Kosanin, Pajović, Culum, Stojanović, Miladenović, Rodić, Lutovać, Milosev, Radivojević.