Spotkania towarzyskie

Arka Gdynia – FK Rad Belgrad

3:1

finał (2:0)

01.02.2017, 14:00 • Agía Nápa, Cypr • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Adam Ka)

Pewnie, bo 3:1 wygrywają swój ostatni mecz sparingowy na Cyprze gracze gdyńskiej Arki. Ich bilans spotkań kontrolnych w trakcie tego zgrupowania to trzy wygrane i jedna porażka. Z mojej strony na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Miłego popołudnia! (16:06:40)

90

80

Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Węsierski (Arka Gdynia).

79

Żółtą kartkę otrzymuje Z (FK Rad Belgrad).

74

Żółtą kartkę otrzymuje Michał Nalepa (Arka Gdynia).

71

Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Dominik Hofbauer, na boisku pojawia się Mateusz Węsierski.

67

Gol dla Arki!
Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW TRYTKO.

Dośrodkowanie na pole karne w wykonaniu Dominika Hofbauera, a piłkę pewnie do bramki wpakował z bliskiej odległości wracający do Gdyni napastnik!

61

Gol dla FK Rad Belgrad!
Strzelcem bramki BORKO VESELINOVIĆ.

Kontaktowy gol dla rywali Arki. Pewnie wykorzystał rzut karny gracz FK Rad Belgrad!

60

Zagranie ręką we własnym polu karnym Adama Marciniaka. Sędzia wskazuje na wapno!

46

Skład Arki Gdynia:

II połowa: Steinbors – Socha, Stolc, Sołdecki, Marciniak – Zarandia, Łukasiewicz, Nalepa, Formella- Hofbauer- Trytko.

46

Pewnie prowadzą do przerwy "Arkowcy", którzy potwierdzają dobrą dyspozycję przed nadchodzącą rundą wiosenną i pierwszym meczem z Legią Warszawa. Póki co nie mają zbyt wiele do powiedzenia Serbowie, bo to Arka prowadzi grę.

45

40

Żółtą kartkę otrzymuje Matija Kosanin (FK Rad Belgrad).

35

Bramkę z rzutu karnego zdobywa MARCUS DA SILVA.

Pewne trafienie MARCUSA DA SILVY z 11 metrów!

34

Faulowany w polu karnym rywali Josip Barišić. Rzut karny dla gdyńskiej Arki!

26

Strzelcem bramki DAMIAN ZBOZIEŃ.

Wrzut z autu Marcina Warcholaka, a w polu karnym najwyżej do piłki wyskakuje DAMIAN ZBOZIEŃ, który głową pokonuje bramkarza rywali!

1

Arka Gdynia: I połowa: Jałocha – Zbozień, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak – Da Silva, Sambea, Hofbauer, Bożok – Szwoch – Barisić.

FK Rad Belgrad: Filipović, Sipcić, Kosanin, Pajović, Culum, Stojanović, Miladenović, Rodić, Lutovać, Milosev, Radivojević.
Na relację live ze zmian stanu w meczu Arka Gdynia – FK Rad Belgrad zapraszamy już od godziny 14:00 do serwisu Lajfy.com.
Zespół FK Rad Belgrad to średniak ligi serbskiej w której zajmuje 10 miejsce. Piłkarze z Belgradu bardziej będą bronić się w dalszej fazie sezonu przed spadkiem niż walczyć o górne rejony tabeli.
Ponadto do drużyny Grzegorza Nicińskiego dołączyli również: Josip Barišić, Dariusz Formella, Saibou Keïta, Andrij Waceba oraz Luka Zarandia, a z kolei Arkę opuścił jedynie Rashid Yussuff.
Arka w ligowej tabeli zajmuje na tą chwilę 8 miejsce. Beniaminek z Gdyni ma poważne plany by utrzymać się w pierwszej ósemce i powalczyć o jak najwyższe miejsce w grupie mistrzowskiej. Do tej pory Arka w sparingach wygrywała 5:1 z KS Chwaszczyno, przegrała 1:2 z CFR Cluj, zwyciężyła 2:0 z Atlantasem Kłajpeda, a także pokonała FK Čukarički Belgrad 1:0.
W środowe wczesne popołudnie ekipa Arki Gdynia rozegra swój kolejny, zimowy mecz kontrolny, a tym razem ich przeciwnikiem będzie wymagający FK Rad Belgrad. Będzie to kolejne spotkanie w którym "Arkowcy" będą mogli sprawdzić swoją formę przed nadchodzącą rundą wiosenną Lotto Ekstraklasy.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

3:1

finał (2:0)

Gole: 26. Zbozień, 35. Silva (kar.), 67. Trytko – 61. Veselinović (kar.)

Kartki:   74. Nalepa (ARK), 80. Węsierski (ARK) – 40. Kosanin (RAD), 79. Z (RAD)

Arka Gdynia: I połowa: Jałocha – Zbozień, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak – Da Silva, Sambea, Hofbauer, Bożok – Szwoch – Barisić. II połowa: Steinbors – Socha, Stolc, Sołdecki, Marciniak – Zarandia, Łukasiewicz, Nalepa, Formella – Hofbauer (71. Węsierski) – Trytko.