Spotkania towarzyskie

Olimpia Elbląg – Bałtyk Gdynia

1:2

finał (0:0)

28.01.2017, 12:00 • Stadion Miejski, Elbląg • Mecz towarzyski • Michał Libuda (@libudamichal)

Koniec spotkania. Olimpia Elbląg przegrywa z Bałtykiem Gdynia. W pierwszej połowie gospodarze wyraźnie kontrolowali przebieg rywalizacji. Gdy na boisku pojawiło się kilku rezerwowych goście skorzystali z dobrej sytuacji. (13:51:52)

90

85

Sparing nie jest zbyt ciekawy w końcówce. Sytuacji jak na lekarstwo. Trudno dostrzec bramkowe szanse.

80

W tym momencie rywalizacji Olimpia próbuje zdobyć wyrównującą bramkę. Jest to jednak trudne, Bałtyk wykorzystuje swoje doświadczenie.

78

Gol dla Bałtyku!
Nastepna bramka z rzutu wolnego. Zyska wykorzystał warunki fizyczne bramkarza i strzelił poza zasięgiem zawodnika gospodarzy.

70

Olimpia i Bałtyk stwarzają wyrównane widowisko. Jest większa liczba bramkowych szans. Sympatycy piłki nożnej mogą podziwiać niezłe starcie.

67

Po zdobyciu bramki Bałtyk zaatakował. Spotkanie jest bardziej interesujące. W składzie gospodarzy mnóstwo zmian więc gości mogą stwarzać sytuacje.

64

Gooool! Efektowna bramka Wesołowskiego z rzutu wolnego. Bałtyk atakował gospodarzy i dopiął swego.

60

Bałtyk zaczyna coraz lepiej grać. Goście przenieśli grę na przed bramkę miejscowych. Spotkanie jest zdecydowanie ciekawsze.

57

Lisiecki w polu karnym gości strzelał na bramkę jednak bramkarz nie miał problemu aby obronić to zagranie zawodnika miejscowych.

54

Maciażek dośrodkował w pole karne gości, piłkę łatwo złapał bramkarz przyjezdnych. Bałtyk jest zespołem, który głównie broni się w tym spotkaniu.

51

Bałtyk mógł błyskawicznie zrewanżować się gospodarzom. W kapitalnej sytuacji zawodnik gości posłał piłkę obok słupka! Fantastyczna szansa na bramkę.

49

Gol dla Olimpii!
Gospodarze zaczęli od mocnego akcentu! Efektowna klepka Bojasa z kolegą, który w polu karnym w łatwiej sytuacji trafił przy słupku.

Olimpia Elbląg: I połowa: Tułowiecki – Pietroń, Kubowicz, Wenger, Bukacki, Sokołowski, Szymanowski, Ressel, Szuprytowski, Piceluk, Kołosow

II połowa: Jóźwiak – Lisiecki, Wenger, Niburski, Balewski, Maciażek, Gulczyński, Danowski, Bojas, Kołosow, Bartkowski

Bałtyk Gdynia: .

46

45

44

Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne jednak nie było dogodnej sytuacji aby zdobyć gola.

42

Spotkanie nie obfituje w tym momencie w bramkowe szanse.

39

Olimpia klepie futbolówkę przed bramką gości. Bałtyk korzysta z kontr. Jednak w tym elemencie nie jest skuteczny.

1:2

finał (0:0)

Gole: 49. Bojas – 64. Wesołowski, 78. Zyska

Olimpia Elbląg: I połowa: Tułowiecki – Pietroń, Kubowicz, Wenger, Bukacki, Sokołowski, Szymanowski, Ressel, Szuprytowski, Piceluk, Kołosow II połowa: Jóźwiak – Lisiecki, Wenger, Niburski, Balewski, Maciażek, Gulczyński, Danowski, Bojas, Kołosow, Bartkowski