1:0

finał (0:0)

22.01.2017, 20:45 • Stadio Olimpico, Rzym • Runda 21 • Mariusz Nyka

90+1

Ostatnia korekta w ustawieniu gospodarzy. Schodzi z boiska utykający Manolas. Miejsce w bloku defensywnym Romy uzupełni Vermaelen.

88

Spalletti decyduje się "zluzować" Nainggolana w końcowych minutach meczu. W miejsce Belga pojawia się Paredes.

81

W ramach ostatniej zmiany w zespole Cagliari Faragao zastąpi Pisacane.

80

Pierwsza zmiana w ekipie Romy. Z boiska zbiega mocno zmęczony Perotti. Gotowy do wejścia na boisko jest z kolei El Shaarawy.

72

Szuka rozwiązań Rostelli. Swój mecz kończy Farias, natomiast dwadzieścia minut na pokazanie swoich umiejętności dostaje Sau.

65

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Obowiązki Desseny od tej chwili przejmuje Pedro.

1:0

finał (0:0)

Gole: 55. Džeko

Kartki:   87. Manolás (ASR) – 18. Pisacane (CAG), 82. Ceppitelli (CAG), 89. Barella (CAG)   90+3. Pedro (CAG)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 6:0. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:1. Foule: 8:15.