3:4

finał (1:1)

22.01.2017, 12:00 • Estadio Reyno de Navarra, Pampeluna • Runda 19 • Adam Ka

Dziękuję bardzo za wspólne emocje. Na dziś już to wszystko. Zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w serwisie LAJFY.COM. Miłej niedzieli i do usłyszenia! (13:56:47)
Rzadko trafiają się takie mecze. Sporo zwrotów akcji było w tej potyczce. Osasuna ostatecznie przegrała 3:4 z faworyzowaną Sevillą. Połowa sezonu za tymi ekipami. Gospodarze tego meczu są na dnie tabeli, a z kolei goście mają szansę na walkę o mistrzostwo Hiszpanii!

90+4

Kenan (OSS) - 3:4

90+3

Gol dla Osasuny!
Strzelcem bramki KENAN.

Perfekcyjne dośrodkowanie Alexa Berenguera na głowę KENANA, który pewnym strzałem trafia jeszcze do bramki. Gol na otarcie łez dla gospodarzy!

90+2

90+2. Pablo Sarabia (SEV) - 2:4

90+2

Gol dla Sevilli!
Strzelcem bramki PABLO SARABIA.

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się ten, który w 65. minucie gry wszedł na plac gry czyli PABLO SARABIA! Piłka przy samym słupku wpada do bramki. Wszystko w tym meczu jest już jasne!

90+1

Z dystansu próbuje uderzenia jeden z graczy Osasuny, ale piłka fatalnie szybuje daleko od bramki.

90

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie. Tak zadecydował sędzia Javier Estrada Fernández.

90

Emmanuel Rivière fauluje w polu karnym rywali Adila Ramiego.

90

Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Wissam Ben Yedder, na boisku pojawia się Joaquín Correa.

89

Dalekie podanie Oiera, ale walkę w powietrzu wygrywa Mariano.

88

Z narożnika pola karnego uderza po krótkim rogu Alex Berenguer, ale pewnie piłkę wyłapał Sergio Rico.

88

Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Fausto, na boisku pojawia się Kenan.

87

Zbyt mocna centra w pole karne gości i piłka wybita przez obronę Sevilli.

86

Teraz mecz przeniósł się do środka boiska. Ochotę na kolejne ataki mają nieco zdenerwowani gospodarze.

84

Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Franco Vázquez, na boisku pojawia się Matías Kranevitter.

3:4

finał (1:1)

Gole: 15. León, 63. Iborra (sam.), 90+3. Kenan – 43. Iborra, 65. Iborra, 80. F. Vázquez, 90+2. Sarabia

Kartki:   2. Fausto (OSS), 19. R. Torres (OSS), 81. O. Riera (OSS), 81. Fernández (OSS) – 19. N'Zonzi (SEV), 29. Rami (SEV), 44. Iborra (SEV)

CA Osasuna: Fernández – Berenguer, Bonnin, Oier, U. García, C. Clerc – Čaušić (74. García), Fausto (88. Kenan), R. Torres – León (71. Rivière), O. Riera.
Zmiany: Pérez – Rivière, Fuentes, Romero, de las Cuevas, Kenan, García.

Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Pareja, Rami, Mercado (65. Sarabia), Escudero – F. Vázquez (84. Kranevitter), N'Zonzi, Iborra – Jovetić, Ben Yedder (90. Correa).
Zmiany: Soria – Kranevitter, Lenglet, Vietto, Correa, Kiyotake, Sarabia.

Sędziowie: Javier Estrada Fernández