22.01.2017, 15:00 • Stadion Ludwika II, Monako • Runda 21 • Sebastian

90

Sidibe złapał kartkę, ponieważ zbyt długo zwlekał z wykonaniem stałego fragmentu. Denerwuje się zapewne trener AS Monaco.

77

Po podaniu Philippoteaux do piłki doszedł niespodziewanie Marveaux. Niespodziewanie, ponieważ w polu karnym AS Monaco był duży tłok. Następnie piłkarz FC Lorient strzelił po nodze przeciwnika nad bramką Subasicia!

74

Więcej zmian w tym spotkaniu nie będzie. Na kwadrans przed końcem Mbappe Lottin wbiegł na boisko zamiast Germainowi, który zdobył dwie bramki.

69

Joao Moutinho na boisku, natomiast Bakayoko odpoczywa po blisko 70 minutach walki.

64

Zmienia również trener AS Monaco. Na boisko wszedł Lemar zamiast Bernardo Silvy.

59

59. Valère Germain (ASM) - 4:0

59

Gol dla Monaco!
Strzelcem bramki VALÈRE GERMAIN.

Germain strzelił na 4:0 między nogami Lecomte'a! Pomocnik wbiegł w pole karne po delikatnym podaniu Sidibe. Nie minęła godzina spotkania i jest mały pogrom w Monako!

58

Pierwsze celne uderzenie na bramkę AS Monaco! Waris urwał się obrońcom i spróbował szczęścia. Subasić spokojnie przesunął się na nogach i zatrzymał futbolówkę.

46

W przerwie trener FC Lorient zdecydował się wykorzystać w jednym momencie komplet zmian. Na boisko wbiegli jednocześnie Mesloub, Wakaso oraz Philippoteaux.

44

Boschilla mógł zdobyć trzeciego gola w jednej połowie meczu! Już ominął bramkarza, ale wygonił się trochę za bardzo do boku, co utrudniło strzał. Zmierzającą do siatki futbolówkę wybił obrońca.

37

37. Valère Germain (ASM) - 3:0

37

Nie ma szczęścia Falcao, który trafił w słupek, ale nadbiegł jeszcze Germain i strzałem z ostrego kąta, podwyższył prowadzenie AS Monaco na 3:0. Skuteczna dobitka i gospodarze podtrzymują swoją wysoką średnią goli.

28

28. Gabriel Boschilia (ASM) - 2:0

28

Strzelcem bramki GABRIEL BOSCHILIA.

Złe rozegranie FC Lorient, a po chwili kolejna, nieudana interwencja Lecomte'a. Za karę bramka na 2:0, którą Boschilla zdobył płaskim uderzeniem sprzed pola karnego między nogami golkipera!

24

24. Gabriel Boschilia (ASM) - 1:0

24

Mógł to zrobić zdecydowanie lepiej Lecomte! Bramkarz FC Lorient zbił piłkę przed siebie, a prosto pod nogi Boschilii. Pomocnik AS Monaco skorzystał z prezentu i huknął prosto do bramki 1:0!

20

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w gąszcz zawodników w polu karnym FC Lorient. Kamil Glik wyskoczył tam najwyżej i główkował nieznacznie nad poprzeczką bramki Lecomte'a.

15

Perfekcyjna interwencja Lecomte'a. Bramkarz FC Lorient wyczekał do końca Germaina, wystawił prawą rękę i nią sparował uderzenie pomocnika AS Monaco na pierwszy korner.

12

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na krótki słupek. Zbiegał tam Glik, ale również Bakayoko, który ostatecznie oddał strzał głową blisko spojenia słupka z poprzeczką!