Hiszpańska LaLiga

Celta de Vigo – Sevilla FC

0:3

finał (0:0)

11.12.2016, 16:15 • Estadio Balaídos, Vigo • Runda 15 • Kamil Bieniasz (@Kamil_Bieniasz)

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje na naszym portalu. (18:09:28)
Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
Strzały na bramkę: 6:5. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 1:0. Faule: 13:13.
Sevilla pewnie pokonuje Celte Vigo na jej terenie. Świetna zmiana przeprowadzona przez Sampaoliego. Iborra popisał się hat-trickiem będąc na boisku zaledwie 46. minut. Zasłużona wygrana gości!

90+2

90+2

90+2. Vicente Iborra (SEV) - 0:3

90+2

Gol dla Sevilli!
VICENTE IBORRA pewnie pokonuje Rubena Blanco! Hat-trick wprowadzonego w przerwie zawodnika!

90+1

90+1.

90+1

Rzut karny dla Sevilli! Faulowany przez Cabrala Joaquín Correa!

89

Roncaglia podaje do Guidettiego, a strzał napastnika gospodarzy został zablokowany.

89

Żółtą kartkę otrzymuje John Guidetti (Real Club Celta de Vigo). Za przewinienie i potem jeszcze dyskusje z arbitrem.

87

Sytuacja gospodarzy jest katastrofalna, i nie wydaje się żeby mogli coś jeszcze ugrać z tak dysponowaną dzisiaj drużyną z Andaluzji.

85

85. Vicente Iborra (SEV) - 0:2

85

I to może być koniec! Podanie Vitolo do VICENTE IBORRY, który pewnym strzałem pokonał Rubena Blanco! Dublet Iborry, który na boisko wszedł w 46. minucie. Świetna decyzja trenera gości!

84

Uderzenie Guidettiego bez problemu wyłapane przez Rico.

82

Alberto Undiano Mallenco upomina słownie trenera gospodarzy Eduardo Berizzo.

81

Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Wissam Ben Yedder, na boisku pojawia się Joaquín Correa.

80

Szaleje przy linii bocznej szkoleniowiec gości Jorge Sampaoli. Gra ze swoją drużyną trener z Argentyny.

79

Żółtą kartkę otrzymuje Pablo Hernández (Real Club Celta de Vigo). Faulował N'Zonziego.

0:3

finał (0:0)

Gole: 51. Iborra, 85. Iborra, 90+2. Iborra (kar.)

Kartki:   41. Aspas (CVG), 79. P. Hernández (CVG), 89. Guidetti (CVG) – 48. Mariano (SEV), 52. F. Vázquez (SEV), 55. Vitolo (SEV)

Strzały celne: 6:5. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 1:0. Foule: 13:13.

Celta de Vigo: Blanco – Roncaglia, Cabral (C), Sergi Gómez, J. Castro – Wass (74. Bongonda), Díaz – Orellana, P. Hernández, Sisto (66. Guidetti) – Aspas.
Zmiany: S. Álvarez – Bongonda, Costas, Diop, Fontàs, Guidetti, Rossi.

Sevilla FC: S. Rico – Mercado, Rami, Pareja (C) (46. Iborra), Mariano – Sarabia, F. Vázquez (76. Kolodziejczak), N'Zonzi, Nasri, Vitolo – Ben Yedder (81. Correa).
Zmiany: Sirigu – Correa, Iborra, Kiyotake, Kolodziejczak, Kranevitter, Vietto.

Sędziowie: Alberto Undiano Mallenco (Navarro) – Roberto Alonso Fernandez, Jesus Zancada Lobato – Jose Alberto Pardeiro Puente.