Manchester United – Tottenham Hotspur

1:0

finał (1:0)

11.12.2016, 15:15 • Old Trafford, Manchester • Runda 15 • Kacper Dąderewicz

To już wszystko z Old Trafford. Na relację na żywo z kolejnych meczów Premier League oraz innych lig europejskich zapraszamy Państwa do portalu Lajfy.com. (17:13:56)

90+7

90+6

Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Ander Herrera, na boisku pojawia się Marouane Fellaini.

90+6

Phil Jones wyczyścił akcję Danny'ego Rose nie faulując go w polu karnym. Chyba nic złego nie może stać się już gospodarzom w tym meczu.

90+5

Eric Bailly próbował wznowić kontratak, ale podał za mocno i stracił piłkę. Tottenham zdecydowanie atakuje bramkę United.

90+4

Danny Rose nabił obrońcę i wywalczył rzut rożny. Jeden z ostatnich w tym spotkaniu dla Tottenhamu.

90+3

Moussa Sissoko dostał piłkę od Walkera. Biegnąc za nią przewrócił się, a futbolówka wyszła poza boisko. Od bramki grę wznawia David De Gea.

90+2

Sissoko próbował wrzucić piłkę w pole karne do Kane'a. Anglik nie był w stanie opanować tego zbyt głębokiego podania. Bardzo dużo niedokładności wkradło się w grę obu drużyn w końcówce tego meczu.

90+1

Aż sześć minut dłużej potrwa druga odsłona tego spotkania.

90

Za chwilę dowiemy się ile minut Bobby Madley doliczy do drugiej połowy. Manchester United wydaje się mieć mecz pod kontrolą.

89

Marcus Rashford dostał piłkę na lewej stronie boiska. Była ona zbyt mocna i wyszedł z nią za boisko młody Anglik.

88

Płaskie dośrodkowanie Winksa. Tottenham utrzymuje się przy piłce. Możemy się spodziewać, że Tottenham w końcówce rzuci się do ataku.

87

Marcus Rashford dośrodkowywał z rzutu wolnego. Piłka była zbyt głęboka, by można było ją utrzymać w boisku.

86

Dele Alli wyraźnie spóźniony kopnął w nogi Carricka. Mamy rzut wolny na połowie rywala dla Manchesteru United.

85

Mchitarjan opuszcza boisko na noszach po faulu Rose'a. Zapowiada to długą kontuzję Ormianina, który znajdował się w znakomitej formie.

84

Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Henrich Mchitarjan, na boisku pojawia się Eric Bailly.

83

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Christian Eriksen, na boisku pojawia się Georges-Kévin N'Koudou.

82

Mchitarjan w obecności lekarza opuszcza boisku po faulu Rose'a. Być może potrzebna będzie zmiana za Ormianina.

1:0

finał (1:0)

Gole: 30. Mchitarjan

Kartki:   31. A. Valencia (MAN), 65. P. Pogba (MAN), 77. Mchitarjan (MAN) – 59. Wanyama (TOT), 78. Walker (TOT), 81. Rose (TOT)

Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:0. Foule: 19:17.

Manchester United: de Gea – A. Valencia, Rojo, P. Jones, Darmian – Carrick (C), A. Herrera (90+6. Fellaini) – Mchitarjan (84. Bailly), P. Pogba, Martial (72. Rashford) – Ibrahimović.
Zmiany: Romero – Blind, Bailly, Mata, Fellaini, Rooney, Rashford.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose – Wanyama, Dembélé (68. Winks) – Eriksen (83. N'Koudou), Alli, S. Heung-Min (57. Moussa Sissoko) – Kane.
Zmiany: Vorm – Wimmer, Davies, Dier, Winks, Moussa Sissoko, N'Koudou.

Sędziowie: Robert Madley – Peter Kirkup, Marc Perry – Mike Jones