6:3
finał (0:0, 2:2, 4:1)
10.12.2016, 15:30 • VTB Ice Palace
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Dynamo Moskwa – Lokomotiw Jarosław
6:3
finał (0:0, 2:2, 4:1)
Składy i statystyki: 35. Karpov, 40. I. Nikulin (Cvetkov, Fjodorov), 43. Rybakov (Kokarev), 48. Kokarev (Gorovikov, Podšendjalov), 53. Podšendjalov (Kokarev), 60. Cvetkov (I. Nikulin, Fjodorov) – 25. Kartajev (Nakládal, Čerepanov), 31. Talbot (Kraskovskij), 58. Nakládal (Loktionov, Apalkov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Jerjomenko (Lazušin) – D. Višněvskij, M. Robinson, Makljukov, I. Nikulin, Rylov, Solovjov – Fjodorov, Cvetkov, A. Galimov – Karpov, Brjukvin, A. Těreščenko (C) – Podšendjalov, Gorovikov (A), Kokarev (A) – Sopin, Rybakov, Kokujov – Igumnov.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław:
Murygin (Sudnicin) – Kronwall (C), Gavrikov, Čerepanov, Nakládal, Koledov, Ljubuškin, Rafikov, Pašnin – Talbot, Kontiola, Kozun – Apalkov (A), Loktionov, Averin (A) – Iljenko, Kadějkin, Kartajev – Fatějev, Kraskovskij, Kudrjavcev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Buturlin, Sidorenko – Goljak, Dědjulja.
Widownia:
1. tercja | ||||
06:17 | JAR | 2 | Apalkov, uderzanie | |
16:58 | JAR | 2 | Čerepanov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:10 | DMS | 2 | I. Nikulin, trzymanie | |
22:05 | JAR | 2 | Kontiola, trzymanie | |
24:49 | JAR | 0:1 | Kartajev (Nakládal, Čerepanov) | |
31:00 | JAR | 0:2 | Talbot (Kraskovskij) | |
34:47 | DMS | 1:2 | Karpov | |
39:01 | JAR | 2 | Apalkov, nadmierna ilość zawodników na lodzie | |
39:42 | DMS | 2:2 | I. Nikulin (Cvetkov, Fjodorov) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
40:51 | DMS | 2 | A. Galimov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
42:13 | DMS | 3:2 | Rybakov (Kokarev) | |
44:27 | DMS | 2 | Karpov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
44:41 | DMS | 2 | Rylov, opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska | |
47:07 | DMS | 4:2 | Kokarev (Gorovikov, Podšendjalov) | |
52:18 | DMS | 5:2 | Podšendjalov (Kokarev) | |
56:58 | DMS | 2 | I. Nikulin, spowodowanie upadku przeciwnika | |
57:45 | JAR | 5:3 | Nakládal (Loktionov, Apalkov) | |
59:33 | JAR | 2 | Kozun, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
59:58 | DMS | 6:3 | Cvetkov (I. Nikulin, Fjodorov) | |
Finał |
Czelabińsk – Władywostok 12:30 4:1
Saławat – Chabarowsk • koniec po dogrywce 12:30 4:3
Czerepowiec – Podolsk • koniec po dogrywce 15:00 3:4
Niżny Nowogród – Bars 15:00 2:0
Soczi – Niżniekamsk 15:00 0:5
Sp. Moskwa – Toljatti • koniec po dogrywce 15:00 2:3
Dyn. Moskwa – Jarosław 15:30 6:3
Din. Ryga – HC Slovan 16:00 3:2
59:58
Strzelcem bramki ALEXEJ CVETKOV. Asysta Ilja Nikulin, Arťom Fjodorov.
59:33
57:45
Strzelcem bramki JAKUB NAKLÁDAL. Asysta Andrej Loktionov, Daniil Apalkov.
56:58
52:18
Strzelcem bramki ARŤOM PODŠENDJALOV. Asysta Denis Kokarev.
47:07
Strzelcem bramki DENIS KOKAREV. Asysta Konstantin Gorovikov, Arťom Podšendjalov.
44:41
44:27
42:13
Strzelcem bramki ALEXANDR RYBAKOV. Asysta Denis Kokarev.
40:51
40:01
40:00
39:42
39:42 Ilja Nikulin (DMS) - 2:2
39:42
Strzelcem bramki ILJA NIKULIN. Asysta Alexej Cvetkov, Arťom Fjodorov.
39:01
34:47
34:47 Maxim Karpov (DMS) - 1:2
34:47
Strzelcem bramki MAXIM KARPOV.