3:4
koniec po dogrywce (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
10.12.2016, 15:00 • Ice Palace
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Severstal Czerepowiec – Witiaź Podolsk
3:4
koniec po dogrywce (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
Składy i statystyki: 39. Truňov (Vovčenko), 48. Karlin (Mons), 50. Karlin (Mons, Kagarlickij) – 38. Abdullin (Golovkov, Vyglazov), 41. A. Nikulin (Afinogenov, A. Semjonov), 49. Vyglazov (A. Černov), 65. A. Nikulin (A. Semjonov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Jakub Kovář (Smirjagin) – Sizov, Masuhr, Jevsejenkov, Stasenko, Wilson, D. Ježov, Chochlov – Kagarlickij, Karlin, Mons – Trubačjov, Truňov, Vovčenko – Monachov, Magogin, Avcin – Kazakovcev, Kodola, Lapin – A. Vorobjov.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk:
Säteri (Saprykin) – Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Jeřábek, S. Romanov, Gimajev, P. Lukin – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – M. Aaltonen, Kempe, Kopejkin – A. Černov, Horák, Soloduchin – Abdullin, Al. Stěpanov, Vyglazov – Švec-Rogovoj.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
1. tercja | ||||
05:15 | CER | 2 | Kazakovcev, spowodowanie upadku przeciwnika | |
09:30 | CEC | 2 | Golovkov, zahaczanie | |
10:45 | CER | 2 | Karlin, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
30:56 | CER | 2 | Chochlov, zahaczanie | |
35:08 | CER | 2 | D. Ježov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
37:01 | CEC | 0:1 | Abdullin (Golovkov, Vyglazov) | |
38:55 | CER | 1:1 | Truňov (Vovčenko) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
40:09 | CEC | 1:2 | A. Nikulin (Afinogenov, A. Semjonov) | |
42:04 | CEC | 2 | A. Černov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
44:15 | CEC | 2+10 | Golovkov, trzymanie | |
47:47 | CER | 2:2 | Karlin (Mons) | |
48:35 | CEC | 2:3 | Vyglazov (A. Černov) | |
49:57 | CER | 3:3 | Karlin (Mons, Kagarlickij) | |
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
64:12 | CEC | 3:4 | A. Nikulin (A. Semjonov) | |
Koniec po dogrywce |
Czelabińsk – Władywostok 12:30 4:1
Saławat – Chabarowsk • koniec po dogrywce 12:30 4:3
Czerepowiec – Podolsk • koniec po dogrywce 15:00 3:4
Niżny Nowogród – Bars 15:00 2:0
Soczi – Niżniekamsk 15:00 0:5
Sp. Moskwa – Toljatti • koniec po dogrywce 15:00 2:3
Dyn. Moskwa – Jarosław 15:30 6:3
Din. Ryga – HC Slovan 16:00 3:2
64:12
64:12 Alexandr Nikulin (CEC) - 3:4
64:12
Strzelcem bramki ALEXANDR NIKULIN. Asysta Alexej Semjonov.
60:01
60:00
49:57
49:57 Ruslan Karlin (CER) - 3:3
49:57
Strzelcem bramki RUSLAN KARLIN. Asysta Jevgenij Mons, Dmitrij Kagarlickij.
48:35
Strzelcem bramki NIKITA VYGLAZOV. Asysta Arťom Černov.
47:47
47:47 Ruslan Karlin (CER) - 2:2
47:47
Strzelcem bramki RUSLAN KARLIN. Asysta Jevgenij Mons.
44:15
42:04
40:09
40:09 Alexandr Nikulin (CEC) - 1:2
40:09
Strzelcem bramki ALEXANDR NIKULIN. Asysta Maxim Afinogenov, Alexej Semjonov.
40:01
40:00
38:55
38:55 Maxim Truňov (CER) - 1:1
38:55
Strzelcem bramki MAXIM TRUŇOV. Asysta Daniil Vovčenko.
37:01
37:01 Denis Abdullin (CEC) - 0:1