PlusLiga

Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa

3:2

finał (28:30, 20:25, 25:18, 25:20, 15:12)

10.12.2016, 14:45 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • 13. kolejka • Adam Ka

15:12

Oliva na lewej stronie po bloku w aut. Jastrzębski Węgiel zwycięża!

14:11

Z lewego skrzydła po ostrym skosie uderza Hidalgo Oliva i punktuje. Piłka meczowa dla gospodarzy!

12:9

Czerwona kartka dla Jakuba Bednaruka! Punkt ląduje na koncie gospodarzy, a o czas prosi szkoleniowiec Onico AZS Politechniki Warszawskiej!

8:6

Podwójne odbicie po stronie gości i punkt ląduje na koncie Jastrzębskiego Węgla. Zmiana stron i o przerwę prosi trener Onico AZS Politechniki Warszawskiej – Jakub Bednaruk!

6:6

Znakomita zagrywka Bartosza Kwolka. Nie poradził sobie w obronie Oliva!

25:20

Touzinsky z lewej strony kończy tego seta. Będzie piąty set!

24:20

Kolejny raz świetnie Oliva na lewej flance obija blok rywali i piłka spada na aut. Piłka setowa dla gospodarzy na wagę tie-breaka!

21:18

Również Michał Filip po stronie gości serwuje na aut. Jakub Bednaruk – trener Onico AZS Politechniki Warszawskiej prosi o przerwę!

20:17

Jakub Kowalczyk atakuje teraz w siatkę. O czas prosi Jakub Bednaruk – trener Onico AZS Politechniki Warszawskiej!

5:6

Punktowy serwis Michała Filipa!

25:18

Kiwa na środku Damian Boruch w boisko i wracają do gry jastrzębianie!

24:18

Po bloku w aut uderza Oliva z lewej flanki. Piłka setowa dla gospodarzy!

15:12

Punktowy serwis Guillaume Samici!

15:10

Autowa zagrywka Michała Filipa. O czas prosi szkoleniowiec Onico AZS Politechniki Warszawskiej – Jakub Bednaruk!

9:6

Świetny serwis Olivy i nie radzą sobie z obroną przyjezdni. O czas prosi Jakub Bednaruk – trener Onico AZS Politechniki Warszawskiej!

20:25

Ze środka pewnie atakuje w wolne pole Andrzej Wrona i goście prowadzą w Jastrzębiu-Zdrój już 2:0!

19:24

Z drugiej linii atakuje Salvador Hidalgo Oliva i zostaje zatrzymany przez potrójny blok gości. Piłka setowa dla Politechniki!

12:16

Dobry atak Filipa w boisko na prawej flance. O drugi czas prosi Mark Lebedew – trener Jastrzębskiego Węgla!

11:12

Bezpośrednie w boisko po przerwie serwuje Bartosz Kwolek!

11:11

Trafił na zagrywce w pole rywali Bartosz Kwolek i doprowadzają do remisu goście. O czas prosi Mark Lebedew – trener Jastrzębskiego Węgla!

11:7

Kolejny raz dobrze uderza na skrzydle w boisko Touzinsky. Drugi czas dla trenera Onico AZS Politechniki Warszawskiej – Jakuba Bednaruka!

8:5

Nieczyste odbicie w wykonaniu Filipa. Przerwa na żądanie szkoleniowca Onico AZS Politechniki Warszawskiej – Jakuba Bednaruka!

7:5

Punktuje na zagrywce Salvador Hidalgo Oliva!

28:30

Grzegorz Kosok atakuje na środku, broni tą piłkę Filip, ta przelatuje na stronę jastrzębian i wpada w boisko. W takim stylu wygrywają pierwszego seta goście!

28:29

Pewnie na środku uderza w boisko Jakub Kowalczyk. Piłka setowa dla Politechniki!

27:28

Serwuje w siatkę Salvador Hidalgo Oliva. Piłka setowa dla gości!

26:27

Na prawym skrzydle podwójnym blokiem zatrzymują goście atak Macieja Muzaja. Znów przyjezdni mają piłkę setową, a Mark Lebedew – trener Jastrzębskiego Węgla wykorzystuje drugi czas!

26:25

Również po stronie gości w aut zagrywa Bartosz Kwolek. Kolejna piłka setowa dla gospodarzy!

25:24

Kontratak gospodarzy. Na lewej flance dobrze nad blokiem w sam narożnik parkietu trafia Salvador Hidalgo Oliva. Piłka setowa dla Jastrzębskiego Węgla i druga przerwa na żądanie Jakuba Be Bednaruka – szkoleniowca Onico AZS Politechniki Warszawskiej!

23:24

Z lewej strony siatki po prostej uderza skutecznie w wolne pole Bartosz Kwolek. Piłka setowa dla Onico AZS Politechniki Warszawskiej!

21:22

Trafia na zagrywce Guillaume Samica!

20:20

Punktowy serwis Michała Filipa. Nie poradził sobie z obroną Oliva, a natychmiast o przerwę prosi Mark Lebedew – trener Jastrzębskiego Węgla!

20:18

Świetna zagrywka Salvadora Hidalgo Olivy. Nie radzą sobie z przyjęciem goście. O pierwszy czas w tym secie prosi trener Onico AZS Politechniki Warszawskiej – Jakub Bednaruk!