PlusLiga

GKS Katowice – Enea Czarni Radom

0:3

finał (23:25, 19:25, 27:29)

10.12.2016, 17:00 • HWS Szopienice, Katowice • 13. kolejka • Info o zminach stanu (Dawid Koza (@@dawidowski91))

0:0

MVP spotkania został wybrany Michał Kędzierski (Carrad Czarni Radom) (18:37:03)

27:29

Trzeci set skończony.

27:29

Skuteczny atak Żalińskiego po rękach Sobańskiego kończy trzeciego seta i całe spotkanie.

26:26

Smith dotyka siatki.

25:26

Wiese skutecznie blokuje Van Walle i kolejny matchball dla Czarnych.

25:25

Pietraszko psuje serwis.

23:24

Skuteczny atak Żalińskiego i będziemy mieć piłki meczowe dla Cerradu Czarnych Radom.

22:23

Po długiej wymianie Kędzierski skutecznie blokuje Kapelusa.

22:22

Przerwa trenera Gruszki przyniosła efekt. Wiese psuje zagrywkę.

21:22

Kolejna skuteczne zagrywka Wiese i o czas prosi trener Gruszka.

21:21

As serwisowy Wiese.

21:20

Krulicki myli się na zagrywce po czasie i będziemy mieli emocjonującą końcówkę

17:16

Fijałek skutecznie blokuje atak gości i o czas prosi trener Prygiel.

15:16

Czarni obejmują minimalne prowadzenie, jednak gra narazie toczy się w okolicach remisu.

8:6

Po przerwie lepiej kolejną partię rozpoczęli gospodarze którzy prowadzą 8:6.

0:0

Trzeci set rozpoczęty.

19:25

Drugi set skończony.

19:25

Drugi set rozpoczął się od gry punkt za punkt do stanu 6:7. Później siatkarze Czarnych powiększali swoją przewagę, która w pewnym momencie wynosiła już 7 punktów (13:20). Piotr Gruszka poprosił wtedy o przerwę na żądanie i gospodarzom udało się odrobić kilka punktów. Podopieczni Roberta Prygla utrzymali jednak przewagę i skuteczne obicie Żalińskiego bloku GKS zakończyło tego seta.

0:3

GKS Katowice: Falaschi, Kapelus, Krulicki, Butryn, Sobański, Kalembka, Stańczak (libero) oraz Van Walle, Fijałek, Błoński

Enea Czarni Radom: Kędzierski, Żaliński, Smith, Bołądź, Forlan, Kohut, Watten (libero) oraz Wiese

Sędziowie: Waldemar Kobienia – Paweł Ignatowicz