30.10.2016, 20:45 • Luigi Ferraris, Genoa • Runda 11 • Tomek

To już wszystko z Luigi Ferraris. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (22:47:11)

Strzały niecelne: 5:8.
Rzuty rożne: 4:5.
Spalone: 3:7.
Faule: 15:14.

Ależ pojedynek na Luigi Ferraris za nami. Spotkanie toczyło się z bardzo dobrym tempie i z pewnością kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć mecz w Genoi mogą być z niego zadowoleni. Sampdoria dowiozła do mety trzy oczka, chociaż w ostatnich minutach oglądaliśmy oblężenie bramki gospodarzy. Jedynego gola w tym starciu zdobył w 44. minucie gry Fabio Quagliarella, a asystował przy tym trafieniu Karol Linetty.

90+4

90+2

90+2. Inter był o krok od wyrównania!

90+2

Rozpaczliwie broni się w ostatnich minutach Sampdoria, ale wygląda na to, że ekipa Marco Giampaolo dowiezie trzy oczka do końca spotkania!

90+1

Jak to nie wpadło?! Okropnie gorąco było pod bramką Sampdorii. Piłka trafiła w poprzeczkę, ale potem wybił futbolówkę jeden z graczy gospodarzy!

90

Decyzją Paolo Silvio Mazzoleniego mecz na Luigi Ferraris potrwa trzy minuty dłużej!

90

Miranda taktycznie fauluje Ante Budimira. Brazylijczyk ma szczęście, że arbiter nie pokusił się w tej sytuacji o pokazanie żółtej kartki, drugiej dla tego zawodnika!

89

Centra z głębi pola w szesnastkę Sampdorii. Dobrze interweniuje Vasco Regini. Gospodarze na chwilę oddalili niebezpieczeństwo od własnej bramki.

88

Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Luis Muriel, na boisku pojawia się Ricky Álvarez.

87

Dośrodkowanie z prawego flanki Cristiana Ansaldiego zostało zablokowane i piłka trafia jeszcze w zawodnika Interu. Aut dla Sampdorii.

86

To mogła być piłka meczowa! Świetne podanie do Ante Budimira, który znalazł się w sytuacji oko w oko z słoweńskim golkiperem. Lepszy bramkarz Interu broniący uderzenie!

85

Prostopadłe podanie w kierunku Luisa Muriela, który rywalizował biegowo z obrońcą Interu. Dobrze na przedpole wyszedł Samir Handanović i przejął piłkę.

84

Teraz z kolei Jacopo Sala fauluje jednego z Nerazzurri. Żółta kartka dla zawodnika Sampdorii.

83

Dobrze na połowie rywala zachowywał się Karol Linetty, który wymieniał podania z kolegami. Joao Mario popełnił przewinienie na reprezentancie Polski i został ukarany żółtą kartką.

82

O matko, jakie to było kiepskie! Fatalny strzał z dalszej odległości Evera Banegi. Piłka poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

81

Ładne zagranie w pole karne w kierunku Ante Budimira. Chorwata uprzedził jednak jeden z obrońców. Korner dla Sampdorii.

1:0

finał (1:0)

Gole: 44. Quagliarella

Kartki:   84. Sala (SMD) – 74. Ansaldi (INM), 75. Miranda (INM), 83. Mário (INM)

Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 3:7. Foule: 15:14.

UC Sampdoria: Puggioni – Sala, Silvestre, Škriniar, Regini (C) – É. Barreto, Torreira, Linetty – Fernandes – Muriel (88. Álvarez), Quagliarella (78. Budimir).
Zmiany: Krapikas, Tozzo – Amuzie, Eramo, Álvarez, Pereira, Schick, Krajnc, Praet, Cigarini, Đuričić, Budimir.

Inter Mediolan: Handanovič – Ansaldi, Miranda, Murillo, Santon – Brozović, Mário, Banega – Candreva (76. Perišić), Éder (76. Palacio) – Icardi (C).
Zmiany: Carrizo – Andreolli, Palacio, Biabiany, Ranocchia, Gnoukouri, D'Ambrosio, Perišić, Nagatomo, Miangue.

Sędziowie: Paolo Silvio Mazzoleni – Alfonso Marrazzo, Giorgio Peretti – Giacomo Paganessi.