0:4

finał (0:0)

06.10.2016, 15:30 • Stadion Miejski, Szubin • Mecz towarzyski • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:25:39)
Reprezentacja Polski do lat 19 rozpoczęła eliminacje do mistrzostw Europy od zwycięstwa 4:0. Dwie różne połowy spotkania. Pierwsza pod dyktando Macedonii, druga zdominowana przez Polaków. Dość napisać, że w przerwie statystyka celnych strzałów pokazywała 5:0 dla gości, a po 90 minutach zrobiło się 5:5. Polacy byli skuteczniejsi, lepiej wybiegani w drugiej części, czego efektem jest wygrana.

90+3

90+2

Faulują Polacy, byle wybić z rytmu przeciwnika i nie pozwolić mu na popsucie bilansu bramkowego.

90

Rozpoczął się doliczony czas meczu. Przewaga Polaków niezagrożona.

87

Felsch kontra Sulejmani. Wmieszał się w to wszystko sędzia Alain Bieri i gwizdnął faul Polaka.

84

Również Szymański pojawił się z ławki i również ma apetyt na gola. Niecelna próba zmiennika.

83

Próbuje cokolwiek zmienić selekcjoner Macedonii, ale najpewniej rozpocznie eliminacje od porażki. Ristovski za Elmasa.

82

Gol dla Polski U-19!
Strzelcem bramki PAWEŁ TOMCZYK.

Po zawodach! Fenomenalna druga połowa w wykonaniu reprezentacji Polski, a zmiennik Tomczyk dorzucił gola krótko po wejściu na boisko.

81

Trzecia zmiana dokonana przez selekcjonera Rafała Janasa. Felsch za Schikowskiego.

77

Tomczyk za Listkowskiego w biało-czerwonym zespole. Zmęczony był już piłkarz Pogoni Szczecin.

75

Dla odmiany piłkę z narożnika boiska bił Zdravkovski, ale z tak samo mizernym efektem jak Atanasov.

74

Szymański sfaulował Atanasova. Po rzucie wolnym wybili piłkę biało-czerwoni i jeszcze korner dla gości.

72

Rafał Janas zdecydował się na zmianę Szymańskiego za Handzlika.

72

Kolejne uderzenia Polaków. Na początek Schikowski, a po chwili Listkowski. Biało-czerwoni zmienili się jak za dotknięciem różdżki.

70

Sulejmani próbuje ratować Macedonię. Polacy postanowili zatrzymać zawodnika Pogoni Siedlce faulem.