06.10.2016, 15:30 • Stadion Miejski, Szubin • Mecz towarzyski • Sebastian

82

Gol dla Polski U-19!
Strzelcem bramki PAWEŁ TOMCZYK.

Po zawodach! Fenomenalna druga połowa w wykonaniu reprezentacji Polski, a zmiennik Tomczyk dorzucił gola krótko po wejściu na boisko.

69

Strzelcem bramki KAMIL WOJTKOWSKI.

3:0 to już wynik, który daje Polakom komfort na 20 minut przed końcem regulaminowego czasu. Wojtkowski rozpędził się i skompletował dublet!

65

Druga połowa układa się wyśmienicie Polakom, a Kamil Wojtkowski nagrodził się golem za aktywność na połowie przeciwnika.

48

Strzelcem bramki KAMIL JÓŹWIAK.

Doskonałe otwarcie drugiej części meczu przez Polaków! Kamil Jóźwiak przymierzył do bramki Jankova i wyprowadził naszą reprezentację na prowadzenie 1:0!