26:28

finał (15:11)

01.10.2016, 17:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • 5. kolejka • Daniel Charkin

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM! (18:36:31)
Spotkanie w Gdańsku zakończyło się dużą niespodzianką. Wybrzeże, które niemal przez całe spotkanie kontrolowało przebieg meczu, na kilkanaście minut przed końcem roztrwoniło sporą przewagę i to Chrobry przywiezie do Głogowa komplet punktów. W drużynie gości najlepszym zawodnikiem Arkadiusz Miszka.

Koniec meczu. (26:28)

60

Krzysztofik w ostatnich sekundach przypieczętowuje zwycięstwo Chrobrego! (26:28)

60

Faul ataku Oliveiry! Chrobry przed ogromną szansą na triumf w Gdańsku! (26:27)

60

Timeout dla gospodarzy. (26:27)

60

Sadowski wyprowadza Chrobrego na prowadzenie! 40 sekund do końca spotkania. (26:27)

59

Nieroztropny faul Korneckiego i wykluczony zawodnik nie wróci już na parkiet. (26:26)

59

Syngalizacja gry pasywnej. (26:26)

59

Bliscy straty goście, jednak utrzymują się w posiadaniu. Przerwa na wytarcie parkietu, do zakończenia nieco ponad sto sekund. (26:26)

58

Timeout dla gości. Nieco ponad dwie minuty do zakończenia spotkania. W posiadaniu Chrobry, ale to Wybrzeże z przewagą jednego gracza. (26:26)

58

Przy okazji Gujski ukarany dwuminutową karą. (26:26)

58

Bardzo ważny gol Kondratiuka. (26:26)

57

Krzysztofik i Chrobry na prowadzeniu. Szykuje się bardzo emocjonująca końcówka! Trzy minuty do końca. (25:26)

57

Kondratiuk w poprzeczkę, Chrobry przed szansą na objęcie prowadzenia. (25:25)

56

Miszka po raz kolejny doprowadza do remisu. (25:25)

56

Sygnalizacja gry pasywnej Chrobrego. (25:24)

55

Stachera broni rzut Prymlewicza, jednak przy jego dobitce jest bez szans. Wybrzeże odzyskuje prowadzenie! (25:24)

55

Faulowany Rogulski i rzut karny dla Wybrzeża. Wojciech Prymlewicz przed szansą... (24:24)

26:28

Energa Wybrzeże Gdańsk: Pieńczewski, Chmieliński – Oliveira, Podobas, Skwierawski, Kornecki, Suchowicz, Bednarek, Sulej, Rogulski, Prymlewicz,Kondratiuk, Wróbel, Salacz, Kostrzewa

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Miszka, Pawłowski, Płócienniczak, Świtała, Sadowski, Sićko, Gujski, Tylutki, Sobut, Biegaj, Krzysztofik, Kubała, Rydz

Sędziowie: Główni: Igor Dębski, Artur Rodacki Delegat: Zbigniew Tupaj