Liga Mistrzów UEFA

Łudogorec Razgrad – Paris Saint-Germain

1:3

finał (1:1)

28.09.2016, 20:45 • Stadion Narodowy im. Wasyla Lewskiego, Sofia • Grupa A • Adrian Trawicki

PSG odnosi pierwsze zwycięstwo w grupie i potwierdza swoje aspiracje o wyjście z pierwszego miejsca. Nie pozwolili oni rywalom na sprawienie sensacji, chociaż Łudogorec nawet prowadził przez kilkanaście minut. Ponadto goście doskonale zaprezentowali stare piłkarskie porzekadło. Nie wykorzystane okazje mszczą się. Zrobili to w błyskawiczny sposób. Minutę po niestrzelonym karnym. Tym trzecim golem przekreślili już szansę gospodarzy na osiągnięcie dobrego rezultatu. (22:38:05)

90+3

90+2

Lukoki przebiegł dobre 50 metrów z piłką. Jednak do końca już akcję prowadził indywidualnie, gdyż samemu zakończył ją strzałem wprost w bramkarza.

90+1

Ostatnia zmiana w zespole PSG. Trener Emery ogrywa jeszcze młodszych graczy. Augustin zmienia Cavaniego.

90

Spotkanie potrwa jeszcze 180 sekund.

89

PSG gra z wykorzystanie Areoli, co się nie podoba zgromadzonej na trybunach publiczności.

87

Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Ángel Di María, na boisku pojawia się Nanitamo Ikoné.
Zmiana w drużynie Łudogorec Razgrad: z boiska schodzi Wanderson, na boisku pojawia się Claudiu Keșerü.

86

Paryżanie ewidentnie już wyczekują końca spotkania. Naprawdę nawet nie kwapią się do próby atakowania rywala.

85

Thiago Silva wraz z Krychowiakiem "kasują" próbę ataku ze strony Łudogorca.

83

Posiadanie piłki:
Łudogorec 42%, PSG 58%.

82

Cavani złapany na pozycji spalonej po wysokim podaniu od Motty.

81

Bardzo czysto Thiago Silva zatrzymuje Jonathana Cafu w kontrze gospodarzy.

80

Strzały na bramkę:
Łudogorec -7, PSG -16.

79

Na boisku pojawia się nasz reprezentant Grzegorz Krychowiak. Zmienia on Marco Verrattiego.

78

Stojanow popisuje się bardzo pewną interwencją. Zbija on piłkę do boku, po dobrym strzale tuż przy słupku w wykonaniu Di Marii z rzutu wolnego.