Liga Europy UEFA

RSC Anderlecht – FK Qabala

3:1

finał (2:1)

15.09.2016, 19:00 • Constant Vanden Stock Stadium, Bruksela • Runda 1 • Wiktor Bukowski

Belgowie z 3 punktami obejmują prowadzenie w Grupie C Ligi Europy! Mainz oraz Saint-Etienne podzieliły się punktami (1:1), a na koniec tabeli spada Qabala.
To wszystko na dziś, zapraszamy na relacje z wieczornych spotkań! (21:19:30)
Anderlecht przypieczętował zwycięstwo w drugiej odsłonie! Diego Capel strzelił trzeciego gola i Qabala nie miała już nic do powiedzenia!
Spotkanie mogło się podobać głównie w pierwszych 45 minutach, kiedy to widzieliśmy praktycznie akcję za akcją. Wynik dzisiejszego meczu otworzył Łukasz Teodorczyk i to właśnie on w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa swojej ekipy!

90+4

90+3

Ustają już wszystkie emocje, a końcówka tego spotkania polega już tylko na wymianie podań. Nic wielkiego się tu nie wydarzy, arbiter gwiżdże po raz ostatni!

90+2

Zmiana w drużynie FK Qabala: z boiska schodzi Sergei Zenjov, na boisku pojawia się Rašad Ejubov.

90+1

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90

Dabo sam rusza z futbolówką! Długie wypuszczenie piłki w stronę pola karnego, ale tam czujny był Roef, który uprzedził napastnika gości!

88

Fajnie, gdyby w końcówce padła jeszcze jakaś bramka. Druga połowa jest nieco usypiająca, chociaż okazje oczywiście były.

87

Saint-Etienne doprowadza do wyrównania 1:1 z Mainz. To dobra informacja dla Anderlechtu, który chyba obejmie prowadzenie w swojej grupie.

86

Dabo postanowił o sobie przypomnieć, ale i tak niewiele wynikło z jego akcji ofensywnej. Qabala postanawia zaatakować w końcowych minutach tego meczu.

84

Mammadov wykonał niebezpieczny wślizg, ale sam zarobił kolanem w twarz. Potrzebna była pomoc lekarzy, ale już wracamy do gry!

83

Mammadov też ucierpiał, ale arbiter postanawia wpisać go do swojego notesu. Coraz brzydsza ta końcówka, Azerowie nie wytrzymują.

82

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i bramkarz Azerów źle wyliczył tę wrzutkę! Opuścił bramkę, ale na jego szczęście futbolówka spada na górną siatkę po uderzeniu barkiem któregoś z zawodników.

81

Dopiero druga żółta kartka, tym razem dla Ricardinho. Brzydki faul, to i kara zasłużona. A gospodarze będą mieli okazję do kolejnego gola!

80

Zmiana w drużynie RSC Anderlecht: z boiska schodzi Łukasz Teodorczyk, na boisku pojawia się Hamdi Harbaoui.

78

Anderlecht ciągle naciskał i w końcu zyskał tego, czego chciał! Zasłużona bramka gospodarzy, którzy są bliscy pierwszych 3 punktów w Grupie C.