Sunderland A.F.C. – Everton F.C.

0:3

finał (0:0)

12.09.2016, 21:00 • Stadium of Light, Sunderland • Runda 4 • Krystian Kocerba

Druga połowa to całkowita dominacja Evertonu. Romelo Lukaku ustrzelił hat-tricka w 11. minut i tym samym gospodarze mogli zapomnieć o pierwszej wygranej w sezonie. Everton nadal pozostaje bez porażki podobnie jak trzy inne zespoły i aktualnie zajmuje 3. miejsce w tabeli. Sunderland pozostaje na przedostatnim – 19.miejscu. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu lajfy.com

90+4

Jeszcze rzut rożny dla Evertonu. Ostatni gwizdek arbitra. Lukaku zabiera ze sobą szczęśliwą dla niego piłkę.

90+3

Szybki kontratak w wykonaniu gości. Arouna Kone zdecydował się na uderzenie z dystansu. Bramkarz pewnie obronił ten strzał.

90+2

Adnan Januzaj oddał strzał ponad bramką Stekelenburga.

90+1

Trzy minuty doliczone. Jeszcze wrzutka w pole karne Evertonu, która nie przynosi korzyści gospodarzom.

90

Przez moment gra była zatrzymana. Pomoc medyczna udzielana van Aaholtowi.

89

Schodzi strzelec trzech goli Lukaku, za niego A.Kone.

87

Deulofeu zagrywa w pole karne gospodarzy. Dobra interwencja Djilobodji.

86

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu w wykonaniu Lukaku. Bramkarz gospodarzy nie miał problemów z tym strzałem.

85

Rzut rożny dla gości. Mirallas posyła piłkę w pole karne, ale van Aanhlot przecina to zagranie.

84

Mirallas zagrywa piłkę za linię obrony. Do futbolówki dopadł Deulofeu, który po przebiegnięciu kilkunastu metrów oddał niecelny strzał.

83

Dobry drybling Khazriego, który jest aktywny od momentu wejścia na boisko. Akcja zatrzymana przez przeciwnika.

82

W ostatnich minutach mamy do czynienia z brzydszą grą, sporo fauli po obu stronach.

80

Gospodarze mają posiadanie piłki na poziomie zaledwie 33%.

0:3

finał (0:0)

Gole: 60. Lukaku, 68. Lukaku, 71. Lukaku

Kartki:   42. Watmore (SUN) – 56. Gueye (EVE)

Strzały celne: 11:20. Strzały niecelne: 9:11. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 0:1. Foule: 10:27.

Sunderland A.F.C.: Pickford – Manquillo, Koné, Djilobodji, van Aanholt – Rodwell, Kirchhoff (76. Denayer) – Januzaj, Gooch (57. Khazri), Watmore (73. N'Dong) – Defoe.
Zmiany: Mika – Denayer, Khazri, O'Shea, N'Dong, McNair, Love.

Everton F.C.: Stekelenburg – Coleman, A. Williams, Jagielka, Baines – Gueye, Barry – Mirallas, Barkley (46. Deulofeu), Bolasie (76. Davies) – Lukaku (89. Koné).
Zmiany: Robles – Deulofeu, Koné, Lennon, Ra. Funes Mori, Holgate, Davies.

Sędziowie: Główny: Mike Jones, Asystenci: Mark Scholes, Darren Cann, Techniczny: Neil Swarbrick