3 liga, grupa II

Bałtyk Gdynia – Leśnik Manowo

1:0

finał (0:0)

03.09.2016, 17:00 • Narodowy Stadion Rugby, Gdynia • Runda 5 • Bartłomiej Karasz

Bałtyk pokonał jedną bramką zespół Leśnika Manowo i zdobył kolejne trzy punkty. Jest to pierwsza porażka gości na tym stadionie i będą oni wracali w nie najlepszych nastrojach. Nie udało im się wydostać ze strefy spadkowej a punktów będą musieli szukać w kolejnych meczach. Gospodarze osiągnęli zakładany cel jakim było zwycięstwo. Zapraszam Państwa na kolejne relację tylko na portalu Lajfy,com (19:03:16)

90+3

90

Sędzia dolicza trzy minuty.

90

Żółtą kartkę otrzymuje Sosnowski (Bałtyk Gdynia).

89

Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Wesołowski, na boisku pojawia się Proena.

80

Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Ruszkul, na boisku pojawia się Rzepa.

74

Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Sochaj, na boisku pojawia się Szatkowski.

73

Zmiana w drużynie Leśnik Manowo: z boiska schodzi Myśliński, na boisku pojawia się Maślanka.

63

Zmiana w drużynie Leśnik Manowo: z boiska schodzi Nemoto, na boisku pojawia się Gorgol.

61

Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Garczewski, na boisku pojawia się Młynarczyk.

58

Zmiana w drużynie Leśnik Manowo: z boiska schodzi Maciukajc, na boisku pojawia się Saganowski.

52

Gol dla Bałtyku!
Bramkę strzałem z głowy zdobywa WOJCIECH ZYSKA.

46

Nie doczekali się kibice bramek w tym meczu, może druga połowa będzie ciekawsza. Za 15 minut wracamy na stadion w trójmieście.

45+1

38

Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Klecha, na boisku pojawia się Poręba.

15

Po kwadransie gry nadal bez bramek w Gdyni.

1

Bałtyk Gdynia: Matysiak – Szopiński, Jadanowski, Wypij, Wesołowski, Garczewski, Zyska, Sosnowski, Klecha, Bejuk, Ruszkul
Rezerwowi: Skrypoczka, Gołubiński, Proena, Poręba, Młynarczyk, Rzepa

Leśnik Manowo: Zalewski – Szostak, Ejzygmann, Bień, Karpiński, Nemoto, Myśliński, Maciukajc, Rakowski, Jakubowski, Sochaj
Rezerwowi: Rutecki, Bać , Gorgol, Maślanka, Saganowski, Szatkowski

Sędziowie: Dawid Błażęjczyk.
Jak będzie w sobotę czy Leśnik nadal będzie nie pokonany w Gdynii czy też Bałtyk może w końcu wygra po raz pierwszy. O wyniku tego meczu będziemy informowali poprzez zmiany stanu. Początek meczu o godzinie 17 w sobotę 3 września.
Na papierze Bałtyk jest faworytem ale jeśli spojrzymy na historię meczy pomiędzy tymi zespołami już tak kolorowo nie jest. Leśnik gościł na Narodowym Stadionie Rugby już czterokrotnie. Dwa razy remisował z Bałtykiem Gdynia i dwukrotnie ogrywał rezerwy Arki. Tak więc ten obiekt wyraźnie leży piłkarzom z Manowa.
Bardzo słabo wyglądają statystyki meczów wyjazdowych beniaminka z Manowa. Jak do tej pory rozegrali oni dwa mecze na obcych boiskach, oba przegrali. Nie zdobyli żadnej bramki a stracili 4. Ciężko im będzie poprawić ten bilans w sobotę bo Bałtyk ostatnimi czasy na swoim boisku spisuję się bardzo dobrze.
Goście z Manowa są niżej notowani niż ich sobotni rywale. Bałtyk Gdynia po pięciu rozegranych kolejkach zajmuje 6 miejsce, Leśnik jest 15.
Przed kilkoma dniami piłkarze z Gdynii dość pechowo przegrali w Kleczewie tracąc bramkę w ostatniej minucie. Wcześniej bramkę na 1-0 dla Bałtyku zdobył Zyska, po przerwie wyrównał Antosik. Ku radości miejscowych kibiców bramkę na 2-1 na Sokoła zdobył Bajerski.
Bałtyk mający aspirację do włączenia się w walkę o awans podejmować będzie zespół beniaminka Leśnika Manowo. Będzie to już piąta seria gier w trzeciej lidze w grupie drugiej.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.