Betclic 2. Liga

Gryf Wejherowo – Polonia Warszawa

0:0

finał (0:0)

03.09.2016, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 7 • 7. kolejka • Bartłomiej Karasz

Koniec tego meczu. Zespoły podzieliły się punktami choć było kilka akcji które mogły zmienić ten wynik, zwłaszcza ta z 94 minuty. Dla Gryfa jest to pierwszy remis w tym sezonie. z przebiegu spotkania rezultat jest chyba sprawiedliwym wynikiem. Dziękuję za śledzenie naszej relacji z tego spotkania i zapraszam na kolejne. Na dziś to wszystko Gryf-Polonia 0-0. (18:59:11)

90+4

90+4

Jak to nie wpadło miał całą bramkę przed sobą Wierzbowski, mógł się tylko zapytać w który róg ma uderzyć a on strzelił obok słupka. To była akcja po której goście powinni prowadzić.

90+3

Blokowany strzał Zapaśnika w polu karnym, chyba już nic się nie wydarzy więcej w tym spotkaniu.

90+2

Traci piłkę Czerwiński przed polem rusza kontra gości.

90+1

Zbyt mocne dośrodkowanie Kołca, Prusek łapie piłkę i szybko ją wybija jeszcze tylko kilka minut tego meczu.

90

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowych 90.

89

Po kolejnym rożnym dla Gryfa piłka w rękach bramkarza.

88

Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Marzcak, na boisku pojawia się Sauczek.

87

Odpalono race na trybunach co uniemożliwia widoczność meczu. Gryf jednak w ataku.

86

Strzał za strzał. Swojej szansy na bramkę szukał Wicon ale i on uderzył niecelnie.

85

W odpowiedzi Wierzbowski z linii pola karnego strzelił ponad bramką.

84

Akcja meczu dla Gryfa. Dwóch an jednego w polu karnym byli Chwastek i Ciechański. ten pierwszy zbyt długo zwlekał z podaniem a jak się już zdecydował to trafił w nogi obrońcy. Ciechański stał sam i tylko czekał na zagranie.

83

Goście zaczynają kolejny atak pozycyjny na własnej połowie. Szybko tracą jednak piłkę.

82

Czas upływa a wynik się nie zmienia, chyba będzie to pierwszy remis w tym sezonie dla Gryfa.

81

...a po nim kolejny.

81

Z wolnego pod poprzeczkę uderza Piotr Kołc ale Prusek broni. Przenosi on piłkę ponad bramką. Rzut rożny dla gospodarzy.