Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

PAOK Saloniki – Ajax Amsterdam

1:2

finał (1:1)

03.08.2016, 20:30 • Stadio Toumbas (Saloniki) • 3 runda kwalifikacyjna • Mateusz

: 2.88 3.35 2.88

90+5

El Ghazi spóźnił się z interwencją, trafiając w nogi przeciwnika. Sędzia Taylor bez chwili zastanowienia przerwał grę i ukarał zawodnika Ajaxu żółtym kartonikiem. Słuszna decyzja.

66

Kolejne przekroczenie wyznaczonych przepisów. Tym razem żółtym kartonikiem ukarany został Tete. Spóźniona interwencja, trzeba to przyznać. Sędzia podjął właściwą decyzję.

57

Zaostrza się ten pojedynek! Sędzia znów musiał przerwać grę i sięgnąć po żółtko. Tym razem do jego notesu trafiło nazwisko Gudelja, który kompletnie spóźnił się z interwencją. Zasłużona kara.

56

Kolejna żółta kartka. Ponownie ukarany został piłkarz miejscowej drużyny – Crespo. Brzydka interwencja reprezentanta PAOK-u musiała się tak skończyć. Rzut wolny dla Ajaxu.

45

45. Żółta kartka dla gracza PAOK-u.

45

Pan Taylor uznał, że Leovac nieprzepisowo interweniował we własnej szesnastce. Arbiter dzisiejszego spotkania postanowił wskazać na wapno! Czy Ajax wykorzysta tę okazję i doprowadzi do remisu?