Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

Karabach Agdam – Viktoria Pilzno

1:1

finał (1:0)

02.08.2016, 18:30 • Tofig Bahramov Republican Stadium, Baku • 3 runda kwalifikacyjna • Sebastian

: 3.0 3.1 3.25

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (20:31:32)
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały na bramkę: 2:2.
Strzały niecelne: 1:3.
Rzuty rożne: 0:1.
Spalone: 1:2.
Faule: 15:10.
Piłkarze Karabachu Agdam nie mogą uwierzyć w to co wydarzyło się w 85. minucie. Mistrz Azerbejdżanu pożegnał się z marzeniami o awansie, choć kontrolował długo wydarzenia i miał kilka sytuacji podbramkowych, by zamknąć mecz. Wówczas Krmencik wykorzystał dośrodkowanie Kopica i doprowadził do zwycięskiego remisu 1:1. To Czesi wystąpią w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Dość szczęśliwie, ale ostatecznie wykazali się stalowymi nerwami i ambicją niezbędną do sukcesu w sporcie.

90+5

90+4

Jeszcze przerwa spowodowana kontuzją Kozacika, więc spotkanie potrwa delikatnie dłużej.

90+3

Nie ma rzutu karnego i nie ma już chyba nadziei dla Karabachu Agdam. Coraz ciszej na stadionie w Baku.

90+2

Krmencik utrudniał Azerom wznowienie gry i zarobił żółtą kartkę do kompletu.

90

Huseyin Gocek postanowił przedłużyć spotkanie o 4 minuty.

89

Krmencik próbował utrzymać się w posiadaniu piłki w okolicy chorągiewki boiska. Nie wyszło to idealnie.

88

Fruną dośrodkowania w pole karne Czechów. Gospodarze bronili przewagi przez prawie całą drugą połowę, a teraz muszą natychmiast przeorganizować się do ataku.

87

Michel to jeden z tych, którzy zmarnowali stuprocentową sytuację podbramkową. To już nerwy, a za nie żółta kartka.

85

85. Michael Krmenčík (PLZ) - 1:1

85

Gol dla Pilzna!
Strzelcem bramki MICHAEL KRMENCIK.

Niespodzianka! Zaskoczenie! Viktoria Pilzno jednak była w stanie zdobyć gola i ukarać Karabach Agdam za nieskuteczność. Akcję bramkową przeprowadzili zmiennicy. Kopic zacentrował idealnie na głowę Krmencika, a ten strzelił potężnie głową w sam narożnik bramki!

84

I jeszcze jedna, ostatnia dziś zmiana w Baku: Yanuszada za Richarda Almeidę.

82

Poprzednią akcję Karabachu Agdam zmarnował Dani Quitana. Nie była to jego pierwsza nieskuteczna szarża. Więcej nie będzie, ponieważ zmienił go El Jadeyaoui.

81

Będzie wymiana ognia w końcówce spotkania. Kozacik rzucił się pod nogi przeciwnika, wygrał pojedynek oko w oko i natychmiast zainicjował kontratak Viktorii Pilzno.

79

Bardzo bezproduktywny napastnik Duris został wymieniony przez trenera na Bakosa.

79

Krmencik oddał pierwszy celny strzał na bramkę Sehicia. Golkiper Karabachu Agdam został przetestowany z dystansu i poradził sobie bez większego problemu.

1:1

finał (1:0)

Gole: 28. Muarem – 85. Krmencik

Kartki:   27. Medvedev (KBK), 73. Garayev (KBK), 87. Michel (KBK) – 69. Duris (PLZ), 90+2. Krmencik (PLZ)

Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 1:3. Rzuty rożne: 0:1. Spalone: 1:2. Foule: 15:10.

Karabach Agdam: Sehić – Medvedev, Huseynov, Sadygov, Agolli – Michel, Garayev, Richard Almeida (84' Yanuszada) – Dani Quintana (82' El Jadeyaoui), Reynaldo, Muarem (70' Ismayilov).

Zmiany: Magomedaliyev – Amirguliyev, Gurbanov, Ismayilov, Yanuszada, El Jadeyaoui, Diniyev.

Viktoria Pilzno: Kozacik – Mateju, Hubnik, Hejda, Limbersky – Horava, Hrosovsky – Petrzela, Kolar (63' Krmencik), Kovarik (57' Kopic) – Duris (79' Bakos).

Zmiany: Bolek – Kopic, Reznik, Krmencik, Bakos, Rajtoral, Kucera.

Sędziowie: Huseyin Gocek (Turcja)

1. mecz: Vik. Pilzno - Karabach 0:0