1:3

finał (1:1)

24.07.2016, 23:05 • Autzen Stadium, Eugene • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (01:08:00)
Poza 15-20 minutami w pierwszej połowie Paris Saint-Germain było lepszym zespołem i zasłużenie zwyciężyło 3:1 w meczu towarzyskim w Stanach Zjednoczonych. W drugiej połowie Stefan Jovetić nie był już w stanie poprowadzić Interu Mediolan do ataku. Przedstawiciel Serie A był tylko tłem, szczególnie kiedy na boisku pojawiły się najważniejsze postacie PSG. Drużyna Unaia Emery'ego, jeszcze bez Grzegorza Krychowiaka, potwierdziła, że aktualnie jest wyżej w hierarchii europejskiego futbolu. Szczególnie dobrze zaprezentował się autor dwóch goli Serge Aurier.

90+2

Bakayoko nie opanował crossowego podania w okolicy linii bocznej boiska. Ma pretensje do całego świata, ale powinien mieć przede wszystkim do samego siebie.

90

Dodatkowe trzy minuty, czyli tak samo jak w pierwszej połowie, tyle że dla odmiany nie zanosi się na gola Interu Mediolan.

87

87. Serge Aurier (PSG) - 1:3

87

Gol dla PSG!
Strzelcem bramki SERGE AURIER.

Aurier po raz drugi do siatki i już chyba nie potrzeba więcej potwierdzeń, która drużyna jest lepsza, skuteczniejsza. Tym razem Aurier główkował celnie po dośrodkowaniu nowego na boisku Georgena z głębi pola! 3:1 dla Paris Saint-Germain.

86

Paris Saint-Germain posyła lepsze dośrodkowania. Dopiero interwencja Ranocchii pozwoliła odetchnąć trenerowi Manciniemu.

85

Marne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Takimi zagraniami Inter Mediolan nie doprowadzi do remisu.

83

Kibic czekał i się doczekał. Angel di Maria jest na boisku, a poza nim pojawili się Georgen, a także Zonta w Interze Mediolan za kontuzjowanego Kondogbię.

82

Carrizo wykazał się po płaskim uderzeniu Cavaniego z 20. metra. Nieźle mierzył Urus, ale nie idealnie, by pokonać bramkarza.

80

10 minut do końca regulaminowego czasu. Niezmiennie rozsądna gra Paris Saint-Germain po zdobyciu gola na 2:1. Dość powiedzieć, że w tym czasie Trapp nie musiał interweniować.

78

Dużo zmian w ostatnich minutach. W Interze Mediolan były trzy roszady, a w przeciwnym obozie sześć. Wszystkie do podejrzenia w stopce po prawej stronie ekranu.

77

Kondogbia jest przekonany, że jego drużynie należała się druga tego dnia jedenastka. Piłkarz Interu Mediolan cierpi z bólu, ale sędzia jest niewzruszony.

75

Za krótko wybite dośrodkowanie i niecelnie strzelił Pastore. Po chwili powtórka w wykonaniu Cavaniego. Obu zmiennikom nie zabrakło instynktu strzeleckiego, ale zabrakło dokładności w stopie!

73

Na boisku zameldował się ponadto Edinson Cavani. Bramkostrzelny Urus to jeden z tych, na których czekali przede wszystkim fani.

1:3

finał (1:1)

Gole: 45+3. Jovetić (kar.) – 14. Aurier, 61. Kurzawa, 87. Aurier

Kartki:   27. Kimpembe (PSG)

Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 4:10. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 1:1. Foule: 8:14.

Inter Mediolan: Handanović (71' Carrizo) – D'Ambrosio, Miranda, Ranocchia, Erkin (71' Santon) – Biabiany (87' Pinamonti), Melo, Kondogbia (76' Zonta), Nagatomo (71' Bakayoko) – Palacio, Jovetić.

Zmiany: Carrizo – Berni, Di Gregorio, Bakayoko, Bessa, Carrizo, Giovanna, Miangue, Pinamonti, Santon, Zonta.

Paris Saint-Germain: Areola (46' Trapp) – Aurier, Thiago Silva (73' Meunier), Kimpembe, Maxwell (46' Kurzawa) – Stambouli (83' Georgen), Callegari, Rabiot (73' Pastore) – Ikone (73' Nkunku), Lucas Moura (83' Di Maria), Ben Arfa (73' Cavani).

Zmiany: Trapp – Cavani, Di Maria, Edouard, Georgen, Kurzawa, Meunier, Nkunku, Pastore.